Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tavsiyeye İhtiyacım Var

Son Dopamin Bükücü

Uranüs Yolcusu
Yardımcı Moderatör
Arkadaşlar ben boş zamanlarımı doldurmak için dersleri kullanıyordum ancak umuyorum ki 2 gün sonra YKS iyi bir şekilde geçecek ve ben yazın bir süre boş kalacağım. Dil öğrenmeyi ve sporu düşünüyorum ancak eğlenceli bir şeye de ihtiyacım var. Monk modda olduğum için bilgisayar oynamayacağım, sadece simpeplanes’te uçak falan tasarlarım belki. Kitap okumaktan ziyade ne önerirsiniz bana? Mesela ders çalışıyor gibi bir şey istiyorum, kalem kullanabildiğim bir aktivite olabilir. Mühendis arkadaşlarımız varsa ben de mühendislik düşünüyorum, kendileri bana giriş konularını yazabilirlerse mutlu olurum, yazın ilk seneye azıcık hazırlanmayı düşünüyorum. Ayrıca kız meselesine aktif bir şekilde giriş yapacağım için psikolojik olarak hassas olabilirim, boş durmamalıyım. Şimdiden teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Bir önceki yaz tatilinde hard modda oyun oynamıştım, şimdi biraz darda kaldım.

N

neurosoft

Misafir
Ayrıca kız meselesine aktif bir şekilde giriş yapacağım için psikolojik olarak hassas olabilirim, boş durmamalıyım.
:)

Mesela ders çalışıyor gibi bir şey istiyorum
Ders kadar disiplinli kalem oynatacağın bir şeyler arıyorsan belki alanında belgeseller ve yararlı videolar izleyip not almak olabilir. Lakin bu işin uzmanı değilim. Yani çok spesifik şeyler vardır ki belirtecek dostlar çıkacaktır.

simpeplanes’te uçak falan tasarlarım belki
ek olarak fl studio da kendi müziğini üretebilir ve miksleme yapabilirsin. Ya da fotoğrafçılık üzerine yoğunlaşıp adobe photoshop ile bunları bambaşka eserlere dönüştürebilir ve bundan hem üretkenlik hazzı hem de estetik haz alabilirsin. Premiere pro ve after effects gibi programlarla da özgün video projeleri üretebilirsin.

Son Dopamin Bükücü

Uranüs Yolcusu
Yardımcı Moderatör
:)

Ders kadar disiplinli kalem oynatacağın bir şeyler arıyorsan belki alanında belgeseller ve yararlı videolar izleyip not almak olabilir. Lakin bu işin uzmanı değilim. Yani çok spesifik şeyler vardır ki belirtecek dostlar çıkacaktır.

ek olarak fl studio da kendi müziğini üretebilir ve miksleme yapabilirsin. Ya da fotoğrafçılık üzerine yoğunlaşıp adobe photoshop ile bunları bambaşka eserlere dönüştürebilir ve bundan hem üretkenlik hazzı hem de estetik haz alabilirsin. Premiere pro ve after effects gibi programlarla da özgün video projeleri üretebilirsin.
Cidden iyi fikir aslında. Siyasi montaj falan yapmak istiyordum youtubeda onu öğrenebilirim teşekkürler

Bravo

Mars Yolcusu
Benden tavsiye:Zamanının çoğunu bilgisayarı öğrenmeye ver.Excel,Word,Powerpoint bunları ortalama düzeyde bile olsa öğren.
Bir yazılım dilide öğrendin mi tamamdır.Bence python dilinden başla.Hem en popüler o,hem de digerlerinden kolay.SDN teknopat bu forumlardan baya bişeyler öğrene bilirsen bu konu hakkında
Reklam oldu kusura bakmayın.Ama her işin ustası var :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6