Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Reddedildim

YksMan

Yeni Fapstronot
Anlatacağım şey başlarda normal giden bir şeyin en sonda benim tarafından hüzünlü biten gönül meselesidir. Yazımı okursanız gerçekten bana bunda bile bir teselli vereceksiniz. Dün uzun zamandır süren bir arkadaşlığı ileriye götürmek için bir adım attım. Ve dünyam başıma yıkıldı. 12.sınıfta bir kız vardı bana çok samimi davranıyordu, ben arka sırada otururken her tenefüste geliyordu muhabbet falan ediyordu bazen gelip oturup hiçbir şeye de yapmazdı benim konuşmamı beklerdi. Sabahları sınıfa girdiğimde uzaktan böyle günaydın diyordu o ilk. işte bir gün geldi benim defterime bir şairin şiirinin adını yazdı ve bunu oku dedi can yücelin sevdiğin kadar sevilirsin şiiri. Neyse eve gittim okudum falan herhalde benden hoşlanıyor dedim ama benim bir duygum yoktu ona karşı hatta sınıfta bütün kızlara karşı rahatça konuşabiliyorum ama onunla konuşurken hep bir utananıyor ama bunu belli etmemeye çalışırdım.erkek Arkadaşım o da farketmiş olacak ki bir gün sordu bana bu kız niye seninle bu kadar yakın davranıyor diye. En sonunda bir gün ona knk olalım teklifinde bulunmak zorunda kaldım yanlış bir yola girmememiz gerektiğini o da anlasın diye çünkü o zamanlarda üniversite sınavına hazırlanıyorum onunla bu sürece girmeyi de istemedim ama faydası olmadı yine aynı şeyler ve ben hep görmezden gelmeye çalıştım. öyle böyle 5 ay devam etti sonra corona dan dolayı okullar kapandı yaklaşık 4 5 ay konuşmadık hiç konuşmadık telefonu yoktu zaten bende, benimki de onda yoktu.insatagram falan da kullanmıyorum. YKS ye girdim çıktım falan aradan 1 ay geçmiş ve yine o kız benim numaramı bir yerden bulmuş ve mesaj attı nasılsın sınav nasıl geçti falan. İkimiz de mezuna kaldık bu sene ve whatsapptan sık sık konuşur olduk.öyle bir noktaya geldim ki artık onun bana karşı olan hislerinden emin olmuştum. Ben de artık bir noktadan sonra onunla konuşmamızdan heyecan duymaya başladım. Benim de artık kıza karşı bir sevgim ve hoşlantı durumum olmuştu. Yaklaşık 4 ay whatsapptan mesajlaştık 4 5 günde bir mesajlaşarak.Ona açılmadan önce kendimi hislerimle başbaşa bırakmak için whatsappı sildim 2 hafta. Ve en sonunda hislerim artık bir şeylerin olması gerektiğini söylüyordu.ve ben eğer bir şey olacaksa olsun olmayacaksa da olmasın bitsin amaçlı(ama olacağına emin gibiydim) Dün ona mesaj yolladım ve dershaden kaçta çıktığını sordum 5 çıkıyorum dedi ve ben de dedim ki 5 ten sonra bana ayıracak 5 dakikan var mı diye sordum ve orda bir bahane üretip gelmene gerek yok falan dedi neyse ben aklıma koymuştum ve gittim o gün saçlarımı Tıraş etmiş sakalımı düzeltmiş dişlerimi fırçalamış ve en şık ve temiz kıyafetlerimle karşısına Geçtim.Dedim ki benim için bunu söylemesi zor ama senin için bunu cevaplanması daha zor olan bir şey söylemek istiyorum, senden hoşlanıyorum dedim. Ve orda öyle bir bakış attı ki yerin dibine girdim o daha buna bir cevap vermeden moralim o bakıştan sonra alt üst oldu o bakış sen ne yapıyorsun ne işin var burda der gibiydi . Ve bana, seni kardeşim olarak görüyorum sen çok yanlış anlamışsın, ben öyle bir kız değilim dedi. Evet kardeş, kardeşi olarak görüyor. Kardeş ne demek ya.Ben ordan özür dileyip eve geldim ve şuana kadar ben ne yaşamışım diye kendime sorup duruyorum bana bu umudu veren bir kız gerçekten beni kardeşi olarak gördüğü için mi bu kadar samimi ve sıcaktı. Beynim geçmişin vardiği anılar ve şuan yaşadığımı durumu birbirine bağlamakta zorlanıyor. Tek bildiğim bir şey var benim hiç beklemediğim bir şekilde reddedilmem. Ve şuan bunun çöküşünü Yaşıyorum. YKS ye hazırlanıyorum hedefim uçak mühendisliği ve hayatımın en zor moral bozukluğunu yaşıyorum. Kalbimde inanılmaz bir yıkılmışlık ve özgüvensizlik duygusu oluştu. Nevarfaptaki 7.günümü bitirdim ve bu isyanlı halimle sürcimi bozmaktan korkuyorum. derdimi size anlatmak istedim ve sizin söyleyeceğiniz şeyler belki benim bu zor zamanımı atlamada yardımcı olması umuduyla içimi döktüm. Buraya kadar okuduysanız bile gerçekten bunu yorum olarak belirtmeniz bana teselli verecektir. Sağlıcakla kalın efendim. Allaha emanet.

