Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Rüyalanmak Ve Meni'nin Vücutta Parçalanması

mirror16

Venüs Yolcusu
Sürecime tekrar başladım 13.gündeyim. Cinsel içerikli rüya gördüm fakat uyandığımda ıslaklık yoktu. Rüyayı hatırlıyorum. Rüyayı ilk gördüm sonra uyandım uyku sersemliğiyle tekrar yattım tekrar gördüm rüya. Meni gelmedi fakat merak ettiğim 90 günde bir vücutta yakılma olduğu söyleniyordu meninin. Bunu nasıl anlayabiliriz? Birde cinsel içerikli rüya görüp meninin gelmemesi iyi bir şey mi?

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Meni takılma değilde vücudun o maddeleri emip yeniden üretme döngüsü var. Bunu vücut kendi içinde halediyor bunu anlama sansimiz yok. Bu işlemde idrak edilmesi gereken vücudun mastürbasyon yada ruyalanmaya ihtiyacı olmadığı gerçeğidir.

mirror16

Venüs Yolcusu
Meni takılma değilde vücudun o maddeleri emip yeniden üretme döngüsü var. Bunu vücut kendi içinde halediyor bunu anlama sansimiz yok. Bu işlemde idrak edilmesi gereken vücudun mastürbasyon yada ruyalanmaya ihtiyacı olmadığı gerçeğidir.
Rüyalanmaya ihyacım olmadığını biliyorum fakat 14-15 gün * +10 dan fazla sürecim oldu. 60-65 günlük süreçte her 4-5 günde bir rüyalanırdım. Süreci bozduktan sonra 14-15 günlük süreçlerde hiç rüyalanma olmuyordu. 13.günde rüyalanma oldu fakat meni gelmedi. Garibime gidende bu oldu. Tetikleyiciler ile işim olmaz. Dondurma 1-2 saat sonra üstüne baklava yemenin etkisi olabilir muhtemelen. Ani enerji patlamaları. Neyse ki ıslaklık olmadığı için mutluyum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6