Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Shit Test Nedir ? Redpill

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
566
Tepki puanı
1,483
Puanları
160


Shit Test nedir?
Bir kadına kur yapmaya başladığınızda kadının, özellikle çekici bir kadının, ilk yapacağı şey sizin gerçekten bir erkek (erkek adam) mı yoksa erkek adam rolü yapan / yapmaya çalışan bir oğlan çocuğu mu olduğunuzu test etmek olacaktır. Bir kadın bunu çoğunlukla, erkek camiasında shit test/fitness test olarak bilinen bir yöntemle yapar.

Erkek camiasında bilinen dedim ama maalesef erkeklerin çoğunluğu, özellikle de kadın – erkek ilişkilerine yeni başlayan toy delikanlılar ve kadın – merkezli bakış açısıyla hep toy bırakılan yaşını başını almış adamlar böyle bir testin farkında bile değiller.

Shit test bir kadının sizi sinirlendirmek, rahatsız etmek için yaptığı ve karşı davranışınızdan sizin ne kadar güçlü, karakter sahibi bir erkek olduğunuzu test ettiği söz ve davranışlardır.

Kadınlar bunu neden yapar? Hain ve içten pazarlıklı olduklarından değil elbet, çok daha pratik ve mantıklı bir sebeple yaparlar bunu. Ve çoğu zaman da kadın shit testi bilinçli bile yapmaz. Biz erkekler için cinsel partnerde aradığımızı bildiğimiz hemen herşey (güzellik, orantılı vücut ölçüleri, gençlik, tazelik, vs.) gözümüzün önünde iken kadınların erkekte aradıkları şeyler (genelde psikolojik öz-kontrol, özgüven, güç) göz önünde değildir ve kadının bunları görüp tartmasının tek yolu sizi shit teste tabii tutmasıdır.

Burda kadın sizin çerçevenizin sağlam olup olmadığını kontrol eder. Shit test ile öfkelenen, tadı kaçan erkek, çerçevesi zayıf, karakteri yeterince güçlü olmayan bir erkektir. Kendi dünya çerçevesine güvenen erkek, bir kadının ya da herhangi bir kimsenin o çerçeveyi sarsmasına izin vermez.

Shit test öyle yüzeysel ve sinsi birşey değildir aslında. Evrim ile milyonlarca yıldır kadın psikolojisine kodlanmış, kadının zeka seviyesi, sosyal statüsü ve psikolojisi yüksek erkeklerle birlikte olma şansını arttıran önemli bir araçtır.

Shit testleri geçebilmeniz lazım. Tek bir testte yenilmeniz kadını sizden tamamen soğutmayabilir (ki bazen soğutabilir de) ama çok fazla shit test geçememe hakkınız yok.

Shit testleri hemen hemen her zaman geçebilmenin en sağlam yolu, bu testler
ile ilgili paradigmayı değiştirmektir.

Bir kadın size shit test yapıyorsa sizinle cinsel ilişkiye girme ihtimali kafasında belirmiş demektir.

Olaya yukarıdaki şekilde bakarsanız aslında shit testi kızgınlık ve aşağılanmışlık duygusu ile karşılamak yerine dört gözle beklersiniz. Zira kadınlar da çoğunlukla iyi insanlardır ve zerre kadar beraber olmak istemedikleri erkekleri shit test ile dürtüp acı çektirmezler. Shit test yoksa (özellikle yeni flört etmeye başladığınız ya da sizin flört ettiğinizi sandığınız kızla) ordan ekmek çıkması zordur.

Peki shit test neye benzer? Sizi kıskandırmaya çalışmaktan kendinizi aşağılık hissetmenize sebep olacak sözler söylemeye kadar geniş bir yelpazede bir sürü shit test vardır. Bunlar bazen bariz de değildir.

Shit teste karşı en iyi yöntem asla direk cevap vermemektir. Size shit test atan kadının amacı da zaten cevap vermeniz değildir, sizin kontrolün sizde olduğunu ona göstermenizdir. Bu nedenle direk ve kadının soruyu sorduğu çerçevede cevap veya tepki vermemek en önemli yöntemdir (o çerçeveye girmeniz demek, onun sizi kendi çerçevenizden çıkarması demektir).

