Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rüyalanarak Boşalma Ve Orgazm Olarak Boşalma

LAZKOPAT

Ay Yolcusu
Gençler sonuçta hepimizde testosteron olduğu için. Sabah ereksiyonlarında ya da rüyalandığımız bazı sabahlarda bizden önce bir şey uyanıyor ve o kalkınca zihnimizde bize kalk la hadi demek zorunda kalıyor :) Eğer farkettiyseniz çoğu rüyalanacağımız sırada uyanırız ve penisimizi boşalmak için biraz zorlamamız gerekir. Acaba neden böyle oluyor da mastürbasyon ya da ilişkiden sonra olduğu gibi boşalamıyoruz. Rüyalanırken boşaldığımız sırada uyanmamızın sebebi de uyanıp pelvik kaslarımızı sıkmak zorunda olmamızdan mı kaynaklı? Rüyalanırken çok kasıntı olarak boşalmamızın sebebi yanlış mastürbasyon yapmamız olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Hades

Mars Yolcusu
Ben nfden önce hiç rüyalanmadım ama nf sürecindeyken bozmamamaya aynı zamanda boşalmamaya odaklanıyoruz ister istemez.
Rüyalanırken bilinçaltımızda bozmamamız gerektiği düşüncesinden dolayı Rüyalandığımız sırada uyanıyor olabiliriz bende öyle oldu çünkü. Yanlışım da olabilir dediğim gibi nf den önce hiç rüyalanmadım

ragnar lodbrok

Venüs Yolcusu
Gençler sonuçta hepimizde testosteron olduğu için. Sabah ereksiyonlarında ya da rüyalandığımız bazı sabahlarda bizden önce bir şey uyanıyor ve o kalkınca zihnimizde bize kalk la hadi demek zorunda kalıyor :) Eğer farkettiyseniz çoğu rüyalanacağımız sırada uyanırız ve penisimizi boşalmak için biraz zorlamamız gerekir. Acaba neden böyle oluyor da mastürbasyon ya da ilişkiden sonra olduğu gibi boşalamıyoruz. Rüyalanırken boşaldığımız sırada uyanmamızın sebebi de uyanıp pelvik kaslarımızı sıkmak zorunda olmamızdan mı kaynaklı? Rüyalanırken çok kasıntı olarak boşalmamızın sebebi yanlış mastürbasyon yapmamız olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz?
Çok ince bi içgözlem yapmışsın hocam okuyunca "gerçekten ya" dedim. Bence bu iyi bişey bir sorun değil.İstemdışı eğer olsaydı bu ve gerçkten rüyada tamamen kontrolümüz dışında olsaydı : belkide irademizi aktif edicek güvene sahip olamazdık.Beynimiz : "zaten benim elimde değil bu" derdi ve iradesizleşirdik belkide.O durdurma gücünün bende olduğunu bilmek (bi kaç saniye de olsa) çok zorda olsa : bence iyi bişey.

LAZKOPAT

Ay Yolcusu
Çok ince bi içgözlem yapmışsın hocam okuyunca "gerçekten ya" dedim. Bence bu iyi bişey bir sorun değil.İstemdışı eğer olsaydı bu ve gerçkten rüyada tamamen kontrolümüz dışında olsaydı : belkide irademizi aktif edicek güvene sahip olamazdık.Beynimiz : "zaten benim elimde değil bu" derdi ve iradesizleşirdik belkide.O durdurma gücünün bende olduğunu bilmek (bi kaç saniye de olsa) çok zorda olsa : bence iyi bişey.
Teşekkür ederim. Evet pelvik kaslarımızın kontrolü bizim elimizde. Bence zihnimizin bizden pelvik kaslarımızı sıkmamızı istediği için uyandırıyor. Siz de katılıyormusunuz bu fikire?

ragnar lodbrok

Venüs Yolcusu
Teşekkür ederim. Evet pelvik kaslarımızın kontrolü bizim elimizde. Bence zihnimizin bizden pelvik kaslarımızı sıkmamızı istediği için uyandırıyor. Siz de katılıyormusunuz bu fikire?
abi ben bunu durdurmayı başarmıştım süreçte.ama zor bişey şartlanmayınca olmuyor .bencede dediğimiz aynı kapıya çıkıyor irade etmek için

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6