Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2 Bucuk Ay Kala

zerotohero

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar deprem vs derken yaklasik 1 aydir hicbir türlü ders calisamiyorum depremden önce AYT ufaktan baslamistim ama simdi yeniden tekrar basliyorum sizce 2 bucuk ayda sayısalda 50-60 net civari yapma şansım var mıdır ? Konuları en gec mayıs ortasında bitirmeyi düsünüyorum kalan zamanda deneme kasacagım

Bu arada AYT matematikte temelim var yani parabol , 2.dereceden denklemler vs biliyorum az cok sadece kısa bir tekrar etmem gerekli.

G

gordon

Misafir
Yapabileceğine inanırsan neden olmasın ki? Elinden geleni ortaya koy

Bebekzyzz

WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAH!
Yapamayacağım diyerek, ümidini baştan kaybetme. Zaten 2. dönem konuları yok bunu kendi avantajına çevir.

kk997

Yeni Üye
Dostum bir ara başka bir forumda senin sorduğun soruyu soran birini görmüştüm şu tarz çok güzel bir cevap vermişlerdi:

yetişmez desek çalışmayacak mısın?

Bence farkındalığını çok arttıracak bir cümle, bu yüzden paylaşmak istedim. Elinden geleni ortaya koy, iki durumda da yapabileceğin en iyi şey bu.

Eff

Yoda
Geçmiş senelerden temelin varsa yaparsın. 2. dönemdeki konular kaldırıldı bildiğim kadarıyla.
Fen basit zaten matematiği halledersen yaparsın. Çalışmayı bırakma.

zerotohero

Yeni Fapstronot
Geçmiş senelerden temelin varsa yaparsın. 2. dönemdeki konular kaldırıldı bildiğim kadarıyla.
Fen basit zaten matematiği halledersen yaparsın. Çalışmayı bırakma.
TYT zaten bitti sayılır AYT'de tek matematikte temelim var temel derken konuları önceden biliyordum 2.dereceden denklemler , parabol , fonksiyon uygulamaları vs yani su an AYT matta bilmedigim tek konu trigonometri ve diziler digerlerinde kısa bir tekrar ve soruyla hallederim.

Sıkıntım fende

BloodRien

Yoda
yaparsın günde 8 saate çık deneme çöz
yüksek net ve soru sayısı fazla olan sorulara yoğunlaş paragraf gibi

C

CoRoNaSouP

Misafir
Kimsenin umrunda değil çalışıp çalışmaman ayrıca sınav salonundan çıkınca keşke çalışsaydım, çalışsam yapardım diyeceksin. 2. mezun senem ve sınav salonlarında hep bunu duyarım. Ben sadece boş boş konuşuyorum. Ne yapacağın sana kalmış, kimse sana karışamaz.

zerotohero

Yeni Fapstronot
yaparsın günde 8 saate çık deneme çöz
yüksek net ve soru sayısı fazla olan sorulara yoğunlaş paragraf gibi
AYT biyolojim en kötü nisan ortası gibi bitecek gibi hocam biyoloji adına rahatım benim su an tek kaygım AYT fizik gibi
Fakat aklımda hep ilk 100k icerisine girememe korkusu var.

C

CoRoNaSouP

Misafir
AYT biyolojim en kötü nisan ortası gibi bitecek gibi hocam biyoloji adına rahatım benim su an tek kaygım AYT fizik gibi
Fakat aklımda hep ilk 100k icerisine girememe korkusu var.
Çok feci bir yığılma olacağı konuşuluyor. Sonucu hiç düşünme elinden ne gelirse onu yap. Başka bir şey diyemem.

zerotohero

Yeni Fapstronot
TYT'de 50-60 arası tahminimce su an daha denemeye girmedim. AYT ise sıfırm su an AYT calısıyorum. Hedef 50 civarı ama yapabilecegime inaniyorum cunku AYT matta temelim var yani şöyle diyim AYT matta tamamen bilmedigim sadece 2 konu var onlar da trigonometri ve diziler digerlerinde hep temelim var az cok biliyorum sadece üstünden tekrar etmem lazım unuttum sadece.

Enki

Satürn Yolcusu
dostum hevesini kırmak istemem ama insanüstü çalışma yapamazsan bahsettiğin netleri sınavda yapman çok zor (ha sınav kolay olur belki yaparsın ama herkes iyi yapar o ayrı)
bu güne kadar süreci çok ciddiye almamış gibisin ya sabah akşam kendini ver rakiplerinden 2,3 kat daha fazla çalış ya da elinden geleni yine yap ama seneye tekrar şansını dene.
Seneye tekrar şansını denemeni önermem çok fazla kişi sınava girecek o yüzden hayatsız gibi hazırla kahveni her gün 10 12 saat göm. İnanmakla istemekle yapılacak şey değil bu oturup eşşek gibi çalışacaksın dostum

Ben mezuna kaldım eşşek gibi çalışıp senin şu anki hedeflediğin netleri yapıyorum, motivasyon videolarını izleyerek eğil eşşek gibi çalışarak yaptım bu netleri daha iyisini de yapacağım
(önceki özdebir sonuçlarım övünmek için değil zaten çok iyi yapmadım daha iyisini yapacağım sadece örnek olsun diye atıyorum)
1680364059364.png

estmod

Yeni Fapstronot
0 ayt yi 78 günde 50 60 a çekmek 🤨
Neden olmasın

zerotohero

Yeni Fapstronot
dostum hevesini kırmak istemem ama insanüstü çalışma yapamazsan bahsettiğin netleri sınavda yapman çok zor (ha sınav kolay olur belki yaparsın ama herkes iyi yapar o ayrı)
bu güne kadar süreci çok ciddiye almamış gibisin ya sabah akşam kendini ver rakiplerinden 2,3 kat daha fazla çalış ya da elinden geleni yine yap ama seneye tekrar şansını dene.
Seneye tekrar şansını denemeni önermem çok fazla kişi sınava girecek o yüzden hayatsız gibi hazırla kahveni her gün 10 12 saat göm. İnanmakla istemekle yapılacak şey değil bu oturup eşşek gibi çalışacaksın dostum

Ben mezuna kaldım eşşek gibi çalışıp senin şu anki hedeflediğin netleri yapıyorum, motivasyon videolarını izleyerek eğil eşşek gibi çalışarak yaptım bu netleri daha iyisini de yapacağım
(önceki özdebir sonuçlarım övünmek için değil zaten çok iyi yapmadım daha iyisini yapacağım sadece örnek olsun diye atıyorum)
Ekli dosyayı görüntüle 1219
TYT türkçe ve TYT mat için ne tavsiye verirsin
hocam mezuna kalma şansım yok o yuzden bisiler yapmam lazim.
Yarın MSÜ'den sonra günlük 10-12 saatlere cikmayi düsünüyorum.

zerotohero

Yeni Fapstronot
0 ayt yi 78 günde 50 60 a çekmek 🤨
Neden olmasın
Hocam AYT matta sıfır degilim bu arada polinomlar , parabol , 2.dereceden denklemler , fonksiyon uygulamalarında temelim var bu konularda sadece tekrar ogrenip hizlica pekistirmem lazim yani şöyle diyim AYT matta sadece trigo logaritma ve dizilerde sıfırım

Fakat AYT fende tamamen sıfırım ama AYT fen calisiyorum su an nedense bana asiri kolay geldi kimya ve biyo onlardan yana sıkıntım yok ama fizikte biraz endiseliyim.

zerotohero

Yeni Fapstronot
Yapılabilir netler mi sence 2 ayda hedefim sayısalda 100k civarı hocam AYT'de de 50 civarina denk geliyor işte.

Enki

Satürn Yolcusu
TYT türkçe ve TYT mat için ne tavsiye verirsin
TYT türkçe için paragraf çöz ve böyle makale tarzı yazılar oku dil bilgisinden bir kaynak bitir arttırırsın netlerini
TYT Matta kaç net yapıyorsun bilmiyorum ama yerinde olsam acilin konu konu olan deneme depolarını alıp çözerdim şuan konu çalışmak yerine branş çözüp eksiğine göre nokta atışı çalışırsın, kesinlikle ama kesinlikle de geometriyi ihmal etme kenan karadan aç sıfırdan izle 2xde ama kesin bitir geometriyi
Yarın MSÜ'den sonra günlük 10-12 saatlere cikmayi düsünüyorum
bu güne kadar çalışmayan biri için o saatlere çıkmak biraz zor bence kademeli olarak arttır birden kendine yüklenme 7-8 saatle başla yavaş yavaş gaza bas
Yapılabilir netler mi sence 2 ayda hedefim sayısalda 100k civarı hocam AYT'de de 50 civarina denk geliyor işte.
mezun senemde 75k yaptım ama son ay salmıştım her şey son zamana bakıyor kendini 100k diye sınırlama 50k hedefi koy daha yüksek düşünürsen daha yüksek yaparsın
Yapılabilir mi şahsen ben yapabileceğini düşünmüyorum çok tanımıyorum seni ama bu güne kadar çalışmayan birinin şu an gaza basıp çalışabileceğini düşünmüyorum umarım yanıltırsın beni ayrıca benim ne düşündüğümün pek bir önemi yok kendin inanman lazım ben yaparsın edersin dersem yalan söylemiş olurum sana yapamazsan durum ortada ya şimdi 12 saat çalış ya da ilerde 12 saat boyunca asgari ücret için çalışırsın bunu şuanki tercihlerin belirleyecek unutma

Fakat AYT fende tamamen sıfırım ama AYT fen calisiyorum su an nedense bana asiri kolay geldi kimya ve biyo onlardan yana sıkıntım yok ama fizikte biraz endiseliyim.
Kimya ve biyonun ilk konuları kolaydır ama kimyada denge baya bi zorlar iyi çalış ayt fene özellikle direkt biyolojiyi tara netlerin artar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6