Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Özgürlüğe Yolculuğum

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
Selamün aleyküm arkadaşlar Şuan 8.Gündeyim bugün biraz kitap okudum kol egzersizlerini yaptım sonrada işe gittim gece eve geldim bu konuyu açtım yeni katıldım neverfap Türkiyeye bundan önce uzun süreçlerim olmuştu şimdi bu sürecimi sizinle paylasmak istiyorum bana tecrübelerinizi veya tavsiyelerinizi verebilirsiniz herkesin süreci ebedi olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
9 ve 10.gun
9.gunde biraz kitap okudum öğleye kadar evdeydim sonra işe gittim akşam iş bittikten sonra eve geldim biraz içerik tükettim
10.gunde pazar tatil sabah 10sayfa kitap okudum içerik tükettim kitap okumadan önce Facebookta tetikleyiciler vardı biraz krize girmiştim telefonu bırakıp Öbür odaya geçip kitap okuduktan sonra kriz kalmadı 35 dk yürüyüş yaptım bugün spor gunumdu ama yorgun olduğumdan yapmadım eve geldim dinlendim bugünlük bukadar

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
11.Gun
Biraz moralim bozuktu sabah işe gittim ve çalışmak bana iyi geliyor moralim düzeldi öğlen işim bitti ve servise bindim eve gidiyorum evde 8 sayfa kitap okuyacağım telefon sadece işte kullanacağım bu hafta sabah vardiyasındayken evde telefon kullanmıyacam haftaya geceye geçiyoruz yine bu alışkanlığımı yapmaya çalışacağım
Csamba cuma pazar spor günlerim çok yorgun değilsem sporumu yapacağım servisten eve gidene kadar içerik tüketeceğim sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
12.gün
Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin; fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın.” Zig Ziglar
kitap okurken bu sözü beğendim nofaplada eşdeğer daha iyi olmak için başlamak zorundasın
Sabah işe gittim hava yeniden soğudu bu birkaç gündür işteyken farklı birşey olmadı aynı şeyler ama biraz daha zihnim rahatlamış durumda 3de işim bitti serviste biraz içerik tükettim sonra eve geldim namazlarımı kıldım 9 sayfa kitap okudum evde telefon kullanmıyacam kararı vermiştim bu hafta ama dün 35dk bugünde 51 dk felan telefon kullandım ama boş yerlere girmedim içerik tükettim youtubede dini videolar var birazdan izliyecem yarında spor günüm çok yorgun değilsem sporumu yapacağım sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
13.Gün
Sabah zor kalktım ve işe gittim işteyken biraz işle alakalı sorunlar yaşadım ama öğleden sonra o sorunlarıda hallettim şuanda servisteyim şimdi biraz içerik tüketeceğim sonra eve gidip sporumu yapıcam kitabımı okuyacağım ve ibadetlerimi yapacağım bugünlük bukadar sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
14.GÜN
Sabah kalktım servise son anda yetiştim yoksa kaçırıyordum servise bindim ise kadar Real Bayern maçını izledim Real nekadar şanslı bir takım son 2 dkda 2 gol buluyor ve Bayernin son dkda attığı gol ofsayt ama maçtan sonra ofsayt olmadığı anlaşılıyor çok şanslı bir takım bence neyse sabah işe başladık işte pek değişen bişey yok aynı şeyler biraz moralim daha iyi bugün iş biter servisteyim şuan şimdi eve gidene kadar içerik tüketeceğim evde kitap okuyacağım ve haftada bir psembe günleri sadece 2 saat oyun oynayacağım Tv'de film izlerim ibadetlerimi yaparım bugünlük bukadar sürecimiz daim olsun

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Duygu durumunuz nasıl ? Stresli, yorgun musunuz ?

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
Duygu durumunuz nasıl ? Stresli, yorgun musunuz ?
Son sürecimi edging ve fap yaparak bozmuştum şuanda işten dolayı biraz yorgunluk var stres konusunda stresli değilim ama bugün işte bikisiyle kötü oldum ve biraz stresli oldum ama stresimi farkettim ve sakinlestim o kisiylede aramız düzeldi sadece anlık bir şeydi bazen böyle şeyler oluyor ve düzeliyor duygu durumum bugün moralim iyiydi 2.haftaya geldim ve kafam dahada rahatladı bugünlük böyle işte sizin süreciniz nasıl dostum

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Son sürecimi edging ve fap yaparak bozmuştum şuanda işten dolayı biraz yorgunluk var stres konusunda stresli değilim ama bugün işte bikisiyle kötü oldum ve biraz stresli oldum ama stresimi farkettim ve sakinlestim o kisiylede aramız düzeldi sadece anlık bir şeydi bazen böyle şeyler oluyor ve düzeliyor duygu durumum bugün moralim iyiydi 2.haftaya geldim ve kafam dahada rahatladı bugünlük böyle işte sizin süreciniz nasıl dostum
Yeni bir sürece başladım tekrardan, önceki süreci evden çıkamamaktan dolayı bozmuştum. Dersimi aldım, bir daha olmasına izin vermeyeceğim.

Sürecinizin iyi gitmesine sevindim, devamlılığını dilerim 👏

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
Yeni bir sürece başladım tekrardan, önceki süreci evden çıkamamaktan dolayı bozmuştum. Dersimi aldım, bir daha olmasına izin vermeyeceğim.

Teşekkür ederim dostum aslında sende günlük açsan sanki daha güzel olur

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
15.GÜN
bugün sabah biraz stresliydim sanırsam dün oynadığım oyundan heralde çünkü kolay dopamin oldu buda benim için biraz kötü oldu ama öğleden sonra daha iyiydi işte önceki günlerden biraz daha çok yoruldum hem yoksunluk evresi hemde oyun biraz yordu sanırsam şimdi servisteyim içerik tüketeceğim evde kitap okuyup ibadetlerimi yapacağım suanlik bu kadar sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot

Senin bana verebileceğin tavsiyeler varmı yoksunluk coşku ve flantine evreleri hakkında

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Senin bana verebileceğin tavsiyeler varmı yoksunluk coşku ve flantine evreleri hakkında
Verebileceğim her taktik tavsiye kriz anında aklına dahi gelmez. Bir kaç şey söyleyebilirim, bırakmayı gerçekten istersen bırakabilirsin, buradan karşılayacağın dopamin yapay ve senin hayatın güzelliklerini görmeni engelliyor.

Kriz anlarında becerebilirseniz ortamı hiç düşünmeden terk edin, ne yapacağınızı dışarıda düşünürsünüz.

Evreler ve yoksunluk dönemi hakkında vereceğim tavsiye yok çünkü ortada verilebilecek bir tavsiye yok, tek yapmanız gereken hiç bir şey yapmamak.

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
16.Gün
Sabah işe gittim moralim enerjim iyiydi insanlarla samimiyetim dahada güzel oldu sanki bugün iş bittikten sonra benle arkadaş sehrimizideki takım şampiyon oldu bugün onun kutlamasına stada gittik çok güzeldi taraftarlar sanatçılar süperdi sonra eve geldim ibadetlerimi yaptım kitap okuyamadım bugün ama şimdi içerik tüketeceğim yarın izinliyim sporumu yapıp kitabımı okuyacağım sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
17.GÜN
Dün izinliydim yarım saat yürüyüş yaptım ibadetlerimi yaptım sporumu yaptım kitabımı okudum isim geceydi ve isim gittim işin başında normaldim ama sabaha doğru acayip bir enerji moral motivasyon hepsi vardı heralde coşku dönemindeyim şimdi servisteyim eve gidiyorum birazdan içerik tüketeceğim yatağa telefonsuz gireceğim şeker bu hafta tüketmeyeceğim bugün güzeldi herşeye rağmen hayat güzel sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
18.GÜN
Gece işe gittim herşey iyiydi bugün bizim amir beni başka bölüme vermeyi sordu oranın maaşı 2bin TL daha yüksek başta kabul ettim bugün eski bölümümde çalışıyordum sonra biraz düşündüm bu yeni bölümdeki insanları tanıyorum ve ortamları bana güzel gelmedi 2bin TL fazla olsa bile vazgeçtim amirde vazgeçmemi kabul etti başkasını verecek sonra burda bı eleman kumar oynadı sanal biraz kazandı bende katılacaktım hep vazgeçtim sabah oldu iş bitti servise giderken bu sanal kumar yine aklıma geldi malesef oynadım ve 300tl kaybettim sonra bu oynadığım sitedeki hesabımı kapattım emailimi kapattım bidaha oynamiyacagim inşallah aslında oynamamin sebebi kumarda dopamin olması bugün tövbe ettim ibadetlerimi yaptım kitap okuyacağım sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
19.Gün
Gece işe gitmek aynı şeyler gece biraz moralim bozuktu sabah moralin daha iyi oldu şuan servisteyim içerik tüketeceğim eve gittiğimde ibadet yapıcam kitap okuyacağım sürecimiz daim olsun

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
20.Gün
İbadetler yapıldı
Kitap okundu
8 saat işte çalışıldı
İçerik tüketildi
İşteyken sosyalleşmek olundu

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
21-22.Günler
21 günde çok iyi enerjim vardı moralim iyiydi kendi kendime bile Mutlu olabiliyorum işimdede eskisinden dahada iyiydim insanlar bana daha fazla saygılı olmaya başladı ve samimi oldular kitap okudum ibadet yaptım ama içerik tüketmedim
22.Gün
Bugünde aynı şeyler var ibadetlerimi yaptım kitap okudum spor yaptım ama içerik tüketmedim bugün çok kötü krize girdim heralde içerik tüketmedigimden oldu ama önceden çok içerik tükettiğimden farkındalığım iyiydi krizin farkına vardım krizi yendim artık her gün içerik tüketeceğim bugün işte idareten başka bölüme geçtim oradaki insanlar eskisine göre bana daha samimi saygılı oldular moralim iyiydi çok şükür hepimizin süreci daim olsun dostlarım

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
23.Gün
Bugün yarın izinliyim bugün kitap okudum ibadetlerimi yaptım içerik tükettim 2 saat sosyallestim
Akşam evdeyken yatakta tetikleyiciler yüzünden krize girdim krizimin farkında oldum ve biraz içerik tükettim içeriğin adı neverfap için 23 sebep içerikte denildigi gibi benim gerçekten sürecimin 3 haftasında bu güzel etkiler olmaya başladı sonra krizi yendim bugün güzel bir gündü çok şükür sürecimiz daim olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6