Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Spora Başladıktan Sonra Ereksiyon Kaybı

foraynır123

Yeni Fapstronot
Spora başladığımdan beridir ağır çalışmama rağmen ereksiyon yaşamıyorum. Spordan önce ereksiyonlarım fazlaydı ama spordan sonra çok azaldı bu durum. Aslında bir yandan iyi oldu çok fazla tahrik olma durumu da yaşamıyorum hemen azgın moda geçmiyorum enerjimi sporda attığımdan dolayı sanırım. Sizde durum nedir? Fitness yapan arkadaşlar çok sık ereksiyon yaşıyor musunuz?

EverydayBetter

Yeni Üye
Tam tersi olması gerekiyor spordan sonra testesteron arttığı için daha erkeksi hissediyorum. Özellikle bacak idmanlarından sonra çok ciddi azgınlık geliyor.

Eff

Yoda
anlamadım, gün ortasında rastgele sertleşmesini mi istiyorsun?

GenocidingDopamines

Bilgili Fapstronot
Spor normalde testisteronu arttırır fakat cinsel isteği anlık olarak düşürür. Bu tamamen yararlı birşey çünkü hormonunu arttırırken cinsel isteğini ANLIK OLARAK (mesela birkaç saatliğine) azaltıyor ve Relapse olmanı engelliyor.

Spora başladıktan sonra gün geçtikçe mi ereksiyon kaybı yaşıyorsun yoksa spordan sonra birkaç saat süren bir durum mu seninkisi?

foraynır123

Yeni Fapstronot
Spor normalde testisteronu arttırır fakat cinsel isteği anlık olarak düşürür. Bu tamamen yararlı birşey çünkü hormonunu arttırırken cinsel isteğini ANLIK OLARAK (mesela birkaç saatliğine) azaltıyor ve Relapse olmanı engelliyor.

Spora başladıktan sonra gün geçtikçe mi ereksiyon kaybı yaşıyorsun yoksa spordan sonra birkaç saat süren bir durum mu seninkisi?
Sporu hayatıma soktuktan sonra uzun vadede böyleyim hocam ama spordan sonra hiç olmuyor o istek. Birde uzun süredir depresyon ile birlikte yaşıyorum. İlaç vs kullanmıyorum ama.

GenocidingDopamines

Bilgili Fapstronot
Sporu hayatıma soktuktan sonra uzun vadede böyleyim hocam ama spordan sonra hiç olmuyor o istek. Birde uzun süredir depresyon ile birlikte yaşıyorum. İlaç vs kullanmıyorum ama.
Ayrıca spordan sonra bitkin olacağın için zaten cinsel istek azalır. O bende de oluyor.

Depresyondan dolayı gelen psikolojik bir etki olabilir, en iyisi depresyondan ve diğer kötü düşüncelerden kurtulmak için elinden geleni yap, belki sorunun çözülebilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6