Son düzenleme:

GoldenLight

Altın Işık
Hatan burada sevdiğini ona söylemen. Keşke biraz zaman geçirseydin, yani kız gelme demiş musait olduğun bir gün buluşalım diyebilirdin. Direk senden hoşlanıyorum demek onun kafasında seni elde etmiş konumuna sokuyor. Kadınlar uğraşmayı sever emek vermeyi sever ve senin peşinden koştukça aşık olur. Sen direk ona hoşlanıyorum dedin sonuç hüsran oldu. Onun yerine erkekadam.org girip Red pill felsefesini okuyabilirsin. Bir kız için üzülmek gerçekten boş bir şey. Dışarda milyonlarca kız var.

azizselim021

Yeni Fapstronot
Kardeşim seni çok iyi anlıyor ve teselli ediyorum. Ben de bu yoldan geçtim ve şunu anladım. Kendi denizinin kaptan-ı deryası benim. Başka insanlar gelir geçer. Sakın ola dümene geçirme. 1 aya geçer

YksMan

Yeni Fapstronot
Hatan burada sevdiğini ona söylemen. Keşke biraz zaman geçirseydin, yani kız gelme demiş musait olduğun bir gün buluşalım diyebilirdin. Direk senden hoşlanıyorum demek onun kafasında seni elde etmiş konumuna sokuyor. Kadınlar uğraşmayı sever emek vermeyi sever ve senin peşinden koştukça aşık olur. Sen direk ona hoşlanıyorum dedin sonuç hüsran oldu. Onun yerine erkekadam.org girip Red pill felsefesini okuyabilirsin. Bir kız için üzülmek gerçekten boş bir şey. Dışarda milyonlarca kız var.
Yok ya abi ben zaten önceden bunu sezdirmiştim ona bir de onunla bu konuşmayı yaptıktan sonra eve geldim bir kaç saat sonra ona mesaj attım. Bana niye bu umudu verdin diye sordum. Bana hep dediği şey sen yanlış anlamışsın demek oldu bir de zaten kızın dediğine göre 12 yıldır sevdiğim biri var ve bu asla değişmedi dedi yani ben 1 yıl sonra da ona açılsaydı sonuç değişmeyecekti.Bir de abi şimdi ben derslerime odaklanmak istiyorum sınava kadar. Şimdi bu Red pil falan beni başka ilişkilere teşvik edecekse ben bakmayayayım daha iyi.

