Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ybs Hakkında

Hünkarbeğenmedi

Yeni Üye
Yönetim bilişim sistemleri hakkında görüş ve bilgi almak istiyorum. Geleceği olan bir bölüm müdür sizce? Benim çok hoşuma gitti, aranızdan okuyan varsa bilgilendirin lütfen. Teşekkürler.

T

Ted Mosby

Misafir
Yaklaşık 1,5 yıldır yazılım sektöründe olan birisi olarak şunu söyleyebilirim. Sektörde diplomanın neredeyse hiçbir önemi yok. Herhangi bir 4 yıllık bölümden mezun olsan yeter, kendini yeterince geliştirmişsen iş bulabilirsin. Ayrıca yazılımla uzaktan yakından alakası olan her bölümün geleceği vardır. Üstelik ybs yazılım derslerinin yanında işletme dersleri de içerdiğinden dolayı temel düzeyde finans, iktisat, hukuk öğrenmiş oluyorsun. Bunun dışında muadili olan diğer bölümlere(bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimleri, yazılım mühendisliği vb.) göre bitirmen daha kolay olur.

Hünkarbeğenmedi

Yeni Üye
Yaklaşık 1,5 yıldır yazılım sektöründe olan birisi olarak şunu söyleyebilirim. Sektörde diplomanın neredeyse hiçbir önemi yok. Herhangi bir 4 yıllık bölümden mezun olsan yeter, kendini yeterince geliştirmişsen iş bulabilirsin. Ayrıca yazılımla uzaktan yakından alakası olan her bölümün geleceği vardır. Üstelik ybs yazılım derslerinin yanında işletme dersleri de içerdiğinden dolayı temel düzeyde finans, iktisat, hukuk öğrenmiş oluyorsun. Bunun dışında muadili olan diğer bölümlere(bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimleri, yazılım mühendisliği vb.) göre bitirmen daha kolay olur.
Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Çok endişeleniyorum üniversiteden.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6