Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rüyalanma Olmaması

Blue Turtle

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba,
106. günümdeyim ama hala rüyalanma olmadı. 2 kere falan cinsel içerikli rüya gördüm ama boşalma olmadı. Bu spermi atmamak bana bir zarar verir mi acaba? Bazı kişiler bu spermin atılmamasının enfeksiyonlara vs. neden olabileceğini söylüyor.

Torres

Deneyimli Üye
Rüyalanmamak iyi birşey değil mi? Vücut o spermi kendisi için kullanır ama rüyalandığında bu sekteğe uğrar diye biliyorum, eğer spor yaparsan cinsellikten uzak durursan spermi yakarsın ve vücut bunu kullanır diye biliyorum, aynı zamanda rüyalanmanın güçlü bir cinsel performansa işaret olduğunu neverfap youtube kanalında dinlemiştim ben olabildiğince rüyalanmamaya çalışıyorum çünkü bunu vücudumun kullanmasını istiyorum, hergün mekik şınav felan çekip yürüyüş yapıyorum ama spor felan yapmasam bende rüyalanacak gibi hissediyorum kendimi

promanskins

Mars Yolcusu
Rüyalanmak şart değil. Eğer 90 gün boyunca sperm dışarı atılmazsa, vücudun o spermleri yakarak imha ediyor. Zaten rüyalanma olmaması iyi birşey, ne kadar fazla spermin varsa gerçekten fiziksel gücün o kadar fazla oluyor. Mesela bu güreşçiler ya da boks vb. sporlarla uğraşan insanlar cinsel ilişki veya PMO yapmazlar çünkü sperm kaybı onlar için ciddi bir güç kaybına neden oluyor. Uzuuuuunca bir süre PMO yapmadıktan sonra süreci bozunca o güç kaybını hissedersin yani. Dwyane Johnson'un bir hikayesi vardı hatta bunla ilgili, kendisi anlatıyor ''Antrenörüm sürekli beni kontrol ederdi, arada bir odama aniden girerdi M yapıyor muyum diye. Evlendiğimde ise bana seksten uzak durmamı söylerdi. Antrenörümün hayatta olduğu süre boyunca dediği gibi cinsel ilişki ve M'den uzak durdum. Antrenörüm öldükten sonra, büyük bir maça çıkmama 1 gün kala M yaptım ve ertesi gün maçta enerjim çok kötüydü, yenilmiştim! Antrenörümün neden yapmamam için uğraştığını o gün anladım'' diyor...

Zaten sen o sperm birikmesinden kaynaklanan o enerjiyi spor vb. etkinliklere yönlendirirsen rüyalanma yaşamadan hayatına devam edersin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6