Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Uyandıktan Sonra Uyku Basması

Mertw

Yeni Fapstronot
Merhabalar sabah erken kalktıktan sonra tekrar uyuyorum 6 saat 8 saat uyusam bile uykumu alamamışım gibi oluyor. Kalktıktan sonra genellikle 1,30-2 saat uyuyorum ve iyi geliyor ama zamanımdan çalıyor.

Sarkå

Ay Yolcusu
Bende aynı duşumdan şikayetciyim. Psikolojik durumun bunu çok etkiliyor. Birde gözlemlediğim kadarıyla akşam 6 dan sonra pek bir şey yememeye çalışırsan sabahları daha dinç bir şekilde uyanıyorsun.

Mertw

Yeni Fapstronot
Bende aynı duşumdan şikayetciyim. Psikolojik durumun bunu çok etkiliyor. Birde gözlemlediğim kadarıyla akşam 6 dan sonra pek bir şey yememeye çalışırsan sabahları daha dinç bir şekilde uyanıyorsun.
Tavsiyen için teşekkür ederim deneyeceğim.

izleyici1

Yoda
Kendim için Uyku düzenini oturtmak
nofapte en az 1 ayı doldurmak gerekiyor

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
22:00'da yatağa girin ve sabah en geç 07.00'da uyanmış olun. Uyandıktan sonra bir daha uyumayın. Bu şekilde bir müddet devam edin, faydasını göreceksiniz.

B

Brock

Misafir
Merhabalar sabah erken kalktıktan sonra tekrar uyuyorum 6 saat 8 saat uyusam bile uykumu alamamışım gibi oluyor. Kalktıktan sonra genellikle 1,30-2 saat uyuyorum ve iyi geliyor ama zamanımdan çalıyor.
merhabalar. uyku sizi bastırmasın siz uykuyu bastırın. uyku sizden güçlü mü ? tavsiyem 1.ideal uyku sürenizi belirleyip o saate riayet etmeye özen gösterin
2.tam o uykunun bastırdığı saatlere ilginizi çeken sizi uyanık tutcak şeyler ekleyin. örneğin ben hiç oyun oynamadığım halde öyle saatlerde lol atardım.
3.en önemlisi nofap yapın ve bağımılıklarınızı belirleyip bunlardan kurtulmanın yollarına bakın. bu şekilde hayata daha fazla tutunmuş olursunuz ve böylece uyumamak için daha fazla sebepleriniz olur.

jakira20

Venüs Yolcusu
Bro 6-8 saat demekki sana yetmiyor sen ne zaman uykusuz uyanırsa işte o saat senin ideal uykun saatin oluyor mesala benim ideal uyku saatim 9-11 8 saatin altında uyunca ben uykusuz oluyorum mesala bide kapitalist sistemin oyunuda var insanlara 6-7 saatin yetigini söylüyorlar halbuki her insanın uyku saati farklıdır bide sanayi devriminden önce insanlar 2 defa uyuyordu :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6