Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rüyalanarak Boşalma Ve Orgazm Olarak Boşalma

Lazkopat

Satürn Yolcusu
Gençler sonuçta hepimizde testosteron olduğu için. Sabah ereksiyonlarında ya da rüyalandığımız bazı sabahlarda bizden önce bir şey uyanıyor ve o kalkınca zihnimizde bize kalk la hadi demek zorunda kalıyor :) Eğer farkettiyseniz çoğu rüyalanacağımız sırada uyanırız ve penisimizi boşalmak için biraz zorlamamız gerekir. Acaba neden böyle oluyor da mastürbasyon ya da ilişkiden sonra olduğu gibi boşalamıyoruz. Rüyalanırken boşaldığımız sırada uyanmamızın sebebi de uyanıp pelvik kaslarımızı sıkmak zorunda olmamızdan mı kaynaklı? Rüyalanırken çok kasıntı olarak boşalmamızın sebebi yanlış mastürbasyon yapmamız olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Hades

Jüpiter Yolcusu
Ben nfden önce hiç rüyalanmadım ama nf sürecindeyken bozmamamaya aynı zamanda boşalmamaya odaklanıyoruz ister istemez.
Rüyalanırken bilinçaltımızda bozmamamız gerektiği düşüncesinden dolayı Rüyalandığımız sırada uyanıyor olabiliriz bende öyle oldu çünkü. Yanlışım da olabilir dediğim gibi nf den önce hiç rüyalanmadım

Gençler sonuçta hepimizde testosteron olduğu için. Sabah ereksiyonlarında ya da rüyalandığımız bazı sabahlarda bizden önce bir şey uyanıyor ve o kalkınca zihnimizde bize kalk la hadi demek zorunda kalıyor :) Eğer farkettiyseniz çoğu rüyalanacağımız sırada uyanırız ve penisimizi boşalmak için biraz zorlamamız gerekir. Acaba neden böyle oluyor da mastürbasyon ya da ilişkiden sonra olduğu gibi boşalamıyoruz. Rüyalanırken boşaldığımız sırada uyanmamızın sebebi de uyanıp pelvik kaslarımızı sıkmak zorunda olmamızdan mı kaynaklı? Rüyalanırken çok kasıntı olarak boşalmamızın sebebi yanlış mastürbasyon yapmamız olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz?
Çok ince bi içgözlem yapmışsın hocam okuyunca "gerçekten ya" dedim. Bence bu iyi bişey bir sorun değil.İstemdışı eğer olsaydı bu ve gerçkten rüyada tamamen kontrolümüz dışında olsaydı : belkide irademizi aktif edicek güvene sahip olamazdık.Beynimiz : "zaten benim elimde değil bu" derdi ve iradesizleşirdik belkide.O durdurma gücünün bende olduğunu bilmek (bi kaç saniye de olsa) çok zorda olsa : bence iyi bişey.

Lazkopat

Satürn Yolcusu
Çok ince bi içgözlem yapmışsın hocam okuyunca "gerçekten ya" dedim. Bence bu iyi bişey bir sorun değil.İstemdışı eğer olsaydı bu ve gerçkten rüyada tamamen kontrolümüz dışında olsaydı : belkide irademizi aktif edicek güvene sahip olamazdık.Beynimiz : "zaten benim elimde değil bu" derdi ve iradesizleşirdik belkide.O durdurma gücünün bende olduğunu bilmek (bi kaç saniye de olsa) çok zorda olsa : bence iyi bişey.
Teşekkür ederim. Evet pelvik kaslarımızın kontrolü bizim elimizde. Bence zihnimizin bizden pelvik kaslarımızı sıkmamızı istediği için uyandırıyor. Siz de katılıyormusunuz bu fikire?

