Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sertleşme Ve Libido

Alii34

Yeni Üye
Herkese merhaba

bende de herkesde oldugu gibi masturbasyon bagimliligim vardi oncesinde guzel bi kadin gorsem bile ister istemez sertlesme, sabahlari kalktigimda yine ayni sekilde istemsizce sertlesme ve kizlara karsi ilgim vardi ancak son 2 aydir libido dusuklugu ve sabahlari sertlesememe ve normal seksi bi kadin gorunce bile sertlesememe oluyor ( p*rno izlerken sertlesiyor fakat , isimi gorunce sönüyordu ) benim gibi bu duruma dusen ve daha sonrasinda duzelen varmidir ? Tavsiyeleri nelerdir , ( 28 yaşındayım , 1.78 boy 93 kilo spor yok, sigarayı yeni bıraktım)

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Forumu gezdim tabiki , suan 5 gundur mast yapmiyorum ne zaman duzelirim ve sureci hizlandirmak icin ne yapmak lazim tavsiye ariyorum :)
Ne zaman düzeliceğin kişiden kişiye göre değişir kimi 30 günde düzelir kimi 90 kimi 180 ne kadar bağımlı olduğunda bağlı
Spor yapabilirsin hobiler edin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6