Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Üçlü Nofap Sistemi

SniperTR

Mars Yolcusu
Katılım
11 Eyl 2021
Mesajlar
69
Tepki puanı
148
Puanları
43
NF-TRde çeşitli nofap sistemlerini kendim için geliştirip size de faydası olması için forumda paylaşıyordum.Bu kez yeni bir sistemle karşınızdayım.Sistem kafanıza yatarsa uygulayabilirsiniz kendi hayatınızda.

Sistem pmoyu üç cepheden etkisiz hale getirme üzerine.Bu üç kol direkt p****,cinsel tetikleyiciler,duygusal tatmin

NeverFap

p***o,masturbasyon,orgazm süreci bozar.

Super NoFap

Bu NoFapte izlemesen de p***o sitesine bir kere bile girsen bozulur.Siteye girmeden googleda bir kere bile aratsan süreç bozulur.p***o aratmadın ama beynin işin hilesini bulmuştur.Alış veriş sitelerinde bikini ve iç çamaşırlara bilerek bir kere göz atmışsındır süreç bozulur.İnstagramda veya benzeri platformlarda yine iç kıyafetiyle pozlar veren bir modelin sayfasına bir kere bile girsen bozulur.Yani özet olarak cinsel tatminlik veren kasıtlı yapılan en küçük eylem süreci bozar.PMO dan ziyade geçmişinizde sizi pmoya sürükleyen her aşama her yol bu süreci bozar.

Mega NoFap

Cinsel olmasa ekranda size duygusal tatminlik veren her eylem bozar.Yine instagramdan örnek verelim.İnstagramda takip ettiğiniz hoş bir kadın vardır.En küçük açık kıyafetli fotoğraflar paylaşmıyordur.Lakin güzelliği ile kalbinizi hoşnut ediyordur.Ve sürekli onun profiline girip resimlerine bakıp duygusal anlamda kendinizi tatmin ediyorsundur yasak.Ekranda size duygusal hoşnutluk veren bütün kadınlar yasak.Gerekirse takipten çıkın.Gerekirse size duygusal tatminlik veren her türlü uygulamayı silin.

Özet olarak:

NeverFap : PMO yasak

Super NoFap : Cinsel Tetikleyici Yasak

Mega NoFap : Sanal Duygusal Tatmin Yasak


Genel Kurallar :

NeverFap bozulunca diğer üç süreç de bozulur.
Super NoFap bozulunca Mega NoFap de bozulur.
Mega NoFap bozulunca diğer ikisi bozulmaz.

Sistemin Amaçları :

>
NoFapte bilmeden yapıpta , farkettirmeden ve dolaylı yoldan bizi önce krize sonra doğrudan pmoya sürükleyen bazı alışkanlıklarımız,beynimizin oyunları var.Bu sistem bu hareketlerimize karşı bize farkındalık kazandırcak.Ve yine bu hareketlerimize karşı beynimizde güçlü irade geliştircek.

> Bunu ülkemizin sınır ötesinde yaptığı operasyonlara benzetebiliriz.Terörle mücadelenin en etkin yolu nasıl ki terörün kaynağında olması gerekiyorsa.Bu sistemde de dış katmanlarda yapılan mücadelerle krizin oluşmasını engellemiş olucaz.Yada oluşacak bütün krizlere karşı önceden bir savunma mekanızması geliştirmiş olcaz.

> Sürecini sürekli bozan arkadaşlara cesaret,özgüven,irade kazandırıp aslında neverfapin o kadar da zor olmadığını farkettirecek.Çünkü daha zoru başaran daha kolayında özgüven kazanır.

> Beynin ödül sistemini üst nofaplerini sıfırlayarak cezalandırırken,normal neverfapin hala sıfırlanmadığını gösterip umudunun,özgüveninin ve iradesinin tamamen yıkılmasını engellicek.Çünkü bağımlı farkında olarak yada olmayarak cinsel ve duygusal tetikleyicilerle iradesini kırpa kırpa parçalar.Ve sonunda da pmoya tamamen teslim olmuş halde kendini bulur.Sonra kendisine çaresiz şekilde şu soruyu sorar "ben ne ara tekrar başa döndüm?".İşte amaç bu sonu engellemek.

>Beynimizdeki dopamin reseptörlerini daha hızlı onarılmasını sağlamak.NoFapten daha güçlü daha hızlı verim almak.


Sistemi Uygulama Yöntemi

Peki bu sistemi nasıl uygulayabiliriz? Yani aynı anda iki yada üç süreç başlatıp bu sürecin takibini nasıl yapabiliriz ?

Benim kullandığım ve size de önerebileceğim uygulama : QuitZilla.Bu uygulama sayesinde aynı anda birden fazla süreç başlatabiliyoruz.Başka bildiğiniz uygulama varsa paylaşırsanız biz de öğrenmiş oluruz.

Not: Üçlü süreç çok ağır geliyorsa sadece ikili süreç uygulayabilirsiniz,NeverFap ve Super NoFap olmak üzere.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst