Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Son Günlük

II. NoFapper

Yeni Fapstronot
Gün 2, ilk krizi atlattım bu sefer bu işi bitireceğim.
Gün sayma ve boş kalma herkes bunları söylüyor ve gerçekten de çok doğru boş kalınca krizlerimizi kendimiz oluşturuyoruz relapsemin 4. Günü 4 gündür aklıma cinsellikle alakalı hiçbişey gelmedi mast diye bişeyin olduğunu unuttum resmen. çünkü sürekli işim vardı hiç düşünmeye fırsatım olmadı. 4 gündür hep dışardaydım spora falan, evdeyken de kitap okudum ders çalıştım kendime yemek yaptım sporum için protein ağırlıklı olsun diye ve telefon bakacaksam sadece bu siteye girdim çünkü illa bi yerden tetikleyici geliyor.instagrama giriyorum mesela reelslerimin %90 ı spor olmasına rağmen bi video geliyor kadın me*elerini sallıyor altına da kaybettin yazmış, tabikide hemen kapatıyorum instagramı ama bu videolar birikiyo birikiyo 3 gün sonra saçma sapan sebeplerle relapse oluyorum.
Bu seferki sürecimin mezun olana kadar devam etmesini umuyorum sana da başarılar diliyorum. 🙂

TheNewUser

Ay Yolcusu
Başarılar babayiğit. Umarım temiz bir yıl olur senin için. Küçük hedeflerle ilerlemek de etkili oluyor aklında bulunsun.

II. NoFapper

Yeni Fapstronot
Gün 8 devam, artık haftada 1 yazacağım günlüğe. Daha sonra kademe kademe 2 haftada bir 3 haftada bir tarzında devam edeceğim. Görüşmek üzere!
Dostum takipteyim umarım bozmamışsındır nasıl gidiyor
Son yazışmamızdan sonra relapse oldum ardından bi daha oldum arada 1 gün vardı sonra şuanki sürecime başladım 5.günümdeyim ve yavaş yavaş ilk depresif evreye giriyorum galiba

II. NoFapper

Yeni Fapstronot
Son 2 gündür aşırı derece krizler var. Libidom çok yüksek şuan durum orta üstü ama kontrolü kaybetmem an meselesi gidip soğuk duş alacağım, bir yanım PMO yap rahatla diyor bir yanım olmaz sürece devam ediyor.
Sürecini hiç kirletmeden devam ilk 2-3 hafta bunlar oluyor sonra azalıyor baya o zamana kadar dayan ve sürekli bunun kriz olduğunun bilincinde ol kafanı dağıt krizler geldikten 1-2 saat sonraya kadar krize olumlu yanıt vermezsen sanki fişi çekilmiş gibi istek bi anda yok oluyor önemli olan aklına o düşünceleri getirerek olumlu yanıt vermemen başıralar dostum takipteyim 👍🏻
Bir de şok duşu akşam al bence çünkü geceleri kriz asla gitmiyor uyuyamamana sebep olabilir o yüzden şuanki krizlerine dayanıp şok duşu gece uyumadan önce almanı öneririm

Son düzenleme:

II. NoFapper

Yeni Fapstronot
Neverfap içerikleri tüketimini arttır videoları izle neden nofapi bırakmalıyım gibi bide neverfap motivasyon videoları izle

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6