Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

0'Dan Mezuna

UBERMAN

Ay Yolcusu
Merhabalar, biliyorsunuz 1-2 hafta önce yks sınavı oldu ve ben de girdim. Liseye başladığımdan beridir ne bir kitap açtım ne de ders çalıştım. Sadece sınav haftaları kopyayla sınavları geçtim. Şu an ise mezunum bir kaç gün sonra sınava tekrardan hazırlanacağım. Yaz tatilinde ve dönem içinde sıkı bir çalışma ile hedefim olan yazılım mühendisliğini kazanmak istiyorum. Ama dediğim gibi lise hayatım lay lay lom ile geçti. Ben günde 8 saat çalışma programı oluşturdum (4 saat 11. sınıf- 4 saat ise TYT) ama bazı arkadaşlarım yazın TYT'yi bitir diyor sonra dönem içinde AYT'yi bitirirsin diyorlar. Sizce yazın nasıl bir program yapmalıyım? (9,10,11'im full boş ona göre tavsiye verirseniz çok sevinirim)

G

gordon

Misafir
Sıkı bir çalışmayla yetiştirebileceğini düşünüyorum. Tabii disiplinli olursan.

Mezun psikolojisi zordur. Kendini derslere vermen lazım aynı zaman da da mental sağlığını koruman çok mühim. Sadece ders çalışacağım diye sosyallikten mahrum kalma.

Zaten bomboş geçirdiysen AYT'yi anlayamazsın çünkü birbirine sıkı sıkıya bağlı. Çok rahat çalışma en fazla Aralık gibi ağırlığını tytden aytye vermen gerekiyor ama tytyi boşlamadan.

Düzenli olarak paragraf çöz. Bir daha vurguluyorum düzenli olarak paragraf çöz.

Bomboşum ondalıklı sayıları toplayıp bölemem diyorsan Antrenmanlarla Matematik satın al YouTube dan destek alarak ilerle. O kadar kötü değilim diyorsan kaynak araştır. Zaten ara ara durumunu yazarsan destek oluruz.

Fen adına da temeli sağlam tut ve hızlı bitirmek adına yüzeysel geçme. Yüzeysel geçersen ayt feni anlaman mümkün değil.

Günlük 8 saat çalışman çok zor. Eksiğin çok ama bunu kısa bir süreye sığdıramazsın. Sakin, planlı ilerle.

Diğer forum üyeleri de tecrübelerini aktarırsa arkadaşa yardımcı olabiliriz.

UBERMAN

Ay Yolcusu
Sıkı bir çalışmayla yetiştirebileceğini düşünüyorum. Tabii disiplinli olursan.

Mezun psikolojisi zordur. Kendini derslere vermen lazım aynı zaman da da mental sağlığını koruman çok mühim. Sadece ders çalışacağım diye sosyallikten mahrum kalma.

Zaten bomboş geçirdiysen AYT'yi anlayamazsın çünkü birbirine sıkı sıkıya bağlı. Çok rahat çalışma en fazla Aralık gibi ağırlığını tytden aytye vermen gerekiyor ama tytyi boşlamadan.

Düzenli olarak paragraf çöz. Bir daha vurguluyorum düzenli olarak paragraf çöz.

Bomboşum ondalıklı sayıları toplayıp bölemem diyorsan Antrenmanlarla Matematik satın al YouTube dan destek alarak ilerle. O kadar kötü değilim diyorsan kaynak araştır. Zaten ara ara durumunu yazarsan destek oluruz.

Fen adına da temeli sağlam tut ve hızlı bitirmek adına yüzeysel geçme. Yüzeysel geçersen ayt feni anlaman mümkün değil.

Günlük 8 saat çalışman çok zor. Eksiğin çok ama bunu kısa bir süreye sığdıramazsın. Sakin, planlı ilerle.

Diğer forum üyeleri de tecrübelerini aktarırsa arkadaşa yardımcı olabiliriz.
semen retention uyguluyorum, dün bozdum ama tekrardan başladım. 350 gün kaldı ve her 70 günde bir spermler otoliz ediliyor. yani 5 kere retention olacak diye umuyorum. tabii hiç rüyanlanmamaya da çalışacağım. bugün uyanırken cinsel içerikli rüyalar gördüm. Ama psikolojik olarak kayıtsız kaldığım için rüyalanmadım. sürecim böyle

sekiz

Yeni Fapstronot
8 saati 12 saate çıkarmanı ve youtubedaki canlı study with me videoları ile birlikte çalışmanı tavsiye ederim baya faydalı oluyor. O masada derdin başında oturdukça kendi planını, sana uyanı yaparsın. Elinden gelenin en iyisini yap bu seneni bir daha bulamayacaksın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6