Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreciniz Nasıl Gidiyor

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar süreciniz nasıl gidiyor ben 5. Gündeyim hala çok iyi gidiyorum yaklaşık 20 defa 1 haftalık süreçleri bozmusumdur ama sonunda galiba olucak çünkü buraya keşfettim günün belli saatlerinde bu uygulamaya giriyorum 5. Gündeyim relapse dahi olmadim burası beni çok motive ediyor herkese çok teşekkür ederim.
Not: 15 gün sonra ramazan oruçlu olucagiz yani süreç bizim için bir nevi kolay gecicek inş, dayanın sakin pes etmeyin

Trap55

Ay Yolcusu
Ben monk Modedayım çok istekli ve azimliyim artık relapselerden çıkardığım sonuçlardan kendimi tanıdım kriz geldiğinde ona yenilmiyorum dediğin gibi önümüz ramazan çok iyi reseptörler için

"Kendini yenen bir insan savaşta bin askeri yenen kişiden daha güçlüdür"

ganbol

Venüs Yolcusu
Herkesin geçmiş berat kandili kutlarım. Bende 24.gündeyim sürecime neverfap oluşumunu ted konuşmasında duydum iyki de duymuşum. Bazen kriz oluyor özellikle sabah ereksiyonu çok fazla oluyor ,evde de kimse olmuyor ama yinede yapmıyorum. Güçleniyorum bence, artık birşeylerin değişmesi lazım diye düşünüyorum yaşayabileceğimiz daha kaliteli hayattı yaşamak istiyorum. Yaşamış ama yaşamamış gibi ölmek istemiyorum şuan 24.gündeyim ama çoğu şeyin değişmeye başlamasının tabiri caizse ayak adımlarını duyuyorum. Özellikle hayatıma disiplinin girdiğini fark ediyorum.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Reis hafıza olarak nasıl hissediyorsun, unutkanlık vs

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Bazen kriz anları olsa da iyi hissediyorum.Uyku sorununu çözmem gerekiyor.:giggle::giggle::giggle::giggle:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6