Tomossi’nin 1 Numaralı Demirden Kanunu
“Çerçeve” herşeydir. Her an, bilinç altında kimin çerçevesi içinde olduğunun farkında ol. Çerçeveyi hep kontrol et ama kontrolün sende olduğunu asla farkettirme.

Örnek : Kadınla yeni tanıştınız, telefonunu almaya çalışıyorsunuz. “Telefon? Sen bana yürümeye mi çalışıyorsun?” dedi pat diye. Ya da bunun gibi birşey.

Cevap “hayır sadece seni tanımak istiyorum … / hayır yürümüyorum” gibi birşey olursa shit testi geçemediniz demek. Kadın sizi kendi çerçevesine çekti. Üstüne bir de yalan söylüyorsunuz ki tam felaket.

Daha doğru bir cevap şöyle birşey : “Hımm ben sadece eğlenceli ve açık fikirli kadınlara yürürüm. Sen de öyle göründün ilk bakışta ama şimdi görmem lazım bu ilişkinin bir geleceği var mı?” ? Burada hem onun çerçevesine girmediniz hem de onu biraz eski kafalı duruma düşürdünüz. İkincisi cevapta yalan da yok. Direk cevap yok. Burada gülümsemek ve istifini bozmamak en önemli nokta. Zira bu sözleri söylerken kızgınlık veya heyecan belirtirseniz, ne dediğinizin önemi yok. Game büyük ihtimaller over.

Başka örnek. Kadına yürüyorsunuz ama kızımız size göre bayağı genç. Bir yerde sizin yaş farkıyla ilgili bir zayıflığınız var mı test edilecektir.

Shit test : 32 mi? 8 yaş! Sen benim abim sayılırsın.” Klasik abi shit testi. Çoğu erkek toslar buna. Doğru cevap şöyle birşey : “O zaman Merve, akşam eve geç gelmek yok, mini mini yok ve erkek arkadaş tabii ki yok. Bacaklarını kırarım :D
Bu yukardaki konuşma gerçek bu arada. Kızın tepkisi kikirdeyerek şöyle olmuştu. “Bu ne ya babamdan beter :(” Cevap : “Baba ne ki Merve, garibim hiçbir şeyi bilmez. Abi ise herşeyi bilir, herşeyi görür”

Shit test her aşamada gelebilir.

Örnek :

Erkek Adam hatunla yatakta. Erkek Adamın tepegöz arkadaşını ilk kez gören kadın “selam ufaklık” kih kih kih. Moral bozmak ve kızmak ciddi elektrik öldürücü bir hareket. Olay ağır ama hala shit test. Zira tepegöz ufaklık falan değil. Ateşli bir cinsel ilişki ile devam eden doğru cevap kahkaha ile “selam versene zenci sever ablana …. ufaklık!”

Kısacası ne yaparsanız yapın duygusal bir cevap vermezseniz, shit testi geçersiniz. Eğer kız sizi kıskandırmak için başkaları ile mi ilgileniyor, başka kızlarla konuşun. Kadınlar shit testi geçem erkeklere bayılırlar.

Shit testi her zaman aşıp kızı kapacaksınız diye bir kural yok. Bazen özellikle ciddi narsisism problemi olan bir kadına rastlarsınız ve oldukça rahatsız edici shit teste tabii kalırsınız. Bu tür durumlarda hatunu radardan atmak mantıklı olabilir. Ama bunu direk kızı sepetleyerek yapmanıza lüzum yok. Sadece bazı standartlarınız olduğunu ve bu tür muameleyi kabul etmeyeceğinizi belirtin ve ayrılın kızın yanından.

Örnek (yaşanmış) : Hatun kıskandırma işini abartıyor. Kızımız ve oğlumuz barda (ikinci buluşma) ve kızımız daha önceden tanıdığı bir erkekle çok samimi. Kırmızı hapı yeni yutmuş oğlumuzun tepkisi, hiçbir şey söylemeden çekip gitmek. Barda kendini deli gibi aradıktan sonra kendini telefonla mesajlayan hatunun neredesin gibi sorularını geçiştirmek. Sonrası ilişki (Bu saha raporunun ayrıntılı yazısı şurada : Saha Raporu – Çerçeveyi Korumak.

