Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks 2021

Son Dopamin Bükücü

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar YKS bitti güzel geçti, eğer sınavınız kötü geçtiyse belirteyim: herkesinki kötü geçmiş ve yine ayırt edici tamamen farklı sorular vardı (sanırım soruları verdiler yine). Bundan dolayı üzülmeyin, önceden istediğiniz sıralama için matematikten 35 net iş yapıyorsa şimdi 28-29a düştü sınır. Fizik biraz sözele kaçmıştı ancak kimya ile biyolojisi iyi gibiydi. Umarım istediğiniz gibi geçmiştir. Son 3 yılın (YKS'nin) en zor sınavıydı rahatlıkla belirtebilirim. Sınav çok çalışanlara göre değil çok soru çeşidi görenlere yönelikti. Daha önceden benim piyasadaki en zor kaynaklarda bile görmediğim soru vardı görünce "bu ne lan?" dedim :D Moral bozmak yok. Bu konu altında tartışabiliriz.

ragnar lodbrok

Satürn Yolcusu
Gecmis olsun giren abilere kardeslere.bu onemli bir sinav ama hayatta cok daha onemli sinavlar var bana gore. Dunyanin en iyi universtesinede gitsen en cok parayida kazansan sen yine sen olcaksin. Bence bu yuzden onune koyulan isteklerden ziyade ; ben in icin kendin icin ne istedigini daha iyi dusun. Allah hepimizin bahtini acik eylesin insallah.

abi böyle bir sınav yok yemin ederim hele o mat soruları aman aman düşman başına neyse iyiki sınava çalışmayıp mezuna bırakmışım moralim bozulurdu yav :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6