Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmonun bizi asosyal biri yapması

Muzaffer1910

Yeni Üye
Evet, arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtmak isterim 22 yaşımda üniversite öğrencisiyim pmo bağımlısı bir bireyim. Bugün benim 1 haftam oldu kendimi rahatlamış hissediyorum şuana kadar zorluk yaşamadım. Başlıktaki konuya dönecek olursak formdaki hikayelerinizi okuduğumda pmo bağımlısı kişilerin sosyal çevrede sorular yasadığını ( aile bireyleriyle anlaşamadığı arkadaşlarının kendilerini anlayamadığı Not: Asosyal dememdeki amaç daha doğru bir kelime bulamadım ve hiç arkadaşı olmayan değildi arkadaşları tarafından ve çevresi tarafından anlaşılamamak yanlış anlaşılma olmasın.)İçe kapanık kişiler olduğunu düşünmeye başladım ( Bu durumun kişin kendi tercihi mi yoksa pmo mu veya başka etkenler mi bilemiyorum ) belki de kişi evdeki pmo yaşadığı mutluluğu başka bir yerde bulamadığı için olabilir. Covid sürecinin de vermiş olduğu kapalılık durumu daha da kapalı olmamıza sebep oldu. Kısacası benim fikrim her şehirde topluluk üyeleri ile buluşma ayarlanması sadece pmo konuşması moral isteklendirme için ve yeni arkadaşlar yeni sosyal çevre edinmek amaçlı ( Filmlerde ki gibi bağımlılık seansları gibi değil de daha çok sosyalleşmek insanların kaynaşması şeklinde )

Ben Ankara da yaşamaktayım eğer Ankara da yaşayanlar katılmak isterlerse bir grup kurabilir ( whatsapp vb) bir araya gelmeyi çok isterim. Diğer şehirlerdeki arkadaşlarda bu form altından kendi gruplarını kurabilirler.
NOT : Üye olalı 2 gün oldu daha önce böyle bir etkinlik var mı veya böyle bir etkinlik uygun mu bilgim yok..
Admin edit: Dostlarım açık açık burada paylaşamazsınız. Özelden konuşabilirsiniz fakat herhangi bir durumda forum sorumlusu değildir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6