Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap'i Bulmam Ve Sonrasındaki Sürecim (Neverfap Günlüğü)

Conqueror

Yeni Fapstronot
Süreç konusunda yalnız kalmama rağmen dayanıyorum. Yalnız bir mod düşüklüğü yaşıyorum şu an bizimkiler il dışında. Sanki içimdeki mutluluk alınmış gibi oldum. En üzüldüğüm çalışmalarıma tam konsantre değilim. Yeterli çalışmadığımda iyi hissetmiyorum. Kaygı korku hali rahatsızlık verici.
Çalışan, seviyesi iyi olan adamda çalışma kaygısı çok olur zaten. Daha öğrenecek çok şeyin yapılabilecek çok şeyin olduğunu biliyor çünkü. Sen de iyi bir seviyedesin bence kaygılanman normal ama biraz daha sakin olursan daha iyi olur bence. Başarırsın disiplinli adamsın sen. Kolay gelsin.

defiantwarrior

Mars Yolcusu
73.gün = Neverfap

123.gün = Aralıklı açlık (İki öğün) (bir ara öğün)

40.gün = Monk mod

defiantwarrior

Mars Yolcusu
75.gün = Neverfap
124.gün = Aralıklı açlık (İki öğün) (16 saat)
41.gün = Monk mod
4 saat çalışma

İnşallah bir sonraki bayramda da bu günlerimi arttırmaya ve güzel bir geleceği inşa etmeye devam edeceğim 🙏✍🏾

defiantwarrior

Mars Yolcusu

15 Nisan 2024, Perşembe​

1713213580012.png

Bugün sadece veri girişi yaptım. Yarın ve yapabildiğim oranda diğer günlerde, günü özetleyen ve kendimi takip ettiğim değerlendirmelerimi yapmaya özen göstereceğim.​

defiantwarrior

Mars Yolcusu

17 Nisan 2024, Çarşamba​

1713383853001.png

Pazar günü gireceğim önemli bir sınav var. Ön lisans olarak okumakta olduğum bölümümde vize sınavlarına girdim bu hafta. Bilerek bırakacağım ve seneye alttan alacağım dersler var çünkü zamanımı vermem gereken başka öncelikler var. Bu sabah uyandıktan sonra geri yatınca güne erken başlayamadım. Uzun bir zamandır sabah en geç 7.30 da kalkardım. Sanırım biraz yorgunluğun etkisiyle oldu. Önemli değil haftaya pazartesi için plan ve çalışma sistematiğimi belirledim. 3 gün için ayrı bir şablon oluşturdum. Hedeflediğim doğrultuda hareket edeceğim. Başarıyla birçok sürecimi tamamlayacağıma yürekten inanıyorum. Ketojenik besleniyorum. Düşük karbonhidratlı beslenme tipi psikolojime, genel sağlığıma ve diğer birçok konuda iyi geliyor. Neverfap sürecimde 3 ayı tamamlamak üzereyim bununla ilgili ayrıntılı yazacağım. Basit bir olay değil kişiden kişiye değişir doğrudur lakin nofap/neverfap ilave davranış biçimleriyle her insanı dönüştürebilir. Gerçekten ilerliyorum. Yüksek değer biri olma gayretine devam ediyorum. Genel sağlık, psikoloji, redpill, kişilik, davranışlar vs gibi konularda ben her zaman kendimce bana yarayanı alırım. Her insan ayrıdır. Alfa-beta tartışmasında şuna inanıyorum. Aslında böyle derin bir ayrım yerine şunu söylemek yeterli. Yüksek değer biriysen kendi çizgilerin olmalı ve karşı cinsle ya da hemcinslerinle net olmalısın. Yani yüksek değer biri bir miktar kendine odaklı olduğunda kişiliği de daha baskın oluyor. Beta davranışlarım olabilir fakat bu davranış tipini kendi adıma sevmiyorum. Yani zaaflarını gösterebilirsin herkesin eksikleri var bu sorun değil. Fakat kendini ve sana ait gölgeleri iyi tespit edip doğru bir mentaliteyle çevrenle iletişim kurmalısın. Düşünce ve gelişim biraz mizacımı değiştiriyor. Daha kararlı, mücadeleci ve ciddi oluyorum. Kendime güvenirdim neverfap sürecinden sonra kendi daha çok keşfediyorum. Bugünlük bu kadar ifade yeterli. Her daim savaşmaya devam.​

by defiantwarrior​

defiantwarrior

Mars Yolcusu

19 Nisan 2024, Cuma​

1713597783606.png

18 Nisanda okula gittim. Yürüyerek gidiyorum. Çok yoruluyorum sanırım sabahları istediğim saatte kalkamıyorum. 1-2 saat geç uyanıyorum. İki gündür ritimli bir çalışmam yok yine de monk moddayım.​

21 Nisanda önemli bir sınava gireceğim aslında biraz dinlenme modunda olmam daha iyi önceki deneyimlerime göre sınav öncesi 1-2 gün dinlenme vücudu daha zinde tutuyor.​

Okuldaki etkileşimlerimde şunu gözlemledim her ne kadar güvenli de olsam. Kendimi sıkıyorum. Espriler yapıyorum nitelikli konuşmalar da yapabiliyorum. Lakin kasma hali hiç de iyi değil. Zaman zaman beta tipi bu tanımı her ne kadar sevmesem de yaşayabiliyorum. Lakin vücut duruşum, kendime güvenim, güçlü hissetmem bunlar artılar buna benzer birçok fayda var. Yakın zamanda 3 ayın analizi, ne bekleniyordu ne yaşadım detaylıca forumda aktaracağım.​

