Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Üstün Nofap Kılavuzu (Asla Nüks Etmeyi̇n)

Lazkopat

Emektar Üye
Not: Eğer ki neverfap üzerine orta ya da ileri düzey bilgiye sahipseniz bu yazıyı okumayın derim. Zira daha önce duyduğunuz şeylerden bahsediyor.

Çevirdiğim video:

NoFap'te 315.günümdeyim ve asla bozmayacağım. Bu videoda size NoFap'i veya nonut'u nasıl başlatacağınızı öğreteceğim. Kasım'da başlar ve asla bitmez, sadece Kasım boyunca değil, sonsuza kadar sürecek. Son videoda, fapın hayatıma zihinsel ve fiziksel olarak nasıl zarar verdiğini anlattım. Ruhsal olarak ya da fiziksel olarak ne olursa olsun, nofap hayatımı büyük ölçüde değiştirdi. Son videomda sizlere tam olarak nasıl yaptığımı anlattım. Olumlu geribildirim, çok fazla beğeni ve çok fazla yorum aldı. Size çok fazla sevgi gösteriyorum, bu yüzden bu video size nofap'in hayatımı nasıl değiştirdiğini değil, hayatınızı nasıl değiştireceğini anlatacak. Nofap'e başlamanın bu beş adımını takip ettikten sonraki hayat daha kolay olacak, bu yüzden sadece beş adımı takip edin, her birini takip edin ve bu videoyu izleyin. Maksimum etkiyi elde edebilmeniz için size söz veriyorum. Hayatınızda başarılı olmanızı sağlayacak.

Adım 1: NoFAP'ı başlatmak için geçerli bir neden bulun.

Bu biraz aptalca görünüyor ama sadece bir dakika dinleyin. NoFap size bir çok fayda sağlar. Artan motivasyon, artan enerji, artan zihinsel netlik, artan testosteron, ihtiyacınız olan her şeye, hayatınızın altınını bulmak gibi bir şeydir. Oraya varman için merdiven ya da basamak gibidir. Hayattaki amacım tam anlamıyla youtuber olmak çünkü bu videoyu kaydediyorum ardından bu videoyu izliyorum, burda youtuber olmak istiyorum. Şu anda buradayım ve beni oraya götürmesi için hırsızlığa ihtiyacım yok, çünkü artan motivasyon, artan enerji ve artan zihinsel netlik nedeniyle nofap'ı kullanıyorum, böylece oturup bu videoları yapabilirim ve hayatta başarılı olmak bu noktadadır benim için bunun şekil vermesine ve kendi hayatınıza entegre olmasına izin vermeniz gerekir. Dünyanın en iyi öğrencisi olmasanız da iyi notlar alırsınız. Çocuklar bu adımları izleyin. Bir örnek vereyim ben dünyanın en iyi atleti olmak istiyorum. Daha iyi bir atlet olmana yardımcı olması için enerji, motivasyon ve artan zihinsel berraklığa ihtiyacım var, bu yüzden küçük bir meydan okuma başlatmak ve yapmak için işe başla. Aman Tanrım, hayır etkilenmeyeceğim bunun gerçek bir nedeni olmalı, bu hayatı değiştiren bir neden olmalı. Daha da önemlisi, benim için kendinden daha iyi veya daha büyük olmak zorunda YouTube tüm hayatımdır. Eğer YouTube'da başarısız olursam üzülürüm. Buraya, dünyaya geldiniz, bu yüzden sizin için o kadar önemli olmalı ki, sadece daha iyi notlar alamıyorum hayır, eğer böyle düşünüyorsanız dünyanın en iyi öğrencisi olacakmışım gibi olmalı.

Adım 2: Dekolte gösteren veya gösteriş yapan bir grup kızı takip ediyorsanız veya Instagram modelini, takip etmeyi bırakın.