Shit test, sadece ilişki başında yapılan birşey değil maalesef. Kız arkadaşınız hatta karınız sizi ara ara shit test ile deneyecektir. Bunun sıklaşması ise hayra alamet değildir zira bir nedenden dolayı hatun sizin gerçek bir erkek olduğunuzdan şüpheye düşmeye başlamıştır (evet bunu 3 çocuğunuzun anası bile yapar durum gerektirdiğinde). Shit test artarsa bunun ana nedenini çözmeye bakın (muhtemelen çok evcilleşmişsinizdir, göbek salmışsınızdır). İlişki içi shit testin en iyi ilacı kadında rekabet stresi yaratmaktır. Başka kadınlarla flört etmek gibi tehlikeli yöntemlere bile gerek kalmadan rekabet stresi yaratabilirsiniz. Örneğin pat diye spor salonuna kaydolmak, birden parfüm değiştirmek, gardrobu yenilemeye başlamak genelde yeterlidir. Bir kadının hayal gücü bu tür değişiklikleri siz ne kadar inkar etseniz de başka bir kadına bağlar ve genelde shit testler azalır ve kaybolur.

Shit testleri geçmek için en önemli araçlardan biri de erkek adamın espri anlayışıdır
Standart shit testler
Shit test, bir kadına yürürken veya birlikte iken sürekli karşılaşacağınız birşey. Aşağıda biz en yaygın shit testleri, bunların asıl anlamlarını ve de nasıl karşılanabileceğini anlattık.

Kızdın mı? / Kızmadın ya! – Türkçesi, “beta mısın?”. Ya görmezden gel ya da “onayla ve abart” (agree & amplify) : “He ya, ben eve gidiyorum şimdi, Titanic izleyeceğim.”

Sen hovarda biri misin? – Türkçesi, “alfa mısın?”. Ya görmezden gel, ya anlaşılmaz ol ve “belki, takıl bana ve sen karar ver” ya da onayla ve abart : “ooo daha yarısını bile görmedin”.

Boyun kısa / sandığımdan kısaymışsın – Boyunuz kısa ise her zaman, ortalama ise sıklıkla duyacaksınız bu shit testi (hatunlara yürüdüğünüzü varsayıyoruz). Bunu duymak kötü birşey değil zira bu genelde kadının içindeki size karşı olan ilgisi ile kendi kafasındaki “kısa = beta” varsayımının çatışmasının dışa taşmasıdır. Hatun hanzo değilse (maalesef Türkiye’de var böyle hatunlar) ve size karşı ilgisi yoksa ve siz durmanız gereken yeri bilmeyen biri değilseniz bu konuyu açmaz. Burada doğru tepki onayla ve abart : “10 santim topuklumla bile kahrolası bir cüceyim ben” gibi bir lafı, boyum sikimde değil rahatlığıyla söyleyin. O anda hatunun içinde “kısa bak beta bu” diyen şeytan ile “ama fena çocuk değil” diyen melek çatışıyor, bu soru sizi kızdırır ya da stres ederse şeytana “bak ben demedim mi, beta işte” dedirtirsiniz. Şişmansanız ve bu yüzünüze vurulursa sinirlenme lüksünüz var, zira bunu değiştirebilirsiniz. Boyunuzu değiştiremezsiniz, her erkek adam gibi bunu kabul etmeyi öğrenin.

İlk görüşte aşka inanır mısın? – Türkçesi, “beta mısın?”. Uyumluluk testi. Feminen dünya görüşüne taşaklarını teslim etmiş misiniz kontrolü. Bu sorunun cevabı her zaman “hayır” (cevabınız evet ise ceza olarak siteyi ilk yazıdan bu yazıya kadar bir daha okuyun). Dobra bir herifseniz cevaben “inanmıyordum ama gögüslerini gördüğümden beridir bu konudaki inancımı gözden geçiriyorum” diyebilirsiniz.
Kendinin salatası varken senin tabağından yemek alması – Evet, kadınlar bunu neden yapar diye merak ettiyseniz, cevabını buldunuz. Bu da shit test. Hatun bunu yemeğini yemek için değil, neye izin verip, neye izin vermeyeceğinizi test etmek için yapar. Burada yanlış reaksiyon hiçbir tepki vermemek ya da buna kızmaktır. Sizin tabağınızdan birşey alıyorsa en iyi cevap sizin de ondan birşey almanız (eğer izin istememiş ise siz de istemeyin, eğer izin istemiş ise tamam ben de şunu tadayım diyerek).

Arkadaş kalalım / arkadaş olarak görüyorum – Bu aslında pozitif bir shit test değil zira burada kadın sizin beta olup olmadığınızı test etmiyor, kesin olarak beta olduğunuza inanmış. Yine de buna cevap hayır. Hatta şöyle hayır.

Şimdiye kadar kaç kadınla yattın? – Eğer soruyu soran kadını henüz sikmiyorsanız bu soru beta mısın yoksa alfa mı sorusudur. Cevap abartmaktır ama sayıyı şöyle verin : “Bilmem, 30dan sonra saymayı bıraktım …” ya da “bugün mü? saymam lazım … 1 … 2 …”.

Bu sayı bir düzineden az ise bunu itiraf etmeyin dememize gerek var mı? “Bilmem, saymadım” deyin geçin. İlk kız arkadaşım bana bunu “sormaya bile gerek yok sana ama hiç cinsel ilişki yaptın mı daha önce?” diye sormuştu ve ben de bakir olmama rağmen “sorma o zaman” diyebilmiştim ? Hey gidi gençlik.

Eğer soruyu soran hatunu halihazırda sikiyorsanız Tomassi’nin 2 Numaralı Demirden Kanunu.

Kız arkadaşın var mı? – Beta mısın, birileri ile yatabiliyor musun? Bunu geçebilmenin yolu sır verir gibi eğilip “şişşt, kimseye söylememi tembihledi”, “Facebook’da daha resmiyete dökmedik” ya da “seviştikten sonra sarılmıyoruz, o zaman o sayılmaz” gibi birşeydir. Pat diye cevabınız hayır olmasın.

Bahse girerim kız arkadaşın var senin – Süper soru, “seninle yatmak istiyorum ama seninle tek yatmak isteyen kadın be değilim umarım” demek. Bu sorunun yukarıdakinden farkı daha ileri bir aşamada olmanız ama cevap şekliniz aynı olsun.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
566
Tepki puanı
1,483
Puanları
160
Son attığım 2 Konuyuda Düzgün Bir şekilde okuyup pratiğe döken arkadaşlar Cidden Kadın Erkek İlişkilerinde Baya Yarar sağlıcak Günümüzün feminizmin betaize etme düşünceleri saçma sapan aşk dizileri ile erkek erkek olmayı unuttu Bunlar erkeğin içinde olan Doğal şeyler hangimiz küçükken Kızları ağlatmadı Saçını çekmedi onlarla uğraşmadı bu Shit test mevzusu sadece kadınların yaptığı birşey değil Bi erkek ortamındada sizi kızdırmaya küçük düşürmeye yönelik laf atmalar oluyor Bunlarda shit test bunlarada eğlenen ustalıkla duygusal tepki vermeden cevaplarsanız ugraşmazlar genelde ama duygusal tepki verdiğiniz halde daha çok kızdırmaya aşağılamaya devam ederler (Erkek Shit Testi , Duygusal Güç) Bunlarla İlgilide makale atarım
 

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
255
Tepki puanı
603
Puanları
160
Dostum çok güzel. Ama bu verilen örneklerde türk kızına yaparsan tokat yeme ya da sapık damgası yemen yüksek bir olasılık. ?

Shit testleri geçmenin en basit yöntemi. Onayla ve abart yöntemi. Ya da sessiz kalıp konuyu değiştirmek. Bu yöntemler çok güzel işe yarıyor cidden.
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
566
Tepki puanı
1,483
Puanları
160
Dostum çok güzel. Ama bu verilen örneklerde türk kızına yaparsan tokat yeme ya da sapık damgası yemen yüksek bir olasılık. ?

Shit testleri geçmenin en basit yöntemi. Onayla ve abart yöntemi. Ya da sessiz kalıp konuyu değiştirmek. Bu yöntemler çok güzel işe yarıyor cidden.
Verilen tavsiyeler türk kızları içinde geçerli dostum Daha şu ana kadar bu pratikleri uygulayıpta sapık damgasi yiyen olmadı aksine Başarılı Oldu bunları Güler bir yüzle söylemen lazım :)
 

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
255
Tepki puanı
603
Puanları
160
Verilen tavsiyeler türk kızları içinde geçerli dostum Daha şu ana kadar bu pratikleri uygulayıpta sapık damgasi yiyen olmadı aksine Başarılı Oldu bunları Güler bir yüzle söylemen lazım :)
Tabi ben olaya yeni tanışan birisi olarak baktım. Güzel yazı olmuş tekrardan teşekkürler.
 

