Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo İle Savaş

D4redevil

Yeni Fapstronot
0.GÜN
Öncelikle kendimi tanıtayım ben D4redevil 15 yaşındayım bu illete yaklaşık 1-1,5 yıl önce başladım malesef hala da devam ediyorum (2-3 günde 1) fakat yaklaşık 2 ay önce bu illeti bırakmaya karar verdim çünkü üzerimde pişmanlık ve kendime karşı nefret oluşturduğunu farkettim sonra da farklı farklı sitelerden araştırma yaptım sonunda buradayım ve günlük yazarak hem yardım almayı hem de kendimi anlatmayı hedefliyorum. Farklı modlar olduğunu öğrendim ben şimdilik kendimi kasmayacağım ve orta derce mod yapacağım yani pmo dan uzak duracağım fakat telefon şeker gibi şeylere devam edeceğim bu şeyleri de ileride yapmayı düşünüyorum. Hedeflerim şimdilik pmo yu bırakmak,ders çalışmak ve kitap okumak
1.GÜN
Bugün ilk günümdü ve olaysız atlattım pek birşey yapmasam da aklıma pek pmo gelmedi kitap okudum fakat ders çalışmadım
2.GÜN
Bugün uzun bir aradan sonra 1,5 saat ders çalıştım fakat başım ağrıdığı için kitap okumadım normalde ders çalışmayı çok severim ve başım ağrımaz ama pandemi dolayısıyla dersleri baya boşladım maalesef şunu da farkettim ders çalışırken odağımın dağılma süresi bayağı azalmış hemen sıkılıyorum umarım yakında geçer. Ayrıyetten pek kriz yaşamadım ama bikaç gün sonra krizlerin başlayacağının farkındayım bunun için de pbky kitabına başladım umarımgelen krizlerle başa çıkarım
3.GÜN
Bugün nadiren de olsa gittiğimiz nehre yüzmeye gittik (koca yaz en fazla 5 defa gittik) bu yüzden pbky okumadım,kitap okumadım,ders çalışmadım yarın çalışacağım bu arada nehre gittiğimizde bi kız gördüm saçları çok güzeldi fakat yandan ve arkadan gördüğüm için yüzünü göremedim önünden bikaç defa geçmeme rağmen yüzüne bakacak cesareti bulamadım ve bunun için pişmanlık duydum bunun sebebi küçüklükten gelen utangaçlık mıydı yoksa pmo muydu bilemiyorum (aslında ilkokul yıllarında aileme hep kızlarla konuşulur,nasıl arkadaş edinir diye anlatıyormuşum bu utangaçlık da 5.sınıf da başladı). Pek sosyal biri de değilim kensimi bu konuda da geliştirmem lazım örneğin okula gittiğim zamanlar baya erkek arkadaşım vardı fakat bir kız arkadaşim bile yoktu sevgili anlamını da kastetmiyorum arkadaş olarak bile yoktu kîzlarla konuşmayı oğrenmem gerek 1 hafta sonra okul açılıyor (bu arada utangaçlığım genel olarak kızlarla, erkeklerler aram iyidir)

Son düzenleme:

