Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Son 30 Gün Kala...

skywalker

Venüs Yolcusu
Dostlar merhaba,

Son 30 gün kala ve mezun senemde tam olarak şu kalan 1 ay içinde ne yapsam bilemiyorum dil öğrencisiyim YDT 70-75 arası yapıyorum fakat TYT bir türlü adam akilli düzeltemedim, ortalama olarak 45-50 netlerde takılıyorum sürekli Türkçe 30 sosyal 10-15 mat 5-6 net arası geziyorum. Tyt'de 60-65 net arası yapsam bana yeter fakat ne yapsam artmıyor tam olarak nasıl ve ne yapmam gerektigini bilmiyorum, size klasik bir konu olarak gelebilir fakat gerçekten tavsiyeye ihtiyacım var...

novrain

Yeni Fapstronot
Ben 11. sınıf öğrencisiyim. Geçen şubat tatilinde altın karma TYT denemelerinde yaklaşık 3 haftada 40 küsür netlerden 50'lere kadar çıkmıştım. Hafta içi günde sabahtan öğleye kadar 4 - 5 saat kadar TYT çalışıyordum. Daha kısa bir sürede daha çok çalışarak 40'lardan daha da fazla yükselebilirsin.

Matematikte konular eksikse konu çalışman gerek. Konuları bitirdiysen soru tarzlarını fark etmen gerek. Ben kendi adıma konuları bitirmiştim, soru tarzlarını da bahsettiğim süre içerisinde az çok hallettim. Bunu da üçdörtbeş tyt mat soru bankası çözerek hallediyorum. Matematikte 2-6 netlerden 15 küsüre kadar çıktım.

Türkçede dil bilgisinde biraz eksiğin varsa belki bir kaç net daha oradan kazanabilirsin. Bunu da deneme analizi ile fark edebilirsin.

Kerostas

Yeni Üye
Eğer geometriyi boş bırakıyorsanız geometride 30 günde hızlı bi yükseliş elde edebilirsiniz. Köşetaşı olan kaynaklar çözerek ilerlerseniz kalıcı olur. Kitap olarak Karekök 0 geometri soru bankasına bakabilirsiniz

IV.Murad

Venüs Yolcusu
Dostlar merhaba,

Son 30 gün kala ve mezun senemde tam olarak şu kalan 1 ay içinde ne yapsam bilemiyorum dil öğrencisiyim YDT 70-75 arası yapıyorum fakat TYT bir türlü adam akilli düzeltemedim, ortalama olarak 45-50 netlerde takılıyorum sürekli Türkçe 30 sosyal 10-15 mat 5-6 net arası geziyorum. Tyt'de 60-65 net arası yapsam bana yeter fakat ne yapsam artmıyor tam olarak nasıl ve ne yapmam gerektigini bilmiyorum, size klasik bir konu olarak gelebilir fakat gerçekten tavsiyeye ihtiyacım var...
yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi geometri çalışabilirsiniz. en azından üçgenler çalışın derim. sadece üçgenlerden 3-4 soru geliyor, üçgen öğrenince dörtgenler çok daha basit gelecek. YouTube da Kenan kara izleyebilirsin. ben bu sene geometriye sıfırdan bu hoca ile başladım şuan hem tyt hem ayt 7-8 civarlarında geliyor.
bir de ilk 10 soru var. onun için de Eyüp b hocayı tavsiye ederim. 3d tyt vdd diye kitap çıkardı oradan gidebilirsin beni en çok bunlar geliştirdi. ayrıca fene bakmanı da tavsiye ederim. öyle çok üst düzey bir çalışmaya gerek yok. ösym tyt fende denemelerdeki gibi aşırı zorlamıyor. çıkmış sorulara bak ne demek istediğimi anlayacaksın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6