Teşekkür ederim. Evet pelvik kaslarımızın kontrolü bizim elimizde. Bence zihnimizin bizden pelvik kaslarımızı sıkmamızı istediği için uyandırıyor. Siz de katılıyormusunuz bu fikire?
abi ben bunu durdurmayı başarmıştım süreçte.ama zor bişey şartlanmayınca olmuyor .bencede dediğimiz aynı kapıya çıkıyor irade etmek için

Lazkopat

Satürn Yolcusu
Son 4 günlük sürecimde 2 defa rüyalanınca bu konuyu gündeme getirmek istedim. Merak etmeyin bozmadım o süreci bugün 4.gün. Bu 2 rüyalanmamda da yine fark ettim ki rüyalanarak boşalırken penisimiz cidden zorlanıyor. Biraz daha zorlansa kötü sonuçlar doğabilir. Yani bilmiyorum belki benim rüyalanma şeklimde bir gariplik vardır. Çünkü her gün mastürbasyon yapan birinin (MAALESEF). Ancak iyi ki bugün 4.gün. Penisi iyice sıkılarak uyarıldığı için rüyalanma şeklini etkilemiş olabilir. Sizde de öyle mi? Özellikle bu konuda daha çok bilgi sahibi olabileceğini düşündüğüm adminler konuya cevap yazarsa sevinirim.

N

neurosoft

Misafir
Benimde rüyalanmayla alakalı bir konu açılınca aklıma takıldı. Aceba neden rüyada gerçek hayattan daha fazla haz alarak boşalıyoruz? Gerçek hayattaki benim için rüyadaki hazza göre çok sıradan geliyor. Ne yaparsak yapalım rüyadaki daha zevkli sanki.

Lazkopat

Satürn Yolcusu
Benimde rüyalanmayla alakalı bir konu açılınca aklıma takıldı. Aceba neden rüyada gerçek hayattan daha fazla haz alarak boşalıyoruz? Gerçek hayattaki benim için rüyadaki hazza göre çok sıradan geliyor. Ne yaparsak yapalım rüyadaki daha zevkli sanki.
Rüyalarda tamamen ruhumuzn derinliğindeyiz. Bilmiyorum ruh diye bir şey varmıdı? Ancak ruhumuzun özünde en iyi hazlar olduğu için bu kadar çok zevk alıyoruz diye düşünüyorum.

JakeDunn

Yoda
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Beyin gerçekle hayali ayırt edemez. Hayali gerçek gibi yaşarsan gerçekteki gibi boşalırsın. Gerçekte etkileyen faktörler rüyada etkilemediği için böyle oluyor.

Javert

Ay Yolcusu
Moderatör
Ben nfden önce hiç rüyalanmadım ama nf sürecindeyken bozmamamaya aynı zamanda boşalmamaya odaklanıyoruz ister istemez.
Rüyalanırken bilinçaltımızda bozmamamız gerektiği düşüncesinden dolayı Rüyalandığımız sırada uyanıyor olabiliriz bende öyle oldu çünkü. Yanlışım da olabilir dediğim gibi nf den önce hiç rüyalanmadım
Süreçten önce kaç gün boşalmadan durdun?

Depo biriktiği için rüyalanırsın :)

Lazkopat

Satürn Yolcusu
Beyin gerçekle hayali ayırt edemez. Hayali gerçek gibi yaşarsan gerçekteki gibi boşalırsın. Gerçekte etkileyen faktörler rüyada etkilemediği için böyle oluyor.
Tmm da Hacı bu soruya cevap olmamış ki. Neden normal mastürbasyondaki gibi boşalamıyoruz onu sordum. Bir de sizde mi rüyalanırken zorlanarak boşalıyorsunuz?

Hades

Jüpiter Yolcusu
Süreçten önce kaç gün boşalmadan durdun?

Depo biriktiği için rüyalanırsın :)
Valla onları pek hatırlamıyorum ama, şunları çok iyi hatırlıyorum. normalde haftada 2-3 kez patlatıyordum sonra burayı öğrendim ilk sürecim 20 gündü, 15. Gün Rüyalandım. Uzun bir süre sonra 98 günlük süreçte 1 defa Rüyalandım sanırım. 98'lik süreçten önce çok defa bozmuştum ondan olmuş demek ki.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6