Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Üyeler

Forum Sohbeti
Neverfap Sohbet
 1. Y @ yigitozalp:
  beyler süreçte yoldaş olmak isteyen varsa yazsın
 2. S @ Start:
  Bağımlılık hayatınız boyunca sizle olucak. Her zaman dikkatli olmanız gerek. Bende. İster 3, ister 300, ister 3000+ günde olun, her zaman kaybedebilirsiniz. Beyniniz asla bu hazzı tam olarak unutmaz ve kendi üzerinizdeki kontrolü kaybederseniz her zaman başa dönme ihtimali var. Ben 133. günde en çok buna dikkat ediyorum.
 3. S @ Start:
  Ama harbiden bir yazı yazıcam. Bir az foruma eylence olsun. Her kes üzgün ve sorunlardan konuşuyo. Bir neşeli kategorisi olmalı forumda
 4. Black Rose @ Black Rose:
  Start Doğrudur evet tırmanarak geldim buralara. Ayrica bu forumdan önceki forumu bilmiyorsunuz. Bahsettiğiniz yazıyı yazsanız bile istesenizde tam olamaz zaten. Tesekkürler :)
 5. S @ Start:
  Black Rose, ben 2021 yılında üye olduğumda siz daha yeni hevesli, ortalıkta polis gibi dolaşan bir moderatordünüz. Nerde eski günler. Bir sürü adminimiz vardı.
 6. Black Rose @ Black Rose:
  Start Yeterince eski değilsin :)
 7. Rodion Romanoviç @ Rodion Romanoviç:
  Start Bekleriz. Keyifle okuruz. :)
 8. S @ Start:
  Acaba insanların bilgilenmesi ve bir az sıkıcı konulardan uzaklaşması için "Forumun Tarihi" isimli bütün gerçekleri ile bir yazımı yazsam? Ne de olsa forumun eski üyelerinden biriyim
 9. Black Rose @ Black Rose:
  Start Kara gül senin azabin olacak 😂
 10. S @ Start:
  Ciks, hepsi yönetimin diktatörlüğü. Kara gül yönetimi ele geçirince bütün rahatlık bozuldu. JakeDunn bizi terk edince tabi meydan ona kaldı.
 11. Black Rose @ Black Rose:
  Ciks Müzik Forum kısmında 30 saniye durduktan sonra çalmaya başlıyor. Konuya tıkladığınız an ses kesiliyor. Zamanında bir admin renk katsın diye böyle ayarlamış. Foruma girdiğiniz zaman sekmeye sağ tık yapıp (telefonda ise sol üstteki cizgilere tiklayip) "sitenin sesini kapat" derseniz artık rahatsız etmeyecektir.
 12. Ciks @ Ciks:
  Sitenin arkasında çalan müzik çok saçma değil mi? Yani şu an çalan müziğin cinsi olarak da öyle, herhangi bir müzik çalması da öyle. Bu müzik işinin kökten kaldırılmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Foruma her girdiğimde telefonun sesini kısmam gerekiyor.

Diğer Platformlar

HTML Image as link Qries Qries Qries

Çevirimiçi Üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

İlk Mezunlarımız

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst