Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

sanal sex bagımlılığı

demirking74

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba, c**m**t cha*sp*n gibi sitelere 1 sene önce bulaştım bir türlü kurtulamıyorum p**** dan kurtuldum giresim dahi gelmiyor ama bu sanal sex e düşmeye başladım benim gibi durumda olan varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Itami

Yeni Üye
Blockerx diye bir uygulama var belki duymuşsundur bende kullanıyorum ve bu uygulamalarda ücretsiz olarak 3 site engelleyebiliyorsun. Denemeni tavsiye ederim.

cici panpa

Merkür Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Ben bir türlü p#### yu bırakamadım vicdan azabı çekiyorum nasıl bıraktın Bi tavsiyen var mı çoğu yazıyı okudum ama uyguladım kafaya koydum bırakıcam diye gene açıyorum mükemmel diksiyonu olan ben şimdi 2 3 cümleyi doğru düzgün kurup okuyamıyor

demirking74

Yeni Üye
Ben bir türlü p#### yu bırakamadım vicdan azabı çekiyorum nasıl bıraktın Bi tavsiyen var mı çoğu yazıyı okudum ama uyguladım kafaya koydum bırakıcam diye gene açıyorum mükemmel diksiyonu olan ben şimdi 2 3 cümleyi doğru düzgün kurup okuyamıyor
artık orada ki abartılar tahrik etmemeye başladı birkaç kez dogal ilişki yaşayınca yapay suni gelmeye başladı ama şunu düşünerek bırakma şansın var ordakilerle gerçegin benzerligi 0 ve vücudumuza zarar veriyor. umarım en kısa zamanda bırakabilirsin dostum

Soulless

Yeni Üye
Kardeşim. Benim yaklaşık dokuz yıla kadar böyle bir sorunum vardı. Bunun en büyük sebebi kendini yeterince sevmemek ve değer vermemekten geçiyor. Kendine bu duyguları tam anlamıyla verince gerçekten bir meta olmadığını araç için mi amaç için mi olduğunu kendine soruyorsun ve bu şekilde bırakıyorsun. Düşünsene sen sevilmeye ve sevmeye layıksın fakat bu yerlerde anlık sevilme ve zevkler için kendinden kaybediyorsun o yüzden hiç değmez çünkü sen değerlisin...

demirking74

Yeni Üye
Kardeşim. Benim yaklaşık dokuz yıla kadar böyle bir sorunum vardı. Bunun en büyük sebebi kendini yeterince sevmemek ve değer vermemekten geçiyor. Kendine bu duyguları tam anlamıyla verince gerçekten bir meta olmadığını araç için mi amaç için mi olduğunu kendine soruyorsun ve bu şekilde bırakıyorsun. Düşünsene sen sevilmeye ve sevmeye layıksın fakat bu yerlerde anlık sevilme ve zevkler için kendinden kaybediyorsun o yüzden hiç değmez çünkü sen değerlisin...
haklısın kardeşim. söyledigin gibi anlık zevkler için kendimi kaybediyorum. artık bıraktım bir daha yapmayacagım. yorumun için teşekkür ederim bu arada bıraktıgın içinde tebrik ederim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6