Size çok fazla zihinsel belirsizlik kazandırıyorum dedim, size çok fazla fayda veriyorum ve siz çocuklar bunların hiçbirini istemiyorsunuz eğer bütün gün iş çekirdeği görüşünüze odaklanmak istiyorsanız, bu Instagram kızlarında şımaramazsınız telefonunuzdaki bu küçük pikseller çok çocukça. Büyüyün ve başarıyı görmeniz gerektiğini anlayın, ışığı görmelisiniz ve bu başarıyı göremeyeceksiniz eğer hala telefonunuzda bir kızın ganimetine bakıyorsanız, bu, olmanız gereken yer değil.

Adım 3: Tüm sosyal medya hesaplarınızı silin ve uzak durun.

Bundan daha iyisini yaptım sadece onları takip etmemek yerine, her sosyal medya için tüm bildirimleri kapattığım ekstra adımı attım ve Instagram ve Twitter'ımı da sildim, herhangi bir sosyal medyam yok. Yapılacak en iyi şey bu, herhangi bir sosyal medyaya sahip olmayın, sadece kısa mesajlarınızı ve belki de whatsapp'ınızı saklayın, eğer birine mesaj atmanız gerekiyorsa. Snapchat Instagram'ı kullanıyormusun, Twitter'ı kullanıyormusun bu uygulamalar psikologlar tarafından her açtığınızda duramamanızı sağlamak için tasarlandı, böylece her seferinde açmaya bağımlı olabilirsiniz. Size bir kızın ganimetini veya Instagram'da bazı kızların dekoltesini göstermek zorunda, uygulamayı her açtığınızda mümkün olduğunca uzun süre uygulamada olmanızı sağlayacaklar. Onlara daha fazla para kazandırabilirsiniz, çünkü size YouTube'un şu anda size yaptığı gibi daha fazla reklam gösteriyorlar.
Ivır zıvır yemeyin, hiçbir şeye bağımlı olmayın, zihinsel kölelikle kendinizi şımartmayın ve şımartmaktan uzak durun. Çünkü bu daha fazla dürtüye sahip olmanıza izin verecektir.

Adım 4: Dürtü geldiğinde genellikle soğuk duş alın.

İlk 15 gün dürtü geldiğinde soğuk duş alın. Çünkü ilk 15 her zaman bana göre en zor olanıdır, genellikle okuldan eve geldikten sonra soğuk duş almaya başlamak istersiniz, geceleyin dürtü alırsanız ve soğuk duş alırsanız soğuk duşlar sizi rahatsız eder fakat bu son derece sağlıklıdır, sadece yağ yakmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda testosteronda artış sağlar. Size büyük bir enerji artışı verir. Bu dört şey çok yardımcı olur ve buraya ekleyeceğim birkaç ipucu daha var.

Fapping nedir ve neden bu kadar çok yapıyoruz? Çünkü çok rahat boş zamanlarımızda yapabiliriz doruğa ulaşmak için bir ortağımız olmasına gerek yok, sadece banyo kapımıza gidebiliriz ve sonra kimsenin yardımı olmadan dışarı çıkabiliriz, bu yüzden son derece kolay. Vücudunu rahatsız edersen o zaman tekrar ilk fapping seviyesine inmek istemeyeceksin o soğuk duşu alacaksın bir milyon dolar gibi hissedeceksin ve soğuk duş aldığın gibi o kadar çok enerjin olacak ki. Ben ılık suda başlıyorum ve dakika dakika yavaş yavaş yavaş çeviriyorum. Dondurucu soğuk gibi ve duşumun son 10 saniyesi buz yatağı olacak. Siz sadece bir şekilde duştan çıkmak istersiniz kesinlikle üşürsünüz yağ ve daha fazla testosteron yakar ve fapping'den uzak durmanıza yardımcı olur. Soğuk duşlarınıza bugün başlayın.

Adım 5: Kendi kendinize, başarıyı görmek istediğinizi söyleyin ve başarıyı neden bu kadar çok görmek istediğinize dair bir yorum bırakın.

