Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sınava Giremiyorum

oliwalpet

Yeni Üye
20 yaşındayım pandemiden sonra okul da sorunlar yaşamaya başladım sürekli huzursuzdum,bağırsaklarım duzensizdi kapalı alanlarda mide bulantısı ve tuvalet hissi oluyordu fakat lavaboya gitsem bile rahatlayamiyordum.Disari çıkarken zorlandigim donemler oldu derslerde surekli izin istiyordum ve yks sinavina ilk yilimda girememem sorunumun büyüklüğünü hem bana hem çevreme gösterdi .2 farklı doktora gittim ve sorunun fiziksel değilde psikolojik olduğunu farkedip psikiyatra gittim.1 yıldır da psikoloğum ile seanslara devam ediyorum.Sorunum büyük oranda azaldı dışarı çıkarken vs herhangi bir sorun yaşamıyorum fakat tüm kaygı ve stresim yks üzerine yoğunlaştı.Depremzedeyim çok fazla etkilenmesem de depremden sonra 2.yılımdaki sinava girmedim bu sene 3.sınavım olacak ve hâlâ girip süre bitene kadar durabilecegimden emin değilim ve bu beni korkutuyor.(hedefim çok yüksek değil yani sınava girip çıkmam bile yetiyor) öneri ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Anladığım kadarıyla sorunun huzursuz bağırsak sendromu. Bu sorun hem psikolojik hem de diyete bağlı. Açıkçası insanın gün içerisindeki uyanma/yatma saatleri, içtiği içecekler ve özellikle strese bağlı bir durum. Tabi diyetle de alakalı bence. Eğer izlemediysen:

Sana ilham verecektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6