Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Takıntı Rahatsızlığı

feylesof

Yeni Üye
Arkadaşlar bu takıntı problemi bende uzun zamandır var ancak bu sene yksye hazırlanıyorum bu durum ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı çünkü bi anlamda ders çalışmama olumsuz etkisi oluyor kafama bişeyler takılıyor ve kütüphanede bile olsam ders çalışmami zorlaştırıyor odaklanamiyorum nofape yeni başladım ve bu süreçte bundan tamamen kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

C

CoRoNaSouP

Misafir
Ders çalışma alışkanlığı edinme sürecinde gayet normal. Kütüphanedeki dengesiz hareketlerin ise kalabalık ortamlarda oluşan gerginlik, öz güvensizlik ve beyninin bedavaya dopamin salgılama çabası. Çözmek zordur. Egzersizler ve meditasyon işe yarayabilir.

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar bu takıntı problemi bende uzun zamandır var ancak bu sene yksye hazırlanıyorum bu durum ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı çünkü bi anlamda ders çalışmama olumsuz etkisi oluyor kafama bişeyler takılıyor ve kütüphanede bile olsam ders çalışmami zorlaştırıyor odaklanamiyorum nofape yeni başladım ve bu süreçte bundan tamamen kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
bende takıntı hastasıyım 3-4 ay önce aynı bu forumda yazıyı yazmıştım girip bakabilirsin bi dostum pskiyatriye gidip ilaç tedavisine başlayabilirsin demişti ve faydasını gördüm Allah ondan razı olsun yani diyeceğim o ki ilerlemeden bi psliyatriye görün sormak istediğin bişey varsa yazabilir veya benim yazdığım yazıya bakabilrsin

feylesof

Yeni Üye
bende takıntı hastasıyım 3-4 ay önce aynı bu forumda yazıyı yazmıştım girip bakabilirsin bi dostum pskiyatriye gidip ilaç tedavisine başlayabilirsin demişti ve faydasını gördüm Allah ondan razı olsun yani diyeceğim o ki ilerlemeden bi psliyatriye görün sormak istediğin bişey varsa yazabilir veya benim yazdığım yazıya bakabilrsin
İlaç tedavisi dışında bı seçenek yok mu yani terapi falan işe yarar mı

feylesof

Yeni Üye
Yazıyı okudum bendede ilk başlarda dini cinsel konularda geliyordu bu takıntılar sonradan geçer gibi oluyor başka bi şekle bürünüp yine geliyor 2 yıl önce panik atak gibi bişey geçirmiştim sonra aklıma gelen olumsuz düşüncelerden kaygı duymaya başladım öyle böyle derken bıktırdı beni

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Yazıyı okudum bendede ilk başlarda dini cinsel konularda geliyordu bu takıntılar sonradan geçer gibi oluyor başka bi şekle bürünüp yine geliyor 2 yıl önce panik atak gibi bişey geçirmiştim sonra aklıma gelen olumsuz düşüncelerden kaygı duymaya başladım öyle böyle derken bıktırdı beni
üstüne gittikçe artar GİTME.
-HEP ANDA KAL.

KingArthur

Mezun
Dostum eğer inancın varsa şu videoyu izlemeni tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6