Son düzenleme:

GoldenLight

Altın Işık
Yok ya abi ben zaten önceden bunu sezdirmiştim ona bir de onunla bu konuşmayı yaptıktan sonra eve geldim bir kaç saat sonra ona mesaj attım. Bana niye bu umudu verdin diye sordum. Bana hep dediği şey sen yanlış anlamışsın demek oldu bir de zaten kızın dediğine göre 12 yıldır sevdiğim biri var ve bu asla değişmedi dedi yani ben 1 yıl sonra da ona açılsaydı sonuç değişmeyecekti.Bir de abi şimdi ben derslerime odaklanmak istiyorum sınava kadar. Şimdi bu Red pil falan beni başka ilişkilere teşvik edecekse ben bakmayayayım daha iyi.
Red pill asıl amacı zaten kendini geliştirmek. Yani seni daha çok derslerine verecek. "Hayat bir pasta ise pastanın üzerinde ki çilekler kadınlardır". Red pill felsefesi bunu söyler. Anlayacağın hayatının merkezine kendini koyman gerekiyor.

Senharikabirisin

Venüs Yolcusu
Üzüldüm bari arkadaşı olarak görseydi 😁 ama şunu söyleyim sen doğru olanı yapmışsın arkadaşın olarak görmüyorsan içinde bu sevgi hep büyüyecekti ve karşılık bulmayınca yine sen üzülecektin. Şimdi üzül ve bitir.

YksMan

Yeni Fapstronot
Red pill asıl amacı zaten kendini geliştirmek. Yani seni daha çok derslerine verecek. "Hayat bir pasta ise pastanın üzerinde ki çilekler kadınlardır". Red pill felsefesi bunu söyler. Anlayacağın hayatının merkezine kendini koyman gerekiyor.
Anladım.Şimdi gidip araştıracam bu konuyu. Teşekürler

root

Yeni Üye
Benim de başımdan geçen bir durum kızla 12. Sınıfta ayrı sınıflardaydık bir şekilde sürekli beni izleyip sürekli gülüyordu ben de oyunu devam ettireyim deyip gülüp konuşup tanıştım yani anlamadığım bir şekilde 6-7 ay içerisinde çok bağlandım ve bi öğle molasında bununla uzun uzun konuştum şimdi olmaz bu yıl olmaz fln dedi ama ben ciddi ciddi seviyordum günün 12 saati kızı düşünerek geçiyordu ve beni psikolojik olarak hasta etmişti ve bunu bile bile seviyordum kesin olarak onun da beni sevdiğini söyleyeceğini düşünüyordum ama o konuda hiçbirişey söylemeyip başka bir zamana atması bi nevi üzmüştü gururumu kırmıştı ben de bu son konuşmamız olacak deyip birdaha konuşmadım ama hala aklımda

Savascı

Venüs Yolcusu
Üretken Üye
Dostum umarım yakın zamanda bu zorlu zamanları atlacaksın. Maalesef özellikle şu son yıllarda hastalıklı bir düşünce yayılıyor ; Bir kıza arkadaş olarak yaklaşıp sonra sevgili olacağını düşünmek. Çünkü gerek diziler , gerek fimler sürekli olarak bizi bu konuda bombardımana tutuyor. Örümcek adam sevdiği kıza arkadaşı olarak açılıyor ayy ne kadar tatlı :) . Sorunumuz da tam olarak bu işte; bunun gerçekte olabileceğini varsaymamız. Ancak bu binde bir anca olur. Nitekim çoğu zaman acı gerçekle tanışıyoruz. Bir kız sizi arkadaşı olarak görüyorsa acilen o kızdan umudunuzu kesmelisiniz. Bence iki insanın birlikte olma ihtimali zaten tanıştıkları an başlar. Çünkü cinsel çekilim o anda başlar. Bu konularda uzman kişiler önce kızla olan ilişkisi geliştirir.Sinema'ya gitmek, kahve içmek,konuşmak gibi. Burada gelişen ilişki arkadaşlıktan farklıdır. Kız size ilgi gösterir. Arkadaşlıkta bu yoktur. Size soru sorar, sizinle vakit geçirmek ister vs vs. ama size bir ilgi işareti bırakır. Yoksa o iş yaş ustam :),Buna pua'lar ili diyor, İli yoksa hatta kızla ilişkiyi kesiyorlar ve bazen kız bir anda ilgi göstermeye başlıyor. Ne kadarda mantıksız dimi. Çünkü kadınlar biraz duygusal canlılardır. Onlarda her zaman mantık aramayın. Anladığım kadarıyla kız seni arkadaşı olarak görüyordu. Seninle muhabbet ediyordu, duygusal şeyler söylüyordu, hatta pook (efsanedir) şöyle diyor; Kızlar kızlarla kız şeyi konuşurlar, erkekler erkeklerle erkek şeyi konuşurlar ama eğer bir erkek bir kızla konuşuyorsa erkeğin kafası karışır. Çünkü olaylara mantık bağlamından bakar. Neden -sonuç ilişkileriyle ilgilenir. Oysa kadınlar duygusaldır. Onlar için değerli şeylere göre hareket ederler. Hissettikleri duygulara göre karar verebilirler. İşte tam olarak bu yüzden kız seninle şiir paylaştı. Çünkü sana bir arkadaşı olarak güveniyordu. Belki de paylaşıcak senden başka kimsesi yoktu , belki de başka bir nedeni vardı. Belki de çok yalnız hissettiği ve seni de arkadaş canlısı olarak gördüğü için gelip seninle konuştu. Bu tam olarak bu eksen etrafında döndü büyük ihtimalle. Eğer kız senden hoşlandıysa sana %100 bir ilgi işareti bırakmıştır. Mesela beden dili ; seninle konuşurken heyecanlandı mı ? seninle konuşurken eli ayağına karıştı mı ? seni görmek can atıyormuydu ? sana bakış attı mı ? seninle buluşmak istedi mi ? vs vs . Eğer ilgi işareti vardı ve sen bunu kaçırdıysan üzgünüm bunu ileriki zamanda yapma ihtimalin yok. Çünkü önüne çıkan fırsat penceresini bir kere kaçırdın. Bu fırsatı kullanmadığın içinde o kızın gözünde de otomatikmen soğumaya başladın. Ve sonrada nihai sonuçla karşılaştın.

redteg81

Yeni Üye
üzüldüm senin adına . ama olsun yaşın genç belliki önüne daha niceleri çıkar. aklından hemen silip derslerine odaklan çünkü seni kurtaracak, geleceğini inşa edecek bu olacak gerisini s.et ;)

