Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Testosteron Arttırma Tavsiyesi

8erk

Ay Yolcusu
Sonuçları kesin ve deneysel mi bilmiyorum daha yeni öğrenip denediğim bir şey.
Testislere sabah, antrenmandan önce ve akşam yatmadan öce buz tutmak testoyu acayip arttırıyomuş denedim ölçülmüş bir şey yok. Ama fena agresif hissediyorum placebo diyebilirsiniz ama üzerinde çok fazla kafa yorduğum arttırmayı istediğim bir şey değil. Sadece öğrenmişken deneyeyim dedim ve sonucu dediğim gibi daha ilk günden gösterdi diye düşünüyorum devam etmem için biraz daha araştıracağım. Herhangi bir zararı var mıdır diye not : yapmak isteyen arkadaşlar direkt testise değil iç çamaşırının üzerinden uygulamak şartıyla yapın yoksa sıkıntı yaşarsınız.

Araştırma sonrası gelen not: Akut testosteron oranını arttırdığı kesin söylenebilir ama vücut bu yüksek testoyu lh salgılanmasını azaltarak dengeleyebilir ancak testislerin düzenli olarak sıcaklığa maruz kalması testosteron ve sperm kalitesini etkilediği için tam tersini yapmak da uzun bir süre zarfında testoyu arttırabilir ama her ihtimalde akut testoyu arttırdığı kesin denebilir, önemli etkinliklerden önce uygulanmalı.

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6