Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Penisin Soğuk Olması

Ant900

Ay Yolcusu
Selamlar beyler. Bir konudan bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 7-8 yıllık bir bağımlılık sürecim var ve düşününce yanlış mastürbasyon yaptım hep geçmişte. Son 3 aydır ise şöyle bir sıkıntım var ereksiyonsuz haldeki penisim soğuk çok az uyuşukluk var zevkim aynı sertleşme aynı ama ereksiyonsuz hali soğuk arada elimle kontrol ediyorum ve sıklıkla soğuk oluyor idrar yaptıktan 1saat sonra 2-3 damla idrar kaçırma da mevcut... Şuanda neverfap yapıyorum ve 20 gün oldu ilk defa bu kadar süredir mastürbasyon yapmamıştım akademiye ve üyelere teşekkür ederim. Cevaplarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler.

mustafa78

Mars Yolcusu
Selamlar beyler. Bir konudan bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 7-8 yıllık bir bağımlılık sürecim var ve düşününce yanlış mastürbasyon yaptım hep geçmişte. Son 3 aydır ise şöyle bir sıkıntım var ereksiyonsuz haldeki penisim soğuk çok az uyuşukluk var zevkim aynı sertleşme aynı ama ereksiyonsuz hali soğuk arada elimle kontrol ediyorum ve sıklıkla soğuk oluyor idrar yaptıktan 1saat sonra 2-3 damla idrar kaçırma da mevcut... Şuanda neverfap yapıyorum ve 20 gün oldu ilk defa bu kadar süredir mastürbasyon yapmamıştım akademiye ve üyelere teşekkür ederim. Cevaplarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler.
yanlış mastürbasyon derken nasıl yani kardeşim? 7-8 senedir yapıyorsan hemen etki bekleme ben daha uzun süredir bağımlıyım 90 gün geçsin hele çok iyi hissedeceksin 52 günde maalesef bozdum ben aylar önce daha yeni sürece başlayamadım

B

Brock

Misafir
Merhaba. İdrar kaçırma bendede oluyor o herkeste olan bir durumdur muhtemelen hatta herkeste olduğunu anlaman için kültürümüzde istibra diye bir şey var. (Bu soruna çözüm olabilir.) Bence sebebi basit uzun bir kanaldan idrar çıkışı oluyor , çeşmenin ucunda hortum takıldığında hortumda da su kalıyor yani fizik kuralı.

B

Brock

Misafir
Soğukluk konusunda da ilk akla gelen soğuklardan dolayı. Ama yinede ilk akla gelenle düşnmemek lazım. Bu konuda bir üroloji uzmanına danışsanız daha sağlıklı bence.

Eff

Yoda
ölmüş olmasın, dalla falan dürtmeyi denesene

Çok büyük problem olacağını sanmıyorum. Rahatsızsan üroloğa görün.

Ant900

Ay Yolcusu
ölmüş olmasın, dalla falan dürtmeyi denesene

Çok büyük problem olacağını sanmıyorum. Rahatsızsan üroloğa görün.
Merhaba tavsiye için teşekürler 2 kere gittim ama birşey çıkmadı özel hastaneye gitmek için hazırlanıyorum teşekürler

Ant900

Ay Yolcusu
Soğukluk konusunda da ilk akla gelen soğuklardan dolayı. Ama yinede ilk akla gelenle düşnmemek lazım. Bu konuda bir üroloji uzmanına danışsanız daha sağlıklı bence.
Merhaba tavsiye için teşekürler 2 kere gittim ama birşey çıkmadı özel hastaneye gitmek için hazırlanıyorum teşekürler benimde aklımda o var umarım soğuktan dolayıdır beklemekte fayda varmı bilmiyorum ama 1 2 ay daha beklemek zorundayım

Ant900

Ay Yolcusu
yanlış mastürbasyon derken nasıl yani kardeşim? 7-8 senedir yapıyorsan hemen etki bekleme ben daha uzun süredir bağımlıyım 90 gün geçsin hele çok iyi hissedeceksin 52 günde maalesef bozdum ben aylar önce daha yeni sürece başlayamadım
Çok sıkma kuru hemen boşalmaya çalışma gibi dediğiniz gibi 90. Gunh bekliyorum

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Dostum bu bende de vardı bazen penise dokunuyorum soğuk oluyordu ama ileride kendiliğinden düzeliyor. Korkulacak bişey değil bence ama üroloğa gitmende fayda var tabi

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Penise giden kan akışının yavaş olmasından kaynaklanıyor. Üroloğa gitmene gerek yok nofap yapmaya devam karşı cinsle düzenli ilişki yaşa düzelicektir.

GenocidingDopamines

Bilgili Fapstronot
Öncelikle merhaba.

Söylemeliyim ki, bahsettiğin bütün durumları tam anlamıyla herkes yaşıyor. İdrar akıntısı, cinsel bölgede soğukluk, herkes bunları gün içerisinde yaşıyor, sadece sana birden fazla defa denk gelmiş olsa gerek.

Merak etme, NoFap sürecini bozma çünkü bir sorunun varsa bile kesinlikle NoFap düzeltecektir. Ayrıca endişeliysen bir üroloğa gitmek faydalı olabilir.

Ant900

Ay Yolcusu
Öncelikle merhaba.

Söylemeliyim ki, bahsettiğin bütün durumları tam anlamıyla herkes yaşıyor. İdrar akıntısı, cinsel bölgede soğukluk, herkes bunları gün içerisinde yaşıyor, sadece sana birden fazla defa denk gelmiş olsa gerek.

Merak etme, NoFap sürecini bozma çünkü bir sorunun varsa bile kesinlikle NoFap düzeltecektir. Ayrıca endişeliysen bir üroloğa gitmek faydalı olabilir.
Teşekürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6