Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Vücut Kokusu?

wou

Venüs Yolcusu
Terli tshirt deneyi ve feromonlarla alakali oldugunu dusundugum bir konu

Nofape baslamadan once vucudum daha geç kokmaya basliyodu ter kokusu diyelim.

Nofape basladigimdan beri daha hizli vucudum ter kokmaya basliyor bu testosteron ile alakali bisey mi sizce?

Terli tshirt deneyi nedir? Okuyabileceğim veya izleyebileceğim bir video varsa atabilir misiniz?

Lazkopat

Emektar Üye
Terli tshirt deneyi ve feromonlarla alakali oldugunu dusundugum bir konu

Nofape baslamadan once vucudum daha geç kokmaya basliyodu ter kokusu diyelim.

Nofape basladigimdan beri daha hizli vucudum ter kokmaya basliyor bu testosteron ile alakali bisey mi sizce?
Nofap ile alakası olduğunu düşünüyorum. Bende bazen kolumu kokladığımda direk koku gelirid burnuma. Nofap öncesinde gelmiyordu. Olay aslında şu:testesteron arttığı için daha erkeksi kokuyoruz.

Hades

Satürn Yolcusu
Afedersiniz her gün terliyorum. nofap öncesinde yoktu bende de

srjhda

Ay Yolcusu
Nofap sürecinde bazen sabah uyanınca vücudum farklı kokuyor,testosteron artışından dolayı olduğunu düşünüyorum.Ama bu koku genellikle beni rahatsız ediyor,direk duşa giriyorum

müslüm

Ay Yolcusu
Yabancı nofap forumlarında da rastladım bu olaya, belgelenmiş değil ama birçok kişinin bu konu hakkında yazdığını gördüm. Bizzat kendim de yaşıyorum. Yani kötü bir koku değil ama güzel de değil. Temizlikten kaynaklandığını düşünmüyorum.

Hades

Satürn Yolcusu
Yabancı nofap forumlarında da rastladım bu olaya, belgelenmiş değil ama birçok kişinin bu konu hakkında yazdığını gördüm. Bizzat kendim de yaşıyorum. Yani kötü bir koku değil ama güzel de değil. Temizlikten kaynaklandığını düşünmüyorum.
Vücudun orijinal kokusu olabilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6