Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

101. Gün Ve Izlenimler

Bay Obsesif

Mezun
Herkese merhabalar. Önceki yazımda mezuniyet yazımı paylaşmıştım. Şimdiyse mezuniyet sonrası tecrübelerimi merak edenler için samimi olarak aktarmak istiyorum.
Mezuniyet sonrası malesef ağır bir hastalık geçiyorum. Burnum Çeşme gibi resmen belediye otobüsü gibi sürekli öksürüyorum. Uykum var uyuyamıyorum. Ve 3 gündür rüyalanıyorum. Gerçekten bi kaç gündür hem mental hem fiziksel olarak bir çöküş yaşıyorum. Ama hayret ettiğim şeyse hala disiplinden kopmadan verimli bir şekilde çalışabiliyorum. Yavaş yavaş yıkılan kadınlara karşı yanlış algım ise yerini karşı cinsle olması gereken olumlu ve sağlıklı ilişkilere dönüştü. Defalarca bozduğum yalama olmuş süreçler sonrası bu gelişmeler hiç fena değil. Düşününce 90 gün uzun geliyor insana aşırı bi beklenti içine giriyor ama yıllar süren bağımlılığın bu kadar kısa sürede iyileşmesi haksızlık olurdu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6