Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rüyalanmak

fetrilfat

Yeni Fapstronot
Ben genelde rüyalandığımda kerahat vaktinde uyuduğumda rüyalanıyorum sabah namazından sonraki kerahatte ve rüyamda masturbasyon yapiyorum uyandığımda boşalmış oluyorum bu durum kötü birşey midir bana izah edebilir misiniz

The White Rider

Emekli Moderatör
Rüyalanma gayet normal bir durumdur. İstemsiz gerçekleşen, yani kişinin elinde olmayan bir durumdur. Rüyalanma doğal olaraktan spermi yeniler, döngünün devam etmesini sağlar. Bu yüzden Rüyalanma'nın hiçbir sakıncası yoktur. Rüyalanma'nın genel olarak birçok kişide günün aydınlığıyla beraber gerçekleşmesini kişisel düşüncem olarak vücudun artık yeterince uykusunu almasına, dinlenmesine ve bundan sonra da dinlenme sonucu oluşan rahatlığa bağlıyorum. Çünkü vücut ve beyin artık yorgunluğu atmış, daha dinlenmiş oluyorlar.

Sürecin bozulmamış, aynı şekilde devam et. Ve Rüyalanma'nın gayet normal bir durum olduğunu bil ki, bu seni Mastürbasyon yapmaya itmesin.

Rüyalanma'nın fazla yaşanmasının sebepleri arasında sürekli cinsel hayaller kurmak, tetikleyicilere bakmak, yüzüstü uyumak, uyumadan hemen önce su içmek gibi birçok neden vardır. Aynı şekilde bu nedenlerin zıttını uygulamakta Rüyalanma oranını azaltır. Kısacası Rüyalanma sorun edilecek bir durum değildir. Sürecine aynı kararlılıkla devam edebilirsin.

Son olarak da, bu konuları genel olarak ele aldığım Rüyalanma (İhtilam) Üzerine adlı konudan da daha geniş şekilde öğrenebilirsin.

fetrilfat

Yeni Fapstronot
insanlar normalde daha farklı rüyalar gördüklerini söylüyorlardı rüyamda böyle birşey yapmam garibime gitti açıkladığınız için teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6