Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks Sınavına Gi̇recek Olan Arkadaşlar

Son Dopamin Bükücü

Uranüs Yolcusu
Yardımcı Moderatör
Yarın her ne kadar çok büyük bir şey olmasa da önemli bir gün, biliyorum buradaki insanların büyük bir kısmı henüz öğrenci. Bundan dolayı şimdiden hepimize başarılar dilerim, eğer 1 saatçik bile çalıştıysanız karşılığını alacaksınız. Unutmayın, ülkedeki eğitim sistemi böyleyken zaten en iyi üniversiteye de gitseniz tamamen iyi bir meslek sahibi olamayacaksınız, sadece kendini geliştirenler kazanacak. Başarılar :)

Hatırlıyorum da lise sınavında (TEOG) her şey son gibi, sanki kaderim belirlenecek gibi stresliydim ve en basit fiilimsi sorusunu yanlış yapmıştım. Hatta sınava giderken başıma neler neler gelmişti, gerçekten stresliydim o yüzden. Ben gayet iyi bir puan alıp iyi bir liseye gitmiştim, şimdi bakıyorum ki daha alt veya daha üst lisedeki insanlar benden çok başarılı ya da başarısız olabiliyor. Bu sürecin sadece ama sadece kendinizi geliştirmek olduğunu 12. sınıfın sonunda anlayabildim. Üniversite sınavı tamam çok önemli diyebilirsiniz ancak özür dileyerek söylüyorum, bir *** olmayacak arkadaşlar içiniz rahat olsun. Bunu rahatlatmak için söylemiyorum. Şu anda bizden daha geride olan ülkelerin baştan 100. üniversitelerinde bile bizden daha fazla laboratuvar ekipmanı var. Siz istediğiniz eğitimi alın, yine de Türkiye'desiniz. Burası Finlandiya gibi eğitimin sözünün geçtiği bir yer sayılmaz bence. Burada kendinizi geliştirirsiniz, sizi havada kaparlar. Sistem böyledir. Tıp da aynı şekilde, iyi bir eğitimin önemini kabul ediyorum ancak sizin çabanıza bağlı. Eğer başarı odaklı bir doktor adayı olursanız kesinlikle ortalama bir üniversiteden mezun olduktan sonra çok iyi bir hayat yaşarsınız iyi üniversitelere göre. Aileniz baskı yapıyor olabilir, siz kendinizi soyutlayın 2 günlüğüne. Tuvalette kalın gerekirse tüm gün :) Moralinizi bozan kişilere yaklaşmayın.

Unutmayın, zaten 1 kez daha deneyebilirsiniz. Size tavsiyem puanınız ortalamanın üzerindeki üniversitelere yetiyorsa mezuna kalmamanız. Lisede ne oldu? İşimize yaramadı öyle değil mi? Bu gece rahat uyuyun ve sınava rahat girmek için bir şeyler yapmayın. Bu sizi daha da streslendirir. Stres az miktarda olduğunda size fark bile attırabilir.

Yarın TYT'den sonra telefonlarınızı açmayın, sınavı incelemeyin! Ertesi gün AYT var. 1 deneme çözebilirsiniz veya keyif çatabilirsiniz. PMO yok tabi ki :)

#YKS2021 herkese (kendime de) başarılar dilerim. Umarım bu açıklamam stresli arkadaşlara yardımcı olur.

Sedat Peker'den sınav motivasyonu (montajdır), moderatörlerin kontrol etmesini rica ediyorum. Yeniyim bu forumda.

uçurtma avcısı

Yeni Fapstronot
yine girdi girecekte olan vay be 5 ay dirayetli çalıştım sonra 2 deneme çözdüm hiç istediğim gibi gelmedi hiç çalışmazken daha iyi gelmişti. vay yetişmicek vay çok geride kaldım diye diye bıraktım çalışmayı kazanamıcam çünkü çalışmadım.neyse katarlı gençler gelsin tıp okusun yösten parayla soruların vevaplarını alanlar gelsin üni okusun burda

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6