Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Spermlerin Telafisi En Hızlı Nasıl Olmalı ?

Naperva01

Yeni Fapstronot
Dostlarım merhabalar , uzunca bir pmo serüvenim var ne yazıkki. nofap sürecinden haberim vardı ama denemedim işime gelmedi belkide . Daha sonraları farkettim ki bu işe haddinden fazla zaman ayırıyor ve gitgide bedenen ve en önemlisi zihnen asalak birine dönüşmüşüm . Özgüvensiz kendini ifade edemeyen , kararsız , sürekli erteleme gösteren , hayalleri olan ve bunları hiçbir zaman gerçekleştiremeyen sönük bir birey olduğumu farkettim . Bu acı tablo birşeyler yapmam gerektiğini hissettirdi . Çünkü hiçbir şey yolunda gitmiyordu . Şuan iki gün oldu buda bir başarı benim için . Ama eklem ağrılarım ayaklarda uyuşma konsantrasyonun yok derecede olması gibi sorunlarla yüzleşiyorum. Üzerimde fazlaca bir uyuşukluk ve yorgunluk hissi var . Sınava hazırlanıyorum ve 50 günüm kaldı . Kendimi zinde hissetmek adına ( tabiki yiyecekler kadar etkili olamaz ) vitamin haplarını önerir misiniz , bu zihni eksilmenin önüne geçmem gerekiyor , neler yapmam gerekiyor bu vitamin kaybını asgari düzeye indirmek için , yardımcı olsanız çok sevinirim dostlarım .

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Düzenli beslenme, düzenli uyku, belirli günler spor, vitamin takviyesi ( omega 3 ve çinko takviyesi, doktora danışarak tedarik et ).

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Dostlarım merhabalar , uzunca bir pmo serüvenim var ne yazıkki. nofap sürecinden haberim vardı ama denemedim işime gelmedi belkide . Daha sonraları farkettim ki bu işe haddinden fazla zaman ayırıyor ve gitgide bedenen ve en önemlisi zihnen asalak birine dönüşmüşüm . Özgüvensiz kendini ifade edemeyen , kararsız , sürekli erteleme gösteren , hayalleri olan ve bunları hiçbir zaman gerçekleştiremeyen sönük bir birey olduğumu farkettim . Bu acı tablo birşeyler yapmam gerektiğini hissettirdi . Çünkü hiçbir şey yolunda gitmiyordu . Şuan iki gün oldu buda bir başarı benim için . Ama eklem ağrılarım ayaklarda uyuşma konsantrasyonun yok derecede olması gibi sorunlarla yüzleşiyorum. Üzerimde fazlaca bir uyuşukluk ve yorgunluk hissi var . Sınava hazırlanıyorum ve 50 günüm kaldı . Kendimi zinde hissetmek adına ( tabiki yiyecekler kadar etkili olamaz ) vitamin haplarını önerir misiniz , bu zihni eksilmenin önüne geçmem gerekiyor , neler yapmam gerekiyor bu vitamin kaybını asgari düzeye indirmek için , yardımcı olsanız çok sevinirim dostlarım .
D3K2 var çeşitli markaların.B vitaminleri kompleks olarak alabilirsin,kaliteli ham madde ve markalardan al.Ben big joyu beğeniyorum.Magnezyum,demir,çinko takviyesi de kullanabilirsin.Bunun dışında sağlıklı yağlar,hayvansal protein,meyve tüket

neverandnever

Yeni Fapstronot
Konfor alanından çıkmaya karar vermişsin. Fakat beynin yeni kararlarını sabote etmek için eski alışkanlıklarını önüne seriyor. Daha sürecin başındayken önüne birkaç sorun koyup bunları en kolay yoldan çözmen için hap düşünmüş. Halbuki bunlar bedeni zorlayarak çözüm bulacağın şeyler. Daha sonra önüne daha büyük sorunlar çıkacak ve beynin bu sorunları çözmek yerine enerji harcayacağına kolay yoldan haz alman için seni bağımlılığına sürükleyecek. Eğer sürece başlamaya karar vermişsen oturduğun yerden sorunların çözülmesini bekleyemezsin. Sürecin daim olsun.

mete

Venüs Yolcusu
Bol sebze meyve

Naperva01

Yeni Fapstronot
Konfor alanından çıkmaya karar vermişsin. Fakat beynin yeni kararlarını sabote etmek için eski alışkanlıklarını önüne seriyor. Daha sürecin başındayken önüne birkaç sorun koyup bunları en kolay yoldan çözmen için hap düşünmüş. Halbuki bunlar bedeni zorlayarak çözüm bulacağın şeyler. Daha sonra önüne daha büyük sorunlar çıkacak ve beynin bu sorunları çözmek yerine enerji harcayacağına kolay yoldan haz alman için seni bağımlılığına sürükleyecek. Eğer sürece başlamaya karar vermişsen oturduğun yerden sorunların çözülmesini bekleyemezsin. Sürecin daim olsun.
Dostum tespitin için çok teşekkür ederim. çok güzel yorumlamışsın gerçekten öyle çünkü , bir aksiyon olduğu zaman hep işin kısayolunu gördüğümü bu denli net bilmiyordum . Bu sabırsızlıkla , hazzı hemen yaşamanın verdiği , çalışmanın azmin iradenin olmadığı bir düşünce şeklinden geliyor. Uzun zamandır böyleyim ne yapsamda olmadı kurtulamadim . Kronik bir durumdayim

Naperva01

Yeni Fapstronot
D3K2 var çeşitli markaların.B vitaminleri kompleks olarak alabilirsin,kaliteli ham madde ve markalardan al.Ben big joyu beğeniyorum.Magnezyum,demir,çinko takviyesi de kullanabilirsin.Bunun dışında sağlıklı yağlar,hayvansal protein,meyve tüket
eVldm_Æl sağol dostum süreci daha sağlıklı kılmak adına yardımın için <3

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Vücudundaki eksik elementleri görmek için öncelikle bir hastanede kan tahlili yaptırmalısın ve bizde ona göre tavsiye vermeliyiz.

BloodRien

Yoda
Omega3 ve günlük 3 yumurta yeterli olur yiyebiliyorsan sarımsak ye 2 diş fln içinde çinko var testeronuna iyi gelir

The King

Deneyimli Üye
B12 vitamini Çinko-Magnezyum önemli olabilir. Omega3'ü de aksatmamak gerek doğrusu. Ama en temizi genel bir kan tahlili vererek onun üstüne yoğunlaşman bana kalırsa...

Bide uzun zamandır almayı planladığım ve genel olarak dikkat ve konsantrasyon problemlerine iyi geldiği söylenen bir ürün var. Tirozin adı. Yakında ben de başlamayı düşünüyorum. Biraz araştırıp dene derim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6