Targetlock

Deneyimli Üye
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
616
Tepki puanı
843
Puanları
160
Bu yazıyı önceden bir yerlerde okumuştum, tekrar okumam, senin hatırlatman iyi oldu diyelim :)
Bu yazıyı önceden okuyamazsın kanka. Çünkü bu yazı amatör esintilerden ibaret. Bazı kalıp taklitlerinden ibaret. Kadın erkek ilişkileri konusunda arkadaşın esinlenmeyr çalıştığı kişinin yazıları theycallmealpha.com dadır.
Tavsiye ederim.
 

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
850
Tepki puanı
2,323
Puanları
160
Bu yazıyı önceden okuyamazsın kanka. Çünkü bu yazı amatör esintilerden ibaret. Bazı kalıp taklitlerinden ibaret. Kadın erkek ilişkileri konusunda arkadaşın esinlenmeyr çalıştığı kişinin yazıları theycallmealpha.com dadır.
Tavsiye ederim.
Evet hatırladım, oradan okumuştum. :)
 

Black Rose

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
850
Tepki puanı
2,323
Puanları
160
Bu yazıyı önceden okuyamazsın kanka. Çünkü bu yazı amatör esintilerden ibaret. Bazı kalıp taklitlerinden ibaret. Kadın erkek ilişkileri konusunda arkadaşın esinlenmeyr çalıştığı kişinin yazıları theycallmealpha.com dadır.
Tavsiye ederim.
Tüm yazılardan genel olarak ortalarına kadar gelmiştim ancak sonra bıraktığımı hatırlıyorum.
 

Richard Winters

Komando
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
566
Tepki puanı
1,483
Puanları
160
Bu yazıyı önceden okuyamazsın kanka. Çünkü bu yazı amatör esintilerden ibaret. Bazı kalıp taklitlerinden ibaret. Kadın erkek ilişkileri konusunda arkadaşın esinlenmeyr çalıştığı kişinin yazıları theycallmealpha.com dadır.
Tavsiye ederim.
Erkekadam.org dan alıntı yapiyorum dostum
 

Targetlock

Deneyimli Üye
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
616
Tepki puanı
843
Puanları
160
Rollo tomassiden alıntı yapıyor genelde çoğu makalesi rollodan herneyse nerden alıntı yaptığını mı konuşucaz Makaladen faydalanmaya bakın Nerden Olduğuna Kasmayın
Theycallmealpha.com un diğer tüm kadın erkek ilişkileri yazılarından çok çok çok daha fazla şey kazandıracağına inanıyorum. Bu yüzden tavsiye ederim.
 

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
281
Tepki puanı
377
Puanları
111
Theycallmealpha.com un diğer tüm kadın erkek ilişkileri yazılarından çok çok çok daha fazla şey kazandıracağına inanıyorum. Bu yüzden tavsiye ederim.
*oktan bir site tavsiye etmem. Orada yazılanları ciddiye alan ergenler var böyle siteleri her yerde yazmayın. Alfa olup kızları becermek için can atıyorlar olamayınca hayal kırıklığı yıkıcı oluyor büyük bir özgüven kaybı yaşıyor ergenler.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Targetlock

Deneyimli Üye
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
616
Tepki puanı
843
Puanları
160
*oktan bir site tavsiye etmem. Orada yazılanları ciddiye alan ergenler var böyle siteleri her yerde yazmayın. Alfa olup kızları becermek için can atıyorlar olamayınca hayal kırıklığı yıkıcı oluyor büyük bir özgüven kaybı yaşıyor ergenler.
Olaya yüzeysel bakarsan durum senin dediğin gibi olur. Açıkçası derin bir yazıdır. Derin okuma yapılmasını tavsiye ederim.
Ayrıca bu konuda sorun yaşayan herkese ve her yere yazacağım bu şekilde.
Bu konularda daha iyisi yok.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst