Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

19.09.2023 Sürecin İlk Günü

Bobross

Yeni Üye
GİRİŞ:

Merhabalar, ben Bob Ross. Bildiğimiz sanatçıyım, ama onun resimleri kadar mükemmel bir hayatım yok. Kendi ismimi internette kullanmıyorum, genellikle bu kullanıcı adı ile dolaşıyorum. Biraz kendimden bahsedeyim. 18 yaşındayım, lise yeni bitti. Şu an herhangi bir işte çalışmıyorum ama matbaa meslek okudum. Bu NoFap olaylarını bir sene önce duydum, araştırdım, birkaç kez denedim ve bu foruma denk geldim İlk defa kulanıyorum, yanlış yere konu açtıysam kusura bakmayın. Önümüzdeki bir hafta boyunca günlük şeklinde yazacağım, sonra haftalık rapor gibi düşünüyorum. Buradaki dostlarımızın hikayelerine, süreçlerinin arasına bir de kendi hikayemi eklemek istedim.

GÜN 1 EDİT:

Merhabalar! Sabah biraz kendimden bahsetmiştim ve bugün sürecin ilk gününü günlük olarak yazacağım demiştim. Bu gün biraz yoğundu: sabah 8'de kalktım, kardeşimin doğum günü için kafe ayarladık, yiyecek içecek ayarladık. Öğlen 1 gibi öğle namazımı kıldım. Beynim "devam et" diyordu, aç vpn diyordu ama atlattım. Biraz uyudum. 2 ile 4 gibi, 4'te sürücü kursuna gidiyorum, ehliyet almak için bisikletimle yola çıktım. İkindi namazını kıldım camide ve kursa geçtim. 5'te ders başladı, 6.30'da bitti. Eve geldim, 7'de biraz müzik dinledim, PlayStation oynadım. 8 gibi akşam yemeği yedim ama canım çok sıkılıyordu. Yeni kitaba başladım, "İrade Terbiyesi" diye. Sonra forumda konuları okudum ve şimdi de size özet çıkarıyorum. Yarın görüşmek üzere!

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6