Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yalnızlık

Senharikabirisin

Venüs Yolcusu
Merhabalar
Kendimi çok yalnız hissediyorum. Ben sosyal biriydim ve insan ilişkilerinden beslenirdim. Zamanla fap sosyal kaygı yaptı insanlardan biraz kaçtım. Şuan çok yalnız hissediyorum. Pandemiden dolayı sadece telefonla görüşebiliyoruz. Onda bile arkadaşlarımı aramakta çekinirim. Yalnız kalamıyorum neden böyle oldum bilmem. Ders çalışmak istesem de yalnızlık hüznü çöküyor üstüme. Ara ara ağlarım. Çözüm olsa yine ağlarım ama biliyorum çözüm değil o yüzden yormayayım kendimi. Ne yapmak gerek yalnız kalmaya katlanmak mı gerek yoksa arkadaşları darlamak mı? :d

Targetlock

Satürn Yolcusu
3 tane sağlam arkadaş bulmak. Ne sosyallik adı altında kitleler içinde kaybolacaksın ne de yalnız kalıp yerinde oturacaksın. Az sayıda sağlam arkadaşlıklar idealdir. Arkadaşlarınla güvene dayalı ilişki sürdürmen önemlidir. Ağlama mevzusuna gelince bu konu olumsuz algılanmamalıdır.
Bazen kaçarız kendimizden. Sesimiz kulağımıza az gelsin diye kalabalıklara karışırız. Buna da gerek yok tabi. Objektif ve dengeli olmak önemli.
Sosyal olmayı eskiden fazla arkadaş sahibi olmakla karıştırırdım. Şimdi anladım ki sosyal olmak demek gerçekten güvendiğin, bir nevi içini bildiğin insanlarla fazlaca eşsiz anlar yaşamak ve bunları biriktirmektir. Üzerinden kaç sene geçerse geçsin hatırlayınca aynı duyguları yaşayabileceğin anları bu güzel insanlarla paylaşmak değerlidir.

Senharikabirisin

Venüs Yolcusu
amacınız duygu durumu olmasın diyor. Canlı yayını izlemenizi tavsiye ederim

Son düzenleme:

Nirvana

Yeni Üye
Telegram uygulamasını indirip orada ki ders gruplarına girmeni tavsiye ederim. Kpss döneminde hep oradaki insanlarla sohbet edip beraber soru çözüyorduk. Bu yalnızlık hissimi belli bir ölçüde kaldırmıştı.

Senharikabirisin

Venüs Yolcusu
Telegram uygulamasını indirip orada ki ders gruplarına girmeni tavsiye ederim. Kpss döneminde hep oradaki insanlarla sohbet edip beraber soru çözüyorduk. Bu yalnızlık hissimi belli bir ölçüde kaldırmıştı.
Deneyebilirim sağol dostum ders odaklı sohbet çok mantıklı.

Senharikabirisin

Venüs Yolcusu
3 tane sağlam arkadaş bulmak. Ne sosyallik adı altında kitleler içinde kaybolacaksın ne de yalnız kalıp yerinde oturacaksın. Az sayıda sağlam arkadaşlıklar idealdir. Arkadaşlarınla güvene dayalı ilişki sürdürmen önemlidir. Ağlama mevzusuna gelince bu konu olumsuz algılanmamalıdır.
Bazen kaçarız kendimizden. Sesimiz kulağımıza az gelsin diye kalabalıklara karışırız. Buna da gerek yok tabi. Objektif ve dengeli olmak önemli.
Sosyal olmayı eskiden fazla arkadaş sahibi olmakla karıştırırdım. Şimdi anladım ki sosyal olmak demek gerçekten güvendiğin, bir nevi içini bildiğin insanlarla fazlaca eşsiz anlar yaşamak ve bunları biriktirmektir. Üzerinden kaç sene geçerse geçsin hatırlayınca aynı duyguları yaşayabileceğin anları bu güzel insanlarla paylaşmak değerlidir.
Teşekkürler dostum bu güzel yorumun için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6