JakeDunn

Emekli Moderatör
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
0.GÜN
Öncelikle kendimi tanıtayım ben Tahsin 15 yaşındayım bu illete yaklaşık 1-1,5 yıl önce başladım malesef hala da devam ediyorum (2-3 günde 1) fakat yaklaşık 2 ay önce bu illeti bırakmaya karar verdim çünkü üzerimde pişmanlık ve kendime karşı nefret oluşturduğunu farkettim sonra da farklı farklı sitelerden araştırma yaptım sonunda buradayım ve günlük yazarak hem yardım almayı hem de kendimi anlatmayı hedefliyorum. Farklı modlar olduğunu öğrendim ben şimdilik kendimi kasmayacağım ve orta derce mod yapacağım yani pmo dan uzak duracağım fakat telefon şeker gibi şeylere devam edeceğim bu şeyleri de ileride yapmayı düşünüyorum. Hedeflerim şimdilik pmo yu bırakmak,ders çalışmak ve kitap okumak
1.GÜN
Bugün ilk günümdü ve olaysız atlattım pek birşey yapmasam da aklıma pek pmo gelmedi kitap okudum fakat ders çalışmadım
2.GÜN
Bugün uzun bir aradan sonra 1,5 saat ders çalıştım fakat başım ağrıdığı için kitap okumadım normalde ders çalışmayı çok severim ve başım ağrımaz ama pandemi dolayısıyla dersleri baya boşladım maalesef şunu da farkettim ders çalışırken odağımın dağılma süresi bayağı azalmış hemen sıkılıyorum umarım yakında geçer. Ayrıyetten pek kriz yaşamadım ama bikaç gün sonra krizlerin başlayacağının farkındayım bunun için de pbky kitabına başladım umarımgelen krizlerle başa çıkarım
3.GÜN
Bugün nadiren de olsa gittiğimiz nehre yüzmeye gittik (koca yaz en fazla 5 defa gittik) bu yüzden pbky okumadım,kitap okumadım,ders çalışmadım yarın çalışacağım bu arada nehre gittiğimizde bi kız gördüm saçları çok güzeldi fakat yandan ve arkadan gördüğüm için yüzünü göremedim önünden bikaç defa geçmeme rağmen yüzüne bakacak cesareti bulamadım ve bunun için pişmanlık duydum bunun sebebi küçüklükten gelen utangaçlık mıydı yoksa pmo muydu bilemiyorum (aslında ilkokul yıllarında aileme hep kızlarla konuşulur,nasıl arkadaş edinir diye anlatıyormuşum bu utangaçlık da 5.sınıf da başladı). Pek sosyal biri de değilim kensimi bu konuda da geliştirmem lazım örneğin okula gittiğim zamanlar baya erkek arkadaşım vardı fakat bir kız arkadaşim bile yoktu sevgili anlamını da kastetmiyorum arkadaş olarak bile yoktu kîzlarla konuşmayı oğrenmem gerek 1 hafta sonra okul açılıyor (bu arada utangaçlığım genel olarak kızlarla, erkeklerler aram iyidir)
Başarılar dilerim Tahsin.

D4redevil

Yeni Fapstronot

4.GÜN​

Bugün 4.gündü ve her zamanki gibi evdeydim. Yaklaşık 50 sayfa kitap okudum,1-5saat ders çalıştım bikaç bölüm pbky okudum. Genellikle de instagram da gezdim bunu azaltmam lazım hiç mobil oyun oynamadım bugün. zaten pek oynamam en fazla 1-5 saat oynarım. Günlük ilerledikçe yeni şeyler eklemeliyim fikir verirseniz sevinirim .bikaç gun sonunda okul açılacak normalde pek sosyal olmasam da okula gittiğimde aşırı sosyal biriyim (kızlar hariç bunu önceki yazıda anlatmıştım) okul dışında pek arkadaşım yok. Son olarak bugün pek kriz geçirmedim ve aklımda bir yöntem var iyi mi kötü mü söyleyin lütfen. Günlüklere bakınca çoğu kişinin krizlerden kaçtiğını fakat 90 ı geçse bile bir anlık gevşemeyle pmo çukuruna yekrar düştüğünü farkettim bunun yerine kriz geldiğinde elimizde ne varsa bırakıp beyne pmo istiyorsun değil mi yapmayı çok istiyorsun değil mi diyip sonra da hayır olmaz diyip bunun zararlı olduğunu anlatıyoruz kısaca belli bi süreden sonra da istese bile bunun zararlı olduğunu iyice anlıyor ve korkuyor . Eğer taktiğimde herhangi bir sorun ya da eksik varsa lütfen söyleyin ki eksik varsa tamamlayıp daha da iyi yapalım. İyi geceler

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Sürecin daim olsun arkadaşım. Kızlarla konuşmak istiyorsan yapman gereken tek şey "gidip konuşmak". Onlar da bildiğin insan işte herhangi bir özellikleri yok. Çok güzel bir iş arkadaşım vardı karşı cins, yaşı da benden büyük, çok görüşmüyorduk ama ben kızın çok zeki, kibar ve hoş olduğunu düşünüyordum hep. Bir ara beraber bir iş yaptık, biraz soru sorarak konuşturmaya çalıştım, baktım Merkür retrosu gibi astrolojiyle ilgili tam hatırlayamadığım bir şeyler anlatıp duruyor. Bu olayların hayatını/günlük yaşamını etkilediğinden bahsediyor. Kızı gözümde fazla büyüttüğümü anladım o an :)

Meruem

Ay Yolcusu

4.GÜN​

Bugün 4.gündü ve her zamanki gibi evdeydim. Yaklaşık 50 sayfa kitap okudum,1-5saat ders çalıştım bikaç bölüm pbky okudum. Genellikle de instagram da gezdim bunu azaltmam lazım hiç mobil oyun oynamadım bugün. zaten pek oynamam en fazla 1-5 saat oynarım. Günlük ilerledikçe yeni şeyler eklemeliyim fikir verirseniz sevinirim .bikaç gun sonunda okul açılacak normalde pek sosyal olmasam da okula gittiğimde aşırı sosyal biriyim (kızlar hariç bunu önceki yazıda anlatmıştım) okul dışında pek arkadaşım yok. Son olarak bugün pek kriz geçirmedim ve aklımda bir yöntem var iyi mi kötü mü söyleyin lütfen. Günlüklere bakınca çoğu kişinin krizlerden kaçtiğını fakat 90 ı geçse bile bir anlık gevşemeyle pmo çukuruna yekrar düştüğünü farkettim bunun yerine kriz geldiğinde elimizde ne varsa bırakıp beyne pmo istiyorsun değil mi yapmayı çok istiyorsun değil mi diyip sonra da hayır olmaz diyip bunun zararlı olduğunu anlatıyoruz kısaca belli bi süreden sonra da istese bile bunun zararlı olduğunu iyice anlıyor ve korkuyor . Eğer taktiğimde herhangi bir sorun ya da eksik varsa lütfen söyleyin ki eksik varsa tamamlayıp daha da iyi yapalım. İyi geceler
O an krizde olduğunu farketmende önemli krizde olduğunu farkedip sakinleşmeye çalışman gerekiyor ve evet zararlarının bilincinde olursan bence atlatırsın krizde bakıp kapatıcam deyip sakın taviz verme beynin o görüntüyü yakalar sen süreci bozana
kadar çekiştirir can çekişen beynine kurtarma halatı atmış gibi olursun. Bol şans

Son düzenleme:

D4redevil

Yeni Fapstronot
Sürecin daim olsun arkadaşım. Kızlarla konuşmak istiyorsan yapman gereken tek şey "gidip konuşmak". Onlar da bildiğin insan işte herhangi bir özellikleri yok. Çok güzel bir iş arkadaşım vardı karşı cins, yaşı da benden büyük, çok görüşmüyorduk ama ben kızın çok zeki, kibar ve hoş olduğunu düşünüyordum hep. Bir ara beraber bir iş yaptık, biraz soru sorarak konuşturmaya çalıştım, baktım Merkür retrosu gibi astrolojiyle ilgili tam hatırlayamadığım bir şeyler anlatıp duruyor. Bu olayların hayatını/günlük yaşamını etkilediğinden bahsediyor. Kızı gözümde fazla büyüttüğümü anladım o an :)
Çok teşekkürler kardeşim senin de başarıların daim olsun

D4redevil

Yeni Fapstronot
O an krizde olduğunu farketmende önemli krizde olduğunu farkedip sakinleşmeye çalışman gerekiyor ve evet zararlarının bilincinde olursan bence atlatırsın krizde bakıp kapatıcam deyip sakın taviz verme beynin o görüntüyü yakalar sen süreci bozana
kadar çekiştirir can çekişen beynine kurtarma halatı atmış gibi olursun. Bol şans
Ben zaten kriz geldiğinde farkeden biriyim ve o lanet sekmeye girdiğimde kendi kendime yapma diye bağırışlarımı duyuyorum ikna etmeye çalışıyorum kendimi fakat nafile bu yüzden taktiğimin amacı beyni terbiye etmek, azgın bir köpek gibi düşündüm beynimi ipi gevşetirsen kaçar gider naptığını bilmezsin ama dediğim gibi terbiye edersen ip gevşese bile kaçmaz yanında durur

Son düzenleme:

D4redevil

Yeni Fapstronot
5.GÜN
Geçen hafta 5.günde relaps yaşamıştım bugünü atlatmak beni mutlu etti fakat gardımı düşürmeyecegim çünkü yarın ya da sonraki gün krizler daha da artacak. Bugün kriz geçirmedim geçirmişsen bile küçüktür. Yarım saat kitap okudum fakat ders çalışmadım genel olarak instagram da gezdim üzerimde bir yorgunluk vardı nedense, pbky kitabini da birazdan okuyacağım. Bu kadar, yazacaklarım tükendi ve şuan aklima şu soru geldi "hayatım gerçekten bu kadar sıkıcı mı?"cidden resmen yazacak birşeyim yok. Tavsiyelerini bekliyorum. Günlük okumaya geçeyim en iyisi sonra da pbky

D4redevil

Yeni Fapstronot
Az önce instagram da bulunduğum gruptaki biri megan fox un nudesini isteyen var mı diye sordu ben de dayanamadim istedim şu an kendimle savaşıyorum ve aklıma ilk burası gelsi bura gelip kendimi anlatıp rahatlamam lazım umarım işe yarar ve farkındalığım gelir çunkü kriz geldiğinde aklımdaki tüm makaleler taktikler falan gidiyor umarım bu savaşı kazanırım da şuraya relaps yazmam

D4redevil

Yeni Fapstronot
Kendimi şınavla barfixle yordum,cinsel organıma soğuk suyla yıkadım sonra da abdest alıp yatsı namazını kılarak Allah'a sığındım umarım bugün ve yarin dayanırım bugün dayanırsam yarın cuma var beynime bunu aktarmam lazım yani hergun bir bahaneyle beynimi kandıracağım biryerden sonra zaten sıkılacal ve aldıgı pis hazzı unutacak

D4redevil

Yeni Fapstronot
An itibarı ile relaps oldum. Tıpkı geçen hafta yaptığım 5 günlük süreç gibi. Uyumaya çalıştım beynim tekrar edip duruyordu bu yüzden uyuyamadım ve telefonu elime aldım p*rboyu açarken ve izlerken sürekli kendime şuan bırakabilirsin diyordu bir tarafım diğer tarafım ise artık çok geç diyordu. Yeni dönemde daha sert olucağım telefonu azaltacağım kitaplara daha çok önem vereceğim instagrama sadece marvel hesabima post atmak için gireceğim. Umarım başarırım

Meruem

Ay Yolcusu
An itibarı ile relaps oldum. Tıpkı geçen hafta yaptığım 5 günlük süreç gibi. Uyumaya çalıştım beynim tekrar edip duruyordu bu yüzden uyuyamadım ve telefonu elime aldım p*rboyu açarken ve izlerken sürekli kendime şuan bırakabilirsin diyordu bir tarafım diğer tarafım ise artık çok geç diyordu. Yeni dönemde daha sert olucağım telefonu azaltacağım kitaplara daha çok önem vereceğim instagrama sadece marvel hesabima post atmak için gireceğim. Umarım başarırım
Sana yukarda söylemiştim bakıp yapmam deme beynin seni bozana kadar çekiştirir dedim.

D4redevil

Yeni Fapstronot
Sana yukarda söylemiştim bakıp yapmam deme beynin seni bozana kadar çekiştirir dedim.
Haklısın hatta ondan sonra kendimi bir sıre sıktım sonra p*rno arattım intte videoyu açmadan kapadım sonra taktikleri yaptım işe yaradı ama uyuyacakken beynimde kelimeler uçuşuyordu uyuyamıyordumben de yaptım pişmanım o an yapmasam bugün cuma var saat 1 e 2 ye kadar datanırdım sonrasına da Allah kerim

D4redevil

Yeni Fapstronot

1.GÜN​

Bugün herzamanki gibi boş geçti malesef p*rn izledim hani biryere kadar gidersin sonra relaps olur toparlayacağim dersin ama 1 gün sonra aynı relapsı tekrar yaşarsın tıpkı koşarken düşmek ve kalkarken tökezlemek gibi fakat neyseki mast yapmadan bıraktim (mast yaptim ama bitirmeden bıraktım) sürec zedelendi ama devam edecek. Kitap okudum ama ders çalışmadım pbky yi de birazdan okuyacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum kendi üzerinizde deneyip de işe yarayan taktikleriniz varsa söyleyin lütfen.iyi geceler

D4redevil

Yeni Fapstronot
Relaps. Çukura düşme sebebim herhangi bir uyarıcı değildi tuzağa düşme sebebim tamamen bendim.p*rno açtım intte izledim yarım saat çekmeden sonra biraz çekeyim dedim bırakamadım sanki elim şeyime yapışmış kurtaramıyıyorum. Bugün sondu artik ne olursa olsun yapmayacağim ciddi önlemler alacağım mesela telefon kullanimıni günlük 1-2saat ,okul açıldığı için pek kullanmayacağım o iki saatte de instagram sayfama post atmak ya da edit yapmak olacak kitap okuyacağim ders çalışacağım baktim hepsi bitti yapacak birşey yok tv izleyeceğim.resmen kendimden tiksiniyorum.ne anlıyon ki o 2d görüntüden .artık izlerken kendime zavallı diyerek aşağılayacağim belki işe yarar ama izlemeyeceğim için sorun yok.bi de banyo sorunu var daha dün yaptım bugun de yaparsam yarın da yapmam lazim okul var çunkü pazartesi.öte yandan namaz da var kendimden utaniyorum

D4redevil

Yeni Fapstronot
1.gün boş geçti ama pmo yapmadım yarin okul var neyseki telefonu azaltacağım ve istesem de pmo yapamayacağım günlük 1 2 saat tel kullansam o zaman da instagram sayfamla ilgilensem ya da film izlesem tamamdır veya bu sayfaya rapor vermek

D4redevil

Yeni Fapstronot
Dün yorgunluktan dolayı yazamadım o yüzden şimdi yazıyorum

2.GÜN​

Bugün okul vardı ve beni baya yordu sınıfta akılı tahta ve klima yok şaka gibi hem maske hem sıcak insanı acayip bunaltıyor öğlen takacağız dediler ama takmadılar üstelik fen lisesindeyim ve sıralar aşırı rafatsızdı şöyle anlatayım sıra da yaslanılacak yer belimin ortasına bile gelmiyor bu yüzden yaslanamıyoruz ve arkadaki sıranın masası geliyor belimize bu yüzden öne doğru hafif kambur şekilde duruyorum. Konumuza dönelim dün pmo yapmadım aklıma dahi gelmedi

D4redevil

Yeni Fapstronot

3.GÜN​

Bugün bir önceki güne nazaran daha rahat gecti akillı tahtayı takacakları için biyoloji odasında derse girdik sıra yerine bilgisayar koltukları(sıradan )vardı fakat yaslanacak yerleri yoktu tıpkı yumuşak tabure gibi bense ilk geldiğim için sınıftaki tek düzgün yere ben geçtim o yüzden rahattım ayrıca sıraların değiştirileceği söylendi baya sevindim klima içinse para istiyorlar ki vermeye hiç niyetli değilim koskoca fen lisesi tüm sınıflarında klima varsa benim sınıfıma da söke söke takacak. Bugün erken yaziyorum çünkü az kullanıyorum teli . Pmo yapmadım yapmayacağım da eğer bugün de yapmazsam yarın son 2 ders beden kendimi yoracağımı düşünüyorum bu yüzden elimi hareket ettirecek mecalim kalmaz böylece yarından da kurtulmuş olurum böyle devam etmem de bi sakınca var mı sizce yani okul olduğu için yapmıyorum ve illa bigün tatil olucak (bu haftaki tatil hariç çünlü meşgul olacağım)

D4redevil

Yeni Fapstronot

4.GÜN​

Okul bugün yine baya yordu aklıma hiç pmo gelmedi bu kada

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6