Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Prostatit Sorunu

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Dostlarım prostatit sorunu yaşayan var mı? Genç erkeklerde çok yaygın ama çoğu bu durumdan habersiz.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

Bu kaynak kitaba göre, çok sık ve sürekli mast. yapanların, prostat hastalığına yakalanma riski var. Vücut genç iken çok farkına varılmıyor, ilerleyen yaşlarda 40 ve üzeri yılda bir kaç kez PSA kan testi yaptırmak gerekiyor.

kariyerci

Yeni Fapstronot

Bu kaynak kitaba göre, çok sık ve sürekli mast. yapanların, prostat hastalığına yakalanma riski var. Vücut genç iken çok farkına varılmıyor, ilerleyen yaşlarda 40 ve üzeri yılda bir kaç kez PSA kan testi yaptırmak gerekiyor.
Buradaki PDF de çok sık mast yapanların prostad ve böbrek gi aşırı Zarar gördüğünden bahsediliyor, aramızda bu tahlil ve tetkikleri yaptıran oldumu.birde fiziksel hareketlilerden bahsediliyor deneyimleyen oldum arkadaşlar.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Buradaki PDF de çok sık mast yapanların prostad ve böbrek gi aşırı Zarar gördüğünden bahsediliyor, aramızda bu tahlil ve tetkikleri yaptıran oldumu.birde fiziksel hareketlilerden bahsediliyor deneyimleyen oldum arkadaşlar.

Ben yaklaşık 4 ay önce PSA testi yaptırmıştım ve sonuç iyi çıkmıştı. Kitabın önemli kısımlarını okumuşsunuz. :)

kariyerci

Yeni Fapstronot
45 sayfalardayım güzel bir tavsiyede bulunduğunuz için teşekkürler ederim

demirtawa

Yeni Fapstronot

İndirdim enteresan bir kitaba benziyor ilgimi çekti çok teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6