İlk başta bunu takip etmedim ve keşke takip etseydim çünkü birçok kez relpase oldum. Bu noktaya gelmeye çalışıyorum ve bu adımı takip etseydim şimdiye kadar 600. güne ulaşmıştım. Temelde kendinizle konuştuğunuzda ve kendinize kim olduğunuzu tekrar tekrar söylemek istediğinizde, bir daha asla yapmayacağım veya en başarılı öğrenci olacağım en başarılı sporcu olacağım şimdiye kadarki en iyi youtuber olacağım şimdiye kadarki en iyi kitabı yazacağım ve oraya ulaşmama yardımcı olmak için nofapi kullanacağım dersiniz. Sen muhtemelen bu adama yapamayacağını söylüyorsun o kadar da zeki değilsin o kadar da güçlü değilsin o kadar da enerjin yok o kadar da yaratıcı değilsin çünkü beynimiz bizi başarısız kılmakta çok iyi. Çünkü en rahat rotayı seçmeyi seviyor ve bu da eskiden ava giden atalarımızdan kalma bir şey. Her gün en rahat rotayı seçerlerdi, bu yüzden genetik yapımız mümkün olduğunca rahat olmaktan bahsediyor dışarısı soğuk olduğunda sıcak olmak gibi, dışarısı sıcakken vücudumuzun nasıl çalıştığını biliyorsunuz, bu yüzden kendinizi rahatsız etmek zorundasınız. Soğuk duşlarıma bağlıyım ve ayrıca aynada kendinizle konuşun.
Aptalca gelebilir ama dürüstçe yapın ve ayrıca en önemli kısmı kendinize onaylamalar ile neden başladığınızı yazın. Bu konuda daha önce konuşup konuşmadığımdan emin değilim ama siz çocuklar tam olarak neden nofap'e başladığınızı aşağıdaki yorumlarda bırakın. Utangaç olmayın. Hepinizden şu anda nofap'ı neden başlattığınızı ve nasıl fayda sağladığını yorum yapmanızı istiyorum. Hayatta olmak istediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olacak ve bunu yazmak önemlidir ama ben yazmadım yazsaydım çok daha başarılı olurdum, bu yüzden başarısız olduğun Bu adımı atmalısın ben onu takip etmedim tıpkı şu anda olduğum gibi tembellik ediyordum. Eğer gidip küçük defterine ya da günlüğüne ya da notlarına ve telefon uygulamasına yazmayacaksan seni çağırıyorum. Aman Tanrım, şu anda en kötü dürtüye sahibim, şu anda nofap çizgimi kırmak üzereyim ve o resme bakın ve vay canına. Başladım çünkü bu benim için gerçekten önemli. Çünkü bir adamın youtube videosunda yorumladım. Tanımadığım bir adam, bu yüzden aşağıda yorum yapmanız çok önemli olmalı ve sizin için oradalar köklerinizin bağlı kalacak ve neden başladığınıza bağlı olarak fapping çizginizi asla kıramayacaksınız, bu yüzden tüm bu beş adımı yapın, burada bir arıza bırakacağım, bunu kontrol edebilirsiniz ve ben de bunun hakkında konuşacağım.

Adım 1: Nofap'e neden başladığını bulmaktı.
Adım 2: Gördüğünüz her modeli takip etmeyi bırakmanız ve okulunuzdaki seksi kızlardan uzak durmanızdır çünkü eğer hissedebilirseniz sizi teşvik ediyorlardır.
Adım 3 benim favorim: Tüm sosyal medya hesaplarınızı silin ve uzak durun.
Adım 4: Soğuk duş almak ve genellikle soğuk duşlar dürtülerin geçmesine bir ton yardım ediyor onları hala bu güne kadar alıyorum, bu yüzden yaklaşık bir yıldır havalandım şimdi size bir demet enerji veriyorlar.

Adım 5: Kendi kendinize başarıyı görmek istediğinizi kendinize söyleyin ve başarıyı neden bu kadar çok görmek istediğinize dair bir yorum bırakın.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6