YksMan

Yeni Fapstronot
Dostum umarım yakın zamanda bu zorlu zamanları atlacaksın. Maalesef özellikle şu son yıllarda hastalıklı bir düşünce yayılıyor ; Bir kıza arkadaş olarak yaklaşıp sonra sevgili olacağını düşünmek. Çünkü gerek diziler , gerek fimler sürekli olarak bizi bu konuda bombardımana tutuyor. Örümcek adam sevdiği kıza arkadaşı olarak açılıyor ayy ne kadar tatlı :) . Sorunumuz da tam olarak bu işte; bunun gerçekte olabileceğini varsaymamız. Ancak bu binde bir anca olur. Nitekim çoğu zaman acı gerçekle tanışıyoruz. Bir kız sizi arkadaşı olarak görüyorsa acilen o kızdan umudunuzu kesmelisiniz. Bence iki insanın birlikte olma ihtimali zaten tanıştıkları an başlar. Çünkü cinsel çekilim o anda başlar. Bu konularda uzman kişiler önce kızla olan ilişkisi geliştirir.Sinema'ya gitmek, kahve içmek,konuşmak gibi. Burada gelişen ilişki arkadaşlıktan farklıdır. Kız size ilgi gösterir. Arkadaşlıkta bu yoktur. Size soru sorar, sizinle vakit geçirmek ister vs vs. ama size bir ilgi işareti bırakır. Yoksa o iş yaş ustam :),Buna pua'lar ili diyor, İli yoksa hatta kızla ilişkiyi kesiyorlar ve bazen kız bir anda ilgi göstermeye başlıyor. Ne kadarda mantıksız dimi. Çünkü kadınlar biraz duygusal canlılardır. Onlarda her zaman mantık aramayın. Anladığım kadarıyla kız seni arkadaşı olarak görüyordu. Seninle muhabbet ediyordu, duygusal şeyler söylüyordu, hatta pook (efsanedir) şöyle diyor; Kızlar kızlarla kız şeyi konuşurlar, erkekler erkeklerle erkek şeyi konuşurlar ama eğer bir erkek bir kızla konuşuyorsa erkeğin kafası karışır. Çünkü olaylara mantık bağlamından bakar. Neden -sonuç ilişkileriyle ilgilenir. Oysa kadınlar duygusaldır. Onlar için değerli şeylere göre hareket ederler. Hissettikleri duygulara göre karar verebilirler. İşte tam olarak bu yüzden kız seninle şiir paylaştı. Çünkü sana bir arkadaşı olarak güveniyordu. Belki de paylaşıcak senden başka kimsesi yoktu , belki de başka bir nedeni vardı. Belki de çok yalnız hissettiği ve seni de arkadaş canlısı olarak gördüğü için gelip seninle konuştu. Bu tam olarak bu eksen etrafında döndü büyük ihtimalle. Eğer kız senden hoşlandıysa sana %100 bir ilgi işareti bırakmıştır. Mesela beden dili ; seninle konuşurken heyecanlandı mı ? seninle konuşurken eli ayağına karıştı mı ? seni görmek can atıyormuydu ? sana bakış attı mı ? seninle buluşmak istedi mi ? vs vs . Eğer ilgi işareti vardı ve sen bunu kaçırdıysan üzgünüm bunu ileriki zamanda yapma ihtimalin yok. Çünkü önüne çıkan fırsat penceresini bir kere kaçırdın. Bu fırsatı kullanmadığın içinde o kızın gözünde de otomatikmen soğumaya başladın. Ve sonrada nihai sonuçla karşılaştın.
Dostum yazıma bu kadar ilgi göstermem gerçekten beni çok mutlu etti. Belki de tamamen haklı olabilirsin ama verdiği işaretleri kime verse o da aynı şeyleri anlar buradaki sorun benim bu konuyu hep görmezden gelmem ve o zamanlar ona sen benden ne istiyorsun diye soramamdı.Ama emin ol ben şunu anladım ki bir kızla arkadaşlık olmaz olamaz iş en sonunda böyle tatsız bitiyor hep. Teşekürler efendim cevap için

YksMan

Yeni Fapstronot
üzüldüm senin adına . ama olsun yaşın genç belliki önüne daha niceleri çıkar. aklından hemen silip derslerine odaklan çünkü seni kurtaracak, geleceğini inşa edecek bu olacak gerisini s.et ;)
Ben de öyle yapmak istiyorum abi, engelledim zaten, yola devam etmekten başka çaren yok. Teşekkürle

elvas

Ay Yolcusu
Dostum red pill gerekli gerçekten sana.İstersen youtube kanalımdaki playliste bir bak ya da jokerle keyifli sohbetler var youtubeda modern alfa,berkay kürkçü gibi kanallar var.Onlara bakabilirsin.Reklam olarak algılanmasını istemem bu gönderinin.Erkek adam diye bir websitesi var o da cidden çok keyifli bir site ve gerçek anlamda sana red pill mantığını öğretir sana kalmış :)

Benözgürbiriyim

Emekli Üst Düzey Moderatör
Haklısın abi, şu sözü merak etmişimdir hep gerçekten doğru mu diye, her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözünü nasıl yorumlarsın abi
Bir kadının kesinlikle olumlu veya olumsuz bir etkisi vardı diyemem kiminin olumlu etkisi olur kiminin olumsuz etkisi olur ama kendinizi kadına endekslemeyin.Teslanın arkasında başarılı bir kadın yoktu

wilt

Yeni Fapstronot
eğer nofap'i doğru düzgün yaparsan çok büyük ihtimalle 1 aya unutursun çünkü dopamin hormonu aynı zamanda tek eşlilik hormonu olarak da adlandırılır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6