Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo Ve Duygusuzluk

Lazkopat

Neptün Yolcusu
Kıymetli kardeşlerim, kıymetli dostlarım siz siz olun pmo'dan en kısa sürede kurtulmaya bakın. Çünkü pmo sizi duygusuz bir yaşayan ölüye çevirir. Kendi başıma gelen bir olayı örnek vermek isterim. Babam çok çabuk sinirlenen birisidir. Geçen yine bana sinirlenip bağırdı çağırdı. Ancak babamın öfkesi beni asla etkilemedi ve sinirlenmedim. Aslında bu durumun güçlü bir ruh hali ya da kafaya takmama ile ilgili olabileceğini düşündüm. Ama sonrasında Annem'in ağlamasına üzülmediğimi fark edince işin ciddiyetini kavradım. Bunun sebebi tamamen PMO'dur. Umarım bende gelecekte bir gün bu iletten kurtulmuşumdur. Yoksa bu hayat çok anlamsız ve başarısız olurdu herhalde. Bir başka örneği de link olarak bırakıyorum.

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bu videoyu forumda benzer konu açan bir üye de paylaşmıştı. Oradaki yorumları da okuyabilirsiniz.

Cem K.

Mars Yolcusu
evet lan duygu namına bir şey hissetmiyorum. kız arkadaşım var sevmiyorum, dayım vefat ettiğinde bir şey hissetmedim ve bunun gibi olaylar silsilesi. hiç etkilemiyor beni. empati duygum köreldi

Dominfinitum

Yeni Fapstronot
Kesinlikle katılıyorum lise zamanlarımda duygu namına bir şey yoktu bende. Kendi insanlığımdan şüphe etmeye başladım. Umarım hepimiz en kısa sürede başarırız. Teşekkürler

mavi

Jüpiter Yolcusu
İş yerinde ustaların bağırmasından bir şey hissetmiyorum . Aslında biraz incinsem, azmederdim ve işimi hakkını vererek yapardım.

izleyici1

Jüpiter Yolcusu
Duygusuzluğun yanında
boş vermişlik -acımasızlık- empati yoksunluğu -uyuşukluk -kafaya takmama

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Çok doğru gerçekten de. İnsan pmo yapınca sis yüzünden doğru düzgün düşünemiyor belki de bu yüzdendir

western53

Venüs Yolcusu
Bu su götürmez bir gerçek. Bağımlıyken ben de yaşadım bunu. Fakat kurtulduktan sonra da tam manasıyla geçmedi. Tam olarak geçmesi için yapılacak en iyi şey iyiliktir. Şahsen ben bu duygularımı geri kazanmak için çocuklara daha yakın oldum, hayvanlara değer verdim yani şefkat duygumu açığa çıkartmaya çalıştım. Sonra zaten yavaş yavaş eski halime döndüm.

Onke

Mars Yolcusu
Keşke devlet PMO'yu önlemek için önlemler alsa,bilinçlendirme vs yapsa.Daha kaç insan bu illet yüzünden yaşayan ölülere dönüyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6