Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tetikleyicilere Bakmak

Destiny mœ

Yeni Fapstronot
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
18
Tepki puanı
24
Puanları
4
Selam Arkadaşlar Beynimm sürekli tetikleyicilere bakmamı istiyor sürekli aklım fikrim onda oluyor okuduğum kitapta dikkatim dağılıyor az önce tetikliyicilere baktım baya kontrol edemedim zevk suyu geldi sürecim bozuldumu Ve buna karşı nasıl önlem alıcam bozulmadıysa motive olamıyorum
 

wou

Ay Yolcusu
Katılım
25 Ocak 2021
Mesajlar
50
Tepki puanı
43
Puanları
21
Bak şimdi taktik şu

Nofape fazla odaklanmışsın.
Tetikleyici mi gördün kapat o sayfayı veya başka yöne bak reelde isen.Fakat bunun üstüne acaba baktım nolcak bozuldumu süreç falan filan sallama bunları yani.Hiç olmamış gibi sürece devam et.

Ayrıca paranoya yapma yav odaklanamıyorum ne yapıcam böyle falan diye.Asürekli nofapte olduğun aklının bi köşesinde ise tabiki de odaklanamazsın çünkü odağın nofapte.Dolaylı olarak da pmoda.

Ben nofap yaparken nofapte olduğumu unutuyorum ama unutuyorum dediysem pmo yapmıyorum yanlışlıkla.Daha çok meşguliyetim tavan olduğu için oha 3 hafta geçmiş nofapteydim dimi ben bayadır pmo yapmıyorum diye hatırlıyorum yani bu kafada olmak için de meşguliyetin olmalı.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst