Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte Kemikleri Sertleşen Var Mı?

netherim

Merkür Yolcusu
Evet dostlar plasebo mu bilmiyorum ; bedenimin farkına varıyorum ve bir şeyler farklı gibi geliyor. Bunu yaşadınız mı? Maskülen tarafım arttı, bir soruya cevap verirken daha net ve kesin cevaplar veriyorum. Sohbetleri kısa ve öz kesiyorum. Tek kötü tarafı karşı cinsin farkına vardığım için, yani fazla farkına vardığım için en düşünmeyeceğim bir kız bile cinsellik anlamında gözüme hoş geliyor. Özellikle parmaklarım, bacaklarım, ellerim daha ağır ve sert gibi. Kemiklerimi daha net hissediyorum. Bunları yaşayan ya da hisseden var mı? Teşekkürler.

Eff

Yoda
Maskülen tarafım arttı, bir soruya cevap verirken daha net ve kesin cevaplar veriyorum. Sohbetleri kısa ve öz kesiyorum. Tek kötü tarafı karşı cinsin farkına vardığım için, yani fazla farkına vardığım için en düşünmeyeceğim bir kız bile cinsellik anlamında gözüme hoş geliyor.
Bunlar bende de var. Kemiklerle ilgili bir şey hissetmiyorum ancak kendimi daha enerjik hissediyorum.
Ha unutmadan sertleşen bir şey var ama kemik olduğundan emin değilim 😂😂

Evet dostlar plasebo mu bilmiyorum ; bedenimin farkına varıyorum ve bir şeyler farklı gibi geliyor. Bunu yaşadınız mı? Maskülen tarafım arttı, bir soruya cevap verirken daha net ve kesin cevaplar veriyorum. Sohbetleri kısa ve öz kesiyorum. Tek kötü tarafı karşı cinsin farkına vardığım için, yani fazla farkına vardığım için en düşünmeyeceğim bir kız bile cinsellik anlamında gözüme hoş geliyor. Özellikle parmaklarım, bacaklarım, ellerim daha ağır ve sert gibi. Kemiklerimi daha net hissediyorum. Bunları yaşayan ya da hisseden var mı? Teşekkürler.
Kaçıncı gündesin?

BloodRien

Yoda
testesteron kemikleri güçlendirir kalınlaştırır

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Kemik olayı hariç diğerleri zaten normal ve doğru etkiler.
Samuray'ın dediği gibi; maskülenlikten dolayı kaslarına dikkat etmeye başlamışsındır.

izleyici1

Yoda
bir ayı 30 günü doldurmadan değişim ummanı beklemeni tavsiye etmiyorum
elbette bazı değişimler hissedersin ama
2 gün sonra kendini mutsuz depresif sinirli yorgun haldede görebilirsin
bu işin geri çekilme evresi var herşey tersine döner
iyileşme uzun vadede azar azar gıdım gıdım çay kaşığıyla geliyor
sabırlı olmanı acele etmemeni tavsiye ederim
yoksa benim gibi uzun yıllar burada takılırsın

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Saymıyorum ki ama az yani 4-5 gün olmamıştır bile. Saymamak daha güzel bu arada tavsiye ederim.

Sevgili dostum 4-5 gün bu etkileri yaşaman için çok erken. Şu an bu durumdaysan, 6-9 ay sonra nofap’a devam ettiğini düşünürsek eğer, gördüğün karşı cins ile ilişkiye girmek istersin. Sabırla yola devam et ve bahsettiğin şeylere takılma. Hayatta daha önemli şeyler var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6