Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap'i Bulmam Ve Sonrasındaki Sürecim (Neverfap Günlüğü)

defiantwarrior

Mars Yolcusu
Geçen hafta biraz rahatsızlandım bugün de hala tam etkiden kurtulamadım. Monk mod ile ilgili problemler yaşadım, ınstagrama kesinlikle girmedim. Alakasız dizi videoları vs zamanımı biraz heba ettim. çok uzun süreler olmasa da. Kendime verdiğim sözü tutmadım. Ekşi sözlük, twitter, youtube ve diğer platformlarda yorum okumayı sevmiyorum. Okuduğum içeriklerin konu her ne olursa olsun mantıklı ve tutarlı olmasını seviyorum. Düşüncelerin ve ifadelerin her alanda beni geliştirmesini isterim. Katılmadığım bir görüş sağlam şekilde yazılmışsa ondan bile ne elde ederim diye bakarım. Fakat sosyal medya platformlarındaki yorumları sevemedim, sevmeyeceğim. Ben çalıştığımda, planlı olduğumda ve zamanımı doğru geçirdiğimde iyi hissediyorum. Vaktin bir insana verilen en değerli şeylerden biri olduğuna inanıyorum. Bir etkinliği hak etmek için fazlasıyla çabalamalıyım beynim bu şekilde mutlu hissediyor. Sevindiren durumlar yaşadım fakat bunlar esnasında zaman kontrolünü hiç yaşamadığım şekilde kaybettim. Yarından itibaren tam gaz devam. Aralıklı açlık ve neverfap sürecimde en ufak bir aksama yok. Şunu da ifade etmeliyim. Zamanımın organize edilmiş hali kendimi iyi hissettiriyor.
1711990640104.png

defiantwarrior

Mars Yolcusu
3.4.24
Son iki gündür iyi hissetmiyorum. Durağanım ve içimde bir burukluk var. Yine de tüm bu zorluklara rağmen mücadelemi sürdüreceğim. Hayattaki ideallerim gerçekleşsin çok istiyorum. Zaman zaman içime bir ağlama hissi geliyor, bir sıkışmışlık yaşıyorum. Lakin yine de sürdürdüğüm irade sayesinde kararlılığımı koruyorum. Bazen yalnızmışım gibi geliyor gerçekten beni benden başka kimse anlamıyormuş geliyor. Boğazımda bir düğüm ve midemde hafif bir yanma... Böyle zamanların da bana katacağı artı değerler olacaktır. Şu fani dünyada her gün yeni bir işe koyulma azmini koruyacağım. Şartlar ve psikoloji zaman zaman istenildiği gibi olmayabiliyor. Kimse toz pembe yollardan geçerek yaşamıyor hayatı. Bugüne kadar yapamadıklarımı bir gün hayırlısıyla yapabilmeyi çok istiyorum. İnançla yaşama olan bağlılığımı içimde tutacağım. Maddi ya da manevi olarak insan dipte bile olsa her gün doğan bir güneş, tazelenen bir yaşam var.
1712170512719.png

Son düzenleme:

defiantwarrior

Mars Yolcusu
4.4.24
69.gün = Neverfap
119.gün = Aralıklı açlık (İki öğün) (16 saat)
36.gün = Monk mod
1 saat spor
Bugün bazı takıntılı düşünceler ve stres sebebiyle çalışamadım. Uzun zamandır böyle es vermemiştim neyse olabilir ve düzeltilir. Sonuçta dinlendim. Biraz daha modum toparladı. Yarın daha iyi olacak eminim.

defiantwarrior

Mars Yolcusu
7.4.24 (Çalışma 3 saate tamamlandı.)
1712514718955.png

Son düzenleme:

Conqueror

Yeni Fapstronot
Başkan süreç tehlikede gibi yakında kütüphane falan varsa bi süre direkt oraya gitmeni öneririm.

defiantwarrior

Mars Yolcusu
Başkan süreç tehlikede gibi yakında kütüphane falan varsa bi süre direkt oraya gitmeni öneririm.
Süreç konusunda yalnız kalmama rağmen dayanıyorum. Yalnız bir mod düşüklüğü yaşıyorum şu an bizimkiler il dışında. Sanki içimdeki mutluluk alınmış gibi oldum. En üzüldüğüm çalışmalarıma tam konsantre değilim. Yeterli çalışmadığımda iyi hissetmiyorum. Kaygı korku hali rahatsızlık verici.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6