Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Süreçte Cinsel İçerikli Rüya Sıklığının Artması Normal Mi?

maestro

Ay Yolcusu
Dostlarım sürecimde 15.güne geldim hayırlısıyla. 2 yıldır birçok sürecim oldu ve inanabiliyor musunuz şu an rekorumu egale etmiş oldum. Çünkü bu iki yılda sorun bendeydi, sadece adı vardı sürecin telefonda saatler geçiriyordum. Bunları hayırlısıyla detaylı bir şekilde yazacağım ilerleyen günlerde. Gün içerisinde cinsel düşüncelerden uzak tutuyorum kendimi hafif hafif krizler yoklasa da. 2-3 gündür aralıksız cinsel rüyalar görüyorum fakat boşalmıyorum. Bu denli artması doğal mı? Gün içerisinde herhangi cinsel görüntüye maruz kalmamama rağmen görüyorum. Sürecinde ilerleyen dostlarımız cevaplarsa çok sevinirim. Süreciniz daim olsun!

Reseptör Kanatlı Kuş

Yeni Fapstronot
Evet dostum aynı durum hiçbir cinsel içerik görmeme rağmen bende de olmuştu. Bu Neverfapı kafaya çok taktığın için oluyor ve gayet doğal sonrasında azalacak böyle şeyler yaşamayacaksın. Ama Neverfapı çok kafaya takmayı bırakmanı öneririm. Yani her anında o aklında olmasın. İçerikleri oku izle düşün ve gerekeni yap sadece. Çünkü zihinde fazla büyütülduğu zaman bazı noktalarda aşırılığa da sebeb olabiliyor. Nice 15lere sürecin daim olsun

gramafondelisi

Yeni Fapstronot
Gayet doğal beyin istediği şeyi rüyanda sana gösteriyor. Sağlıklı her erkekte olur, yeni bıraktıysan da gayet doğal.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Beynimiz gün içerisinde öğrendiği bilgileri ve eksik hissettiği duyguları REM uykusunda işleyip depolar. İki lob kendi arasında çok hızlı bir şekilde veri iletir ve bilim insanlarına göre bu olay rüyalarımıza sebep olur, bizi etkileyen bir rüya görürüz. Sen de şu aralar hayatında PMO'yu kesince beynin o konuda bir eksiklik hissetti, rüyanda bu eksikliği de işlemesi gayet normal. Bu rüyaları fazla düşünmemen sürecin için daha sağlıklı olur. Uykudan önce eğlenceli videolar izlemeni tavsiye ederim, işe yarayabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6