Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Uzun süreçleri olanlara sorum: İradenizin kırıldığı oluyor mu?

Eff

Jüpiter Yolcusu
Merhaba arkadaşlar. Uzun süreçleri olan arkadaşlar (60 gün ve üstü) , 2 ayda bir de olsa merakınızdan açıp p. grafik içeriklere bakıyor musunuz? Fotoğraf, video vb. Bir kaç dakika da olsa arada iradenize yenik düşüyor musunuz. Bu zamanla azalıyor mu?

azizselim021

Yeni Fapstronot
Asıl konu zaten öyle olunca ilk ve tek oluyor o süreçte.
Bakın beyler! Benim şu zamanda şu kadar güne gelmemdeki en büyük etken kendime vermiş olduğum bir yemin sayesinde ilerliyor.
Bir gün kendime dedim ki:
P.no falan fasa fiso. Sosyal medyada, orda burda kendi vücudunu satan karı kızlar var. Misal tıktık çekiyor. Nefret ederim bu arada ama instada karşıma çıkıyor muhakkak. En son lanet ettim ve dedim ki kendi kendime:
Erkek adam dediğin, kendisini pazarlayan ve g.t baş açıp hayat amacı olmayan bir tutam oynak silikonları izler mi hiç? Kadın dediğin kendisini ağırdan satacak, hâyâlı olacak. Yani kadın vücudunu materyalize edilmesine ve üzerinden monetizasyon yani bir gelir sağlamaya karşı bir hayat felsefesini benimsemeye karar verdim.
Dedim ki karşıma en ufak buna benzer bir görsel görsem direkt shutdown.
Böylece tetikleyicilere de maruz kalmamayı başarıyorum

Eff

Jüpiter Yolcusu
Asıl konu zaten öyle olunca ilk ve tek oluyor o süreçte.
Bakın beyler! Benim şu zamanda şu kadar güne gelmemdeki en büyük etken kendime vermiş olduğum bir yemin sayesinde ilerliyor.
Bir gün kendime dedim ki:
P.no falan fasa fiso. Sosyal medyada, orda burda kendi vücudunu satan karı kızlar var. Misal tıktık çekiyor. Nefret ederim bu arada ama instada karşıma çıkıyor muhakkak. En son lanet ettim ve dedim ki kendi kendime:
Erkek adam dediğin, kendisini pazarlayan ve g.t baş açıp hayat amacı olmayan bir tutam oynak silikonları izler mi hiç? Kadın dediğin kendisini ağırdan satacak, hâyâlı olacak. Yani kadın vücudunu materyalize edilmesine ve üzerinden monetizasyon yani bir gelir sağlamaya karşı bir hayat felsefesini benimsemeye karar verdim.
Dedim ki karşıma en ufak buna benzer bir görsel görsem direkt shutdown.
Böylece tetikleyicilere de maruz kalmamayı başarıyorum

Güzel mantık hemen hemen benzer düşünüyoruz. Bu yüzden instagram kullanmıyorum. Fakat işte o kilidi kırdığınızda (bir şey arattığınızda) devamı geliyor.

GoldenLight

Altın Işık
Pmo kafamda hep sinsi bir yılan olarak kodladım. Bu öyle bir yılan ki nereden saldıracağı belli olmaz. Her zaman gardımı kendime yakın tuttum, irademin düştüğü anlar da oldu. O yılan beni sokarsa oyun biter.

Eff

Jüpiter Yolcusu
Haklısınız. Böyle olaylar zaten genelde bir anlık krizler sonucu oluyor. Cevaplarınız için teşekkürler. Hep ayakta durmak gerek.

Daria

Venüs Yolcusu
Twitter ve tumblrı bıraktıktan sonra bazı kitaplarımı da sattım, sonrasında karşıma çıkan bir şey olmasa da aklıma gelip bakmak istediğimde telefonu fırlatıyorum, kesinlikle tavsiye değil bir gün kırılacak o telefon :/

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6