Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Şöyle Bir Durum Var

Phönix

Ay Yolcusu
Merhaba arkadaşlar,

bundan 92 gün önce mastürbasyon yapmamaya karar verdim. Ilk denemem oldu benim, daha önce bunu hiç sorun etmedim, hic zorluk cekmedim Rüyalanmadim da.

Lakin şöyle bir olay yaşıyorum. Kızlarla bulusdugumda, beraber olmak istediğini ( cinsel) anladigimda arkadaş gibi davranıp gönderiyorum, beni hak etmediğini düşünüyorum o an. Veya mesajlasdikdan sonra cinsel bir şeyler yaşamak için çağıran Kadınlardan igreniyorum. Bir çok kızla tanisdim hala bu böyle gidiyor. Tekrar evlenmek istemiyorum veya uzun bir ilişki yaşamak. Sizce nasıl bir yol bu nereye çıkar ? Tavsiye verebilecek var mi ?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Cinsel birliktelik yaşamak istemiyorsan neden kızlarla buluşuyorsun birader bu yol aseksüelliğe çıkar. Hem evlenmek istemiyorsun hem cinsel anlamda tatmin edicek birisini istemiyorsun hem mast yapmak istemiyorsun. Sen önce kendin ne yapıcağına karar ver cinsellik istiyorsan kızlarla birlikte olucaksın illede ben evlenince istiyorum diyorsan mecbur evleniceksin ee onuda istemiyorsun.

Nirvana

Mars Yolcusu
Geçmişte büyük ihtimalle bir kadın seni kullanmış bu his sende Travma yarattığı için böylesin. Sana değer veren birini istiyorsun yani galiba anladığım kadarıyla basit ilişkiler zarar verir mantığında birisin. Sana tavsiyem hasta taklidi yap karşındaki kadının empatisini ölçersin seninle ilgili olup merak edilorsa sana değer verir

izleyici1

Yoda
sonuçta karşı cinsle iletişim evliliğe çıkar yada fuhşa
tahminimce evliliğinde duygusal olarak yıpranmışsın
bir çok kız artık sana basit gelmekte
tavsiyem sabırlı ol ve kalbini tatmin edecek kızı bul

Reis her kızla buluşuncamı böyle oluyor? Nasıl davranıyorlar sana? Bana değişik geldi her kızla arkadaş olunca kızların eğer böyle bişey yapıyorlarsa hiç hoş bişey değil.onlarla iliski istemiyorsun iyi güzel. Bi sıkıntı yok ama hepsi böyle yapıyorsa biraz yol vermemen lazım. Karakterine yansitman lazım. Kız sana onu söyleme cesaretinden bulunmasın.

Son düzenleme:

mete

Venüs Yolcusu
Merhaba arkadaşlar,

bundan 92 gün önce mastürbasyon yapmamaya karar verdim. Ilk denemem oldu benim, daha önce bunu hiç sorun etmedim, hic zorluk cekmedim Rüyalanmadim da.

Lakin şöyle bir olay yaşıyorum. Kızlarla bulusdugumda, beraber olmak istediğini ( cinsel) anladigimda arkadaş gibi davranıp gönderiyorum, beni hak etmediğini düşünüyorum o an. Veya mesajlasdikdan sonra cinsel bir şeyler yaşamak için çağıran Kadınlardan igreniyorum. Bir çok kızla tanisdim hala bu böyle gidiyor. Tekrar evlenmek istemiyorum veya uzun bir ilişki yaşamak. Sizce nasıl bir yol bu nereye çıkar ? Tavsiye verebilecek var mi ?
Psikoloktan yardım almalısın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6