Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

110. Günde Gelen Kriz

estmod

Yeni Fapstronot
Selam arkadaşlar şuan 110+ günlerdeyim ve bu zamana kadar bir çok krizi atlattım ama son 1 haftadır herşeye olan isteksizlik ve bıkkınlık daha da artmaya başladı hiçbirşeyden bir anda zevk alamama ya başladım sanki yeniden flatline a girmiş gibiyim bununda beni tekrardan bataklıga çektiğini gözlemliyorum çok ağır bir kriz dalgası sanki üzerimden geçiyormuş gibi o kadar zaman geçmesine rağmen o küçük canavar artık öldüğünü sandığım canavar bı anda çıkıverdi sanki. Kendimi bi an mühtehcen
Fotoğraflara bakarken buluyorum buda irademi yavaşça yiyor ona karşı olan ilgi yeniden filizleniyor yeniden nöron yolları oluşuyor bunu durdurmam kendimi hep olduğu gibi yeniden onarmam hedefime odaklamam gerekli çünkü bu son sürecim için 7 ay resmen acı çektim bırakmayada niyetim yok sınav senemdeyim sınırlı günler kaldı sanırım bunun da etkisi var
*-Bu mesajın okunmadan geçileceğinin de farkındayım ama belki benim gibi bu durumda olanda vardır belki onlarda benim gibidirler umarım yalnız değilimdir -.
Sizce bozma ihtimalim nedir ne yapmam gerekir

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Sabredin, tetikleyicilere baksanız bile sakın mast. yapmayın!!! Bu hafta ben de çok halsiz ve keyifsiz bir hafta geçirdim, zaman zaman ufak çaplı krizler yaşıyorum. Kendinize zaman ayırın, başka şeylerle meşgul olun. Konfor alanınızdan çıkın, telefon yada bilgisayar başında çok fazla zaman geçirmeyin.

Pmodanbıktım

Yeni Fapstronot
sanki yeniden flatline a girmiş gibiyim
Bağımlılığın durumuna göre arınma süresi uzayabilir ama vaktini doldurmakta önemli bu surecte ayriyetten eğer bozmayı düşünüyorsan neden başladığını ve yoksunluk evresini hatırla ayriyetten eğer bugün bozarsan bu bağımlılığı bırakmak istediğinde yine bu aşamalardan geçiceksin sadece sabret ve kendini geliştir.Güzel günler yakındır.

Zekerius

Yeni Üye
Selam arkadaşlar şuan 110+ günlerdeyim ve bu zamana kadar bir çok krizi atlattım ama son 1 haftadır herşeye olan isteksizlik ve bıkkınlık daha da artmaya başladı hiçbirşeyden bir anda zevk alamama ya başladım sanki yeniden flatline a girmiş gibiyim bununda beni tekrardan bataklıga çektiğini gözlemliyorum çok ağır bir kriz dalgası sanki üzerimden geçiyormuş gibi o kadar zaman geçmesine rağmen o küçük canavar artık öldüğünü sandığım canavar bı anda çıkıverdi sanki. Kendimi bi an mühtehcen
Fotoğraflara bakarken buluyorum buda irademi yavaşça yiyor ona karşı olan ilgi yeniden filizleniyor yeniden nöron yolları oluşuyor bunu durdurmam kendimi hep olduğu gibi yeniden onarmam hedefime odaklamam gerekli çünkü bu son sürecim için 7 ay resmen acı çektim bırakmayada niyetim yok sınav senemdeyim sınırlı günler kaldı sanırım bunun da etkisi var
*-Bu mesajın okunmadan geçileceğinin de farkındayım ama belki benim gibi bu durumda olanda vardır belki onlarda benim gibidirler umarım yalnız değilimdir -.
Geçen günlerde gayet iyi bi mentalde olmama rağmen eskisi gibi olmam artık diyerek fap yaptim ortalama 90. günde filandim saymayi birakmistim daha fap yapmam diye ama o gün nedense kendime çok güvendim ve pisman oldum kendime güvenim gitti kendime güvenim gidince doğal olarak mutsuzlaştım belki bi kismi psikolojik olabilir ama su an toparlanmaya calisiyorum kisacasi o günler geçici iradene yenilme

KingArthur

Mezun
İçerikleri tüketmeyi bıraktıkça relapse olmaya adım adım yaklaşıyoruz.
Nefsimiz köreldi sanıyoruz bir anda uyanıyor.
Bence amaçlarına ulaşamayacağın düşüncesi güçleniyor, içerik tüketmedikçe öğrendiklerini unutuyor öz disiplin yerini iradeye bırakıyor. iradede zorlandıkça azalmaya mahküm.
Neverfap içeriklerini tekrar edip, hedeflerine amaçlarına ne için başladığını hatılaman sürecini güçlendirecektir

