Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo Duygusuzlaştırıyor

enessj

Yeni Fapstronot
Pmo izleyince duygusuzlaştığımızı hissizleştiğimizi fark ettim. İki yabancı insanın cinselliğini izleyerek haya perdemizi çatlatıyoruz, Allah korkusu ve sevgisi kalmıyor, sevgi, muhabbet giderek bitiyor. Ruhsuz bir cesete dönüşüyoruz. Ailemize karşı saha asabi oluyoruz. Bazı günler oldu hiç duygumun olmadığını, bana hudud olan bir şeyin olmadığını, hiç bir şeye sevgi ve saygının kalmadığını, kalbimin mühürlendiğini düşündüm ve bu durumda her şey mübah gibi geliyordu. Pmo her şey mübaha giden yolu açıyor. Bu illetten uzaklaşınca iliklerinize kadar hissetmeye, hazza değil sevmeye muhabbete başlıyorsunuz. Özellikle kadına olan saygınız artıyor. Pmoda kadını aşağılık duruma düşürüyoruz. Hayatımızda da tüm kızları öyle tasavvur ediyoruz. Kızların tahrik edici yerlerine bakmayın kafanızı ya yere indirin ya da dimdik tutun. Çevremde görüyorum, görüyorsunuzdur gençler sürekli küfür ediyor nokta, virgül gibi küfürleri kullanıyor. İki arkadaş birbirinin kutsalına ve ailesine sövüp gülüp eğlenebiliyorlar bu duyguzuluk değilde nedir? Cümle kurarken kullanacak kelime bulamayınca hemen küfür yapıştırılıyor ve küfürler normal karşılanıyor ama bakınca iğrenç sapkınlık içeriyor bu sıradan bir şey değil bu kişinin zihninde neler var onu gösteriyor hatta artık uzun küfürler duydum fantaziler katmışlar. Küfür kesinlikle pmonun etkisi neverfaple küfürü bırakmalısınız. Kadına sapkın gözle değil saygıyla bakacaksınız kimsenin annesine bacısına sövmüyeksiniz empatinizde artmış olacak. Zihniniz sapkınlıktan abazanlıktan temizlendiğinde cümle kurarken boş bulduğunuz yere küfür değil daha düzgün bir kelime koyun. Neverfaple kesinlikle daha kibar, beyefendi biri olun. Ve insanların kibarlığınıza efendiliğinize dalga geçmesini umursamayın. Aklıma gelenleri yazmak istedim sizde de bahsettiğim konularda karakterinizde halinizde değişiklikler olduysa paylaşabilirsiniz. Allaha emanet. Selametle.

Zallana6666

Ay Yolcusu
Pmo izleyince duygusuzlaştığımızı hissizleştiğimizi fark ettim. İki yabancı insanın cinselliğini izleyerek haya perdemizi çatlatıyoruz, Allah korkusu ve sevgisi kalmıyor, sevgi, muhabbet giderek bitiyor. Ruhsuz bir cesete dönüşüyoruz. Ailemize karşı saha asabi oluyoruz. Bazı günler oldu hiç duygumun olmadığını, bana hudud olan bir şeyin olmadığını, hiç bir şeye sevgi ve saygının kalmadığını, kalbimin mühürlendiğini düşündüm ve bu durumda her şey mübah gibi geliyordu. Pmo her şey mübaha giden yolu açıyor. Bu illetten uzaklaşınca iliklerinize kadar hissetmeye, hazza değil sevmeye muhabbete başlıyorsunuz. Özellikle kadına olan saygınız artıyor. Pmoda kadını aşağılık duruma düşürüyoruz. Hayatımızda da tüm kızları öyle tasavvur ediyoruz. Kızların tahrik edici yerlerine bakmayın kafanızı ya yere indirin ya da dimdik tutun. Çevremde görüyorum, görüyorsunuzdur gençler sürekli küfür ediyor nokta, virgül gibi küfürleri kullanıyor. İki arkadaş birbirinin kutsalına ve ailesine sövüp gülüp eğlenebiliyorlar bu duyguzuluk değilde nedir? Cümle kurarken kullanacak kelime bulamayınca hemen küfür yapıştırılıyor ve küfürler normal karşılanıyor ama bakınca iğrenç sapkınlık içeriyor bu sıradan bir şey değil bu kişinin zihninde neler var onu gösteriyor hatta artık uzun küfürler duydum fantaziler katmışlar. Küfür kesinlikle pmonun etkisi neverfaple küfürü bırakmalısınız. Kadına sapkın gözle değil saygıyla bakacaksınız kimsenin annesine bacısına sövmüyeksiniz empatinizde artmış olacak. Zihniniz sapkınlıktan abazanlıktan temizlendiğinde cümle kurarken boş bulduğunuz yere küfür değil daha düzgün bir kelime koyun. Neverfaple kesinlikle daha kibar, beyefendi biri olun. Ve insanların kibarlığınıza efendiliğinize dalga geçmesini umursamayın. Aklıma gelenleri yazmak istedim sizde de bahsettiğim konularda karakterinizde halinizde değişiklikler olduysa paylaşabilirsiniz. Allaha emanet. Selametle.ke

Zallana6666

Ay Yolcusu
Kesinlikle katılıyorum pmo bizi duygusuz bir robota dönüştürüyo sevme merhamet gibi duygularımız kalmıyo

Maalesef bu etkiyi kendimde görüyorum ve uzun zamandır olması canımı daha çok acıtıyor. O kadar duygusuz ve benci biri haline getirdi ki kimseye karşı sevgi hissedemez kimseye güvenemez oldum, geçenlerde bir kuzenim dünyaya geldi, en ufak sevinç bile hissetmedim. Artık ne yazık ki kişileri bana olan yararına göre önemsiyorum ve biliyorum ki bu pmo dan kaynaklanıyor. Umarım bu sürecim kuvvetli ve kalıcı olur da bu elîm etkiden kurtulurum.

mustafa78

Mars Yolcusu
Maalesef bu etkiyi kendimde görüyorum ve uzun zamandır olması canımı daha çok acıtıyor. O kadar duygusuz ve benci biri haline getirdi ki kimseye karşı sevgi hissedemez kimseye güvenemez oldum, geçenlerde bir kuzenim dünyaya geldi, en ufak sevinç bile hissetmedim. Artık ne yazık ki kişileri bana olan yararına göre önemsiyorum ve biliyorum ki bu pmo dan kaynaklanıyor. Umarım bu sürecim kuvvetli ve kalıcı olur da bu elîm etkiden kurtulurum.
ne kadardır devam ediyorsun sürece reis?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6