Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Peniste Beyaz Lekeler

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar 12. Gündeyim sosyal bir açılma dışında çok fazla etki görmedim (ki beklemedim de) fakat penisimde yuvarlağımsı beyaz lekeler var ve soyulmaya yakın bir şekilde bu lekeler. Cinsel ilişkiye girmedim bu yüzden cinsel hastalık olamaz ayrıca her gün duş alan ve o bölgeyi çok sıkmayan kıyafetler giyen biriyim 18 yaşından küçük olduğum için aileme de diyemedim daha önce yaşayan varsa aydınlatabilir mi?

Lazkopat

Emektar Üye
Selam baylar 12. Gündeyim sosyal bir açılma dışında çok fazla etki görmedim (ki beklemedim de) fakat penisimde yuvarlağımsı beyaz lekeler var ve soyulmaya yakın bir şekilde bu lekeler. Cinsel ilişkiye girmedim bu yüzden cinsel hastalık olamaz ayrıca her gün duş alan ve o bölgeyi çok sıkmayan kıyafetler giyen biriyim 18 yaşından küçük olduğum için aileme de diyemedim daha önce yaşayan varsa aydınlatabilir mi?
Dostum bence bunun neverfap ile vs alakası yok. O yüzden cevabı yanlış yerde arıyorsun. Bir doktora görünmen daha iyi olur.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
hastalık değil korkma kardeşim. internette videoları var araştırabilirsin.

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Bunun nofap ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Alerjik olabilir cinsel ilişkiye girmedim demişsin o yüzden için rahat olsun fakat doktora görünmeni tavsiye ederim.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Dostum bence bunun neverfap ile vs alakası yok. O yüzden cevabı yanlış yerde arıyorsun. Bir doktora görünmen daha iyi olur.
Bunun nofap ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Alerjik olabilir cinsel ilişkiye girmedim demişsin o yüzden için rahat olsun fakat doktora görünmeni tavsiye ederim.
hastalık değil korkma kardeşim. internette videoları var araştırabilirsin.
Eyvallah agalar sanırım nofap ile ilgili değil ben bir doktora gideyim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6