BloodRien

Yoda
Sınava giriceksin zekanı kendi ellerinle niye akıtıcaksın ki
ekonomi yerlerde zaten adam gibi bir üniversiteye gir hayatını kurtar sen 31 peşindesin kafana takmışsın kurtul bu düşünceden

Nirvana

Mars Yolcusu
Düzenli bir ilişkin olmadığı sürece bir insan hep bunları yaşayacak ben tecrübemden bunu çıkarttım açıkçası. Bağımlılığı bıraksanız bu seferde reseptörler arttığı için insan sürekli bir tahrik oluyor. En ufak görüntüler bile zevk veriyor. O yüzden pmo bırakınca düzenli bir hayat için çabalamak lazım. cinsel ilişki ihtiyaçtır şimdi bazıları gelip yok ihtiyaç değil diye boş yapacak ama bence ilişkisi olan insanlar çok daha mutlular. Çünkü duygularını doğru şekilde yaşayacak partnerleri var. Pmo her türlü yapsan ayrı dert yapmasan ayrı dert belki de sadece çok azgınken p.. izlemeden yapmak lazım libido düşsün diye... Neyse iyi akşamlar

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Sürecini bozmamaya çalış ben sırf bu yüzden 150 günlük süreci mahvetmiştim. Bozarsan bile chaser'a yakalanma ve yoluna bak. Nirvana haklı bu arada.

Abcdx123

Yeni Fapstronot
Üstad nedir son durum ?

estmod

Yeni Fapstronot
Üstad nedir son durum ?
Reis maalesef şuan 5. Gündeyim bide işin kötü tarafı yaptıktan sonra daha da kötüye gittim şuan ruh gibiyim ve boşluktayım gibi hissediyorum bide şunu farkettim aslında bozma sebeplerinden biride hedefimin birdaha asla yapmamak değil 90 gün olmasıydı yani sanki o günden sonra yapmak serbestmiş gibi bu kafaya girdim bide ilginçtir 90 günden sonra rutin yaptıgım bütün işleri aksattım sanki beyin bunu biliyormuş gibi ama masta değilde keşke p**** izlemeseydim pişmanım ve izlerken midem bulandı resmen psikolojimi bozdu durduk yere ağrısız başıma iş açtım bokmu vardıda izledim kafayı yiyecem BİR SONRAKİ HEDEFİM SAYI DEĞİL SONSUZA KADAR

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Reis maalesef şuan 5. Gündeyim bide işin kötü tarafı yaptıktan sonra daha da kötüye gittim şuan ruh gibiyim ve boşluktayım gibi hissediyorum bide şunu farkettim aslında bozma sebeplerinden biride hedefimin birdaha asla yapmamak değil 90 gün olmasıydı yani sanki o günden sonra yapmak serbestmiş gibi bu kafaya girdim bide ilginçtir 90 günden sonra rutin yaptıgım bütün işleri aksattım sanki beyin bunu biliyormuş gibi ama masta değilde keşke p**** izlemeseydim pişmanım ve izlerken midem bulandı resmen psikolojimi bozdu durduk yere ağrısız başıma iş açtım bokmu vardıda izledim kafayı yiyecem BİR SONRAKİ HEDEFİM SAYI DEĞİL SONSUZA KADAR
Neverfap'in ikinci aşamasını aştın, bunun için kendinle gurur duymalısın. Çoğu kişi zaten ilk uzun sürecini böyle bozuyor. Umarım bu sefer gerçek anlamda kurtulursun, başarılar!

Abcdx123

Yeni Fapstronot
Üstad birkaç soru sormak istiyorum; bu kriz hali hiç geçmiyor mu ya ? Yani 110 gün boyunca hep yüksek libidoyla mı dolaştın ?
Birde chaser effect oldu mu 110 günlük süreç ardından ?

estmod

Yeni Fapstronot
Üstad birkaç soru sormak istiyorum; bu kriz hali hiç geçmiyor mu ya ? Yani 110 gün boyunca hep yüksek libidoyla mı dolaştın ?
Birde chaser effect oldu mu 110 günlük süreç ardından ?
bozmazdan 1hafta önce libido tavan yaptı normal zamanlarda normal seyrediyodu cheaser ı bozduktan sonra baya ağır yaşadım kriz içinde şöyle söylim sorumluluklarından kaçarsan bırakırsan krize girmen an meselesi gibi bir şey oluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6