Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Temiz Sayfa..yeniden

overdose

Yeni Fapstronot
Dün 12 günlük sürecimi bozdum ve abarttım , yeni yıla bağımlılıktan kurtularak girmek adına temiz sayfa açıyorum ve kesinlikle yenilmeyeceğim.Rekorum her nasıl 111 günse yine başarırım.Bozmaktaki sebebim ; cidden gibi hayatım var.Borsada batmışım,cebimde kuruş param yok,sosyal çevrem dibi görmüş,yaş olacak 25 sanki ömrü boşa geçiriyorum diyip nefes darlığı çekiyorum,iş aramama rağmen işsizim,ailem ekonomik sıkıntılarda,motosiklet tamir ücreti fazla tuttuğu için rehin kaldı araç yok dolaşamıyorum, vs... say say bitmez.Bazen kendime soruyorum neden nofap yapıyorum ki şu şartlarda ne değişecek gibi?Bunlara rağmen kararlıyım.Bu illetten ne olursa olsun kurtulma zamanı.15 günde bir editleyeceğim.

Cekbirokka

Yeni Üye
Sürecin daim olsun abi insallah hersey istedigin gibi olur.
18 yasina geri donebilsen neler yapardin abi ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6