21 Nisandaki sınavım için epey bir deneme çözdüm. Orada her neticeyi alabileceğimi de gördüm. Hız ve konsantrasyon sınavın her anına yayılmalı. Takıldığım soruyu geçmeliyim her soruda böyle dememe rağmen yapmadığım zamanlar oluyor.​

Son olarak vücut ağırlığımda bir eşiği kırdım. Bundan 4 ay önce olduğum noktadan buraya evrilmek hayatımda elde ettiğim büyük bir başarı olarak yer aldı.​

by defiantwarrior​

Son düzenleme:

defiantwarrior

Mars Yolcusu

20 Nisan 2024,Cumartesi​

1713642874425.png

Sabırla ve iradeyle birinci imtihan için hazırım. Hakkımda hayırlısı olsun yarın için.​

defiantwarrior

Mars Yolcusu

21 Nisan 2024, Pazar​

1713727762254.png

Evet, bugün sonuç her ne olursa olsun kendimle gurur duyuyorum. Daha önce girdiğim bu sınavda inanıyorum ki çok daha iyisini yaptım ve şimdi bir diğer sınav yani aşama 2 için hazırlıklarımı tamamladım. Çelik gibi bir irade ve sarsılmaz bir zihinle yola devam edeceğim. Mevcut yeteneğimin gayet iyi durumda olduğunu potansiyel yeteneğiminde yukarı doğru sürekli ivmelendiğini fark ediyorum. Bugün 2,5 saatlik sınavda sınavın %90'ını bir şekilde cevaplayabilmem ve orada okuduğum her metnin ve çalıştığım her bir materyalin bana olan katkısını hissettim. Kesinlikle kendime sınırlar koymayacağım, en önemlisi psikolojinin sağlam olması düzgün uğraşılarla, çalışmayla, bağımlılıkları sıfıra indirmeyle, üretmeyle, değerli vakit geçirmeyle ilgili. O halde 30 yaşıma geldiğimde öyle bir 4 sene geçirdim diyeceğim ki kendime bu sayede kendime olan saygımı ve güvenimi perçinleyeceğim. Bu bir başlangıç adımlarımı sapasağlam atmaya ve daima kendime inanmaya devam edeceğim. Yaratıcı kudretin önünde saygıyla eğiliyorum. Bu evreni ve bana bu yaratıcı benliği veren o eşsiz güç için bu dünyada bulunduğum süre boyunca savaşmaya devam edeceğim.​

by defiantwarrior​

Not: Toksik olan durumları ve insan davranışlarını zihnimde bertaraf edeceğim. Bana asla zarar veremeyecek.​

Not: Toplumu incelediğimde her zaman inanılmaz şişirme kişilikler görüyorum. Lay lom, ben her şeyi yaparım, bu kolay ama nedense baktığınızda bu tip kişilerin hep kendini aldattığını gözlemliyorum.​

Son düzenleme:

defiantwarrior

Mars Yolcusu

22 Nisan 2024, Pazartesi​

1713942635169.png

Sınav sonrası bugün tekrardan adapte olmaya çalıştım. Çalıştığım zamanlarda konsantrem iyiydi. Tembelliğe yönelik davranışlar oldu. Şunu farkına varmalıyım. Set halindeyken, okuma yaparken vs odağı dağıttığım anda huzursuz oluyorum. Yarın tam kapasiteye hazırım. Vitesi 2 den yukarılara almanın tam vakti.​

Son düzenleme:

defiantwarrior

Mars Yolcusu

23 Nisan 2024, Salı
1713942675647.png

Bugün birçok durumu resetledim ve tekrardan sıkı tempoya geçtim. Odaklanma puanımı artırıp monk mod konusunda sanki bir komandoymuş gibi davranmak istiyorum. Bunu da hayata geçireceğim.​

Son düzenleme:

defiantwarrior

Mars Yolcusu

24 Nisan 2024, Çarşamba​

1713989998362.png

İrademi demir gibi yapmaya ve kışla ortamına yarın geçiş yapıyorum. Komutan da asker de benim. Bugün 90. günün hatrına bazı takıntılı davranışları ve monk modda yaptığım kaçış davranışlarını fazla eleştirmeyeceğim. Saplantı görürsem kendimde ciddi manada cezalar verebilirim. Yarın silkelenip 6-8-10 saatleri epey bir gün yapmalıyım. Bu ara istikrarsızlık yaşıyorum. Anından yaraya müdahale etmeliyim.​

defiantwarrior

Mars Yolcusu

25 Nisan 2024, Perşembe​

1714075636057.png

Her ne olduysa 4-5 saatin üstüne atamadım kendimi. Pazar günkü sınav sonrası hala tam randımana kavuşamadım. %80-90 üstüne atıp hayat başarısı ve her anlamda %90-100 leri zorlamalıyım. Önceliğimi halledip plana sadık kalıp hedefe yönelik gitmeliyim. Kimseye verecek bir hesabım yok kendim hakkında kendi doğrumu uygulamalıyım. Şimdi dış etkenlere kulağı kapatma vakti. Şunu en iyi şekilde bil defiantwarrior. Sadece senin gerçekliğin yaşanıyor ve seni tamamen bilen yüce yaratıcı var. Hadi o zaman bahane üretme, mızmızlanma, ağlama ve hedefine kitlen. Şu hayatta değerli olanı hak ediyorsun. Kendime inanıyorum.​

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6