Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Süreçte Zamanı Yönetememe

kovulanyarismaci

Yeni Fapstronot
Merhabalar ben süreci sürekli bozuyorum en son sürecim 6 gündü bugün bozdum.
Sebebi zamanımı nasıl dolduracağımı bilmiyorum günde bana ait en az 12 saat boş zamanım var zaman konusunda gerçekten bol zamanım var diyebilirim fakat zamanımı dolduramıyorum.
Umut buralın değer odaklı zaman yönetimi kitabını da satın aldım
Dedikleriyle hedefler planlar oluşturdum fakat günün ilk yarısı bunlara çalışıyorum bitiyor sonra öğleden sonra çok yorgun hissediyorum ve ne yapacağımı bilemeyip relapse oluyorum ne yapmalıyım?
Zamanımı nasıl doldurabilirim önerileriniz nelerdir?

root

Jüpiter Yolcusu
Ben senin bu yaşadıklarını 8 ay yaşadım işim yoktu hedefim vardı ama ne kadar üstüne gitmeye çalışsam bir yerde bocalıyordum gününü sporsuz geçirirsen daha da relapse olmaya devam edersin o rutinin arasına mutlaka spor u koy yüzme olabilir fitness muay thai fln da olabilir ama mutlaka spor koy şuanda bir işe girdim 2 haftadır çalışıyorum kalan vaktimi de iyi bir şekilde değerlendiriyorum birde sana tavsiye SPORA GİT

kovulanyarismaci

Yeni Fapstronot
Ben senin bu yaşadıklarını 8 ay yaşadım işim yoktu hedefim vardı ama ne kadar üstüne gitmeye çalışsam bir yerde bocalıyordum gününü sporsuz geçirirsen daha da relapse olmaya devam edersin o rutinin arasına mutlaka spor u koy yüzme olabilir fitness muay thai fln da olabilir ama mutlaka spor koy şuanda bir işe girdim 2 haftadır çalışıyorum kalan vaktimi de iyi bir şekilde değerlendiriyorum birde sana tavsiye SPORA GİT
okey teşekkürler sabah yürüyüşünün üstüne birde calisthenics koymayı düşünüyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6