Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Videoları Depolama İhtiyacı Sorunu

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Beyler aşırı ciddye almayın by dediğmi , ben p.noyu bırakmaktan vazgeçtim vs. Yazmadım ki , 4-5 yıldır birsürü sürecim oldu , böyle iyi süreçlerden sonra bozunca ister istemez arkasından tekrar tekrar bozuluyor. Demek istediğim bu , ne yaparsam yapayım böyle oluyor. Neden aşırı tepki yedim anlamıyorum keşke sormasaydım :D
Aşırı tepki yemedin sana videoları, uygulamayı sildirip, kendine gelmemizi söylediğimizde 1 aya geri dönerim muhtemelen tarzı düşündüğün için böyle yazdım/yazdılar.

Ayrıca bundan utanacak bir şey yok, bu batağa buradaki neredeyse herkes battı ve kurtulmak için çaba sarf ediliyor, farkındalık kazanılıyor. Burada dile getirmediği halde aynı benzer sorundan onlarca kişi olduğuna emin olabilirsin. Sen cesaretini gösterdin ve yardım, öneri istedin. Umarım onlarda bu konudan istifade ederler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6