Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kasık Bölgesinde Siğil Sorunu

Demiradam

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar çok uzatmadan direkt konuya gireceğim. Geçen sene genital bölgemde(kasık bölgesi) siğil çıkmasıyla üroloji doktoruna gitmiştim ve doktor bu siğili yakmıştı. 3 ay önce cinsel hastalık için kan verdim ve sonuçlarım temiz çıktı ancak geçen hafta yine bir adet küçük bir siğil olduğunu fark ettim. İnternete yazdığımda ise HPV hastalık riski olabileceği yazıyor bu durum beni çok tedirgin etti o sebeple cildiye ve ürolojiden randevu aldım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar oldu mu , sürecin devamında neler yaşadınız duymak isterim.

Not: Düzenli olmasa da ara ara cinsel ilişki yaşayan biriyim.(bazılarıyla korunmasız ilişkiye girmiştim).

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Cıkan sığılları dondur , belli bir zaman sonra artık cıkmaz . Youtuba’da bir üroloji doktorundan dinlemiştim 6 ay 1 sene içinde .

Demiradam

Yeni Üye
Dondurmak yerine yakılması daha iyi bir çözüm değil mi?

kosadokpa

Yeni Fapstronot
Büyük ihtimalle hpv .
siğilleri gördüğün an yaktır ve bağışıklığını güçlendir kendiliğinden geçer genelde. şanssızsan siğiller anüse yayılabilir hazırlıklı ol ve hastalığı başka insanlara taşımamaya özen göster

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar insana kendi zevk suyunun tadina bakmasiyla hiv bulaşır mı? Kendi kendine
Not: daha önce hiç ilişkiye girmemiş

Son düzenleme:

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
O kadına dikkat et yalan söylüyor.
Kadinlik bir durum yok kanka soruyu yanlış anladın 2-3 sene evvel mas. sirasinda şehvete kapilip zevk suyumun tadına baktım (parmak ucuyla) hiv lik bir durum var mıdır acaba ( hiv,hpv artik hangileri ise tam